Наші випускники

2000 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Алексенко Василь Сергійович
  2. Балущак Василь Васильович
  3. Балюк Євген Михайлович
  4. Бандрівський Андрій Миронович
  5. Бандура Володимир Дмитрович
  6. Баран Віталій Миколайович
  7. Болеста Віктор Іванович
  8. Брода Андрій Миронович
  9. Брунець Ігор Миронович
  10. Брунець Наталія Василівна
  11. Візняк Роман Михайлович
  12. Всякий Микола Богданович
  13. Гадуп’як Михайло Степанович
  14. Галуша Андрій Михайлович
  15. Гіль Андрій Михайлович
  16. Гірник Степан Ярославович
  17. Денека Андрій Ярославович
  18. Диган Андрій Андрійович
  19. Дробіт Ігор Петрович
  20. Карбовник Іван Дмитрович
  21. Каюн Ігор Валерійович
  22. Климко Андрій Богданович
  23. Клочан Олег Володимирович
  24. Костишин Ярослав Ярославович
  25. Кравців Василь Петрович
  26. Кручкевич Віктор Богданович
  27. Лимар Василь Васильович
  28. Лисяк Богдан Ростиславович
  29. Малиновський Тарас Орестович
  30. Мальцев Ігор Володимирович
  31. Миколайчук Євген Олександрович
  32. Мищишин Андрій Васильович
  33. Овсянський Василь Федорович
  34. Ониськів Мирослав Васильович
  35. Паранчук Роман Ярославович
  36. Патлавський Володимир Ярославович
  37. Пилипчук Юрій Ярославович
  38. Піндер Андрій Михайлович
  39. Поня Андрій Станіславович
  40. Рак Олександр Михайлович
  41. Стащук Андрій Миколайович
  42. Хоменко Роман Петрович
  43. Хорунжа Уляна Володимирівна
  44. Хромишин Віктор Васильович
  45. Шевчук Валерій Дмитрович
  46. Яценко Володимир Сергійович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Галінська Ольга Миколаївна
  2. Гринів Ніна Володимирівна
  3. Демій Віктор Ярославович
  4. Дереженець Дмитро Васильович
  5. Еліяшевський Юрій Ігорович
  6. Заболотний Ілля В’ячеславович
  7. Карбівник Ігор Миронович
  8. Кушнір Володимир Богданович
  9. Литвин Сергій Юрійович
  10. Лукеренко Ліна Федорівна
  11. Марутяк Андрій Богданович
  12. Місько Петро Йосипович
  13. Особа Андрій Васильович
  14. Панченко Юрій Володимирович
  15. Пушак Андрій Степанович
  16. Рудик Оксана Петрівна
  17. Рузак Оксана Володимирівна
  18. Стець Віталій Миколайович
  19. Цвігун Любов Анатоліївна
  20. Цілик Андрій Ярославович
  21. Шпинда Роман Володимирович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрусик Ірина Ярославівна
  2. Бабій Наталія Іванівна
  3. Басараба Наталія Йосифівна
  4. Басараба Юрій Борисович
  5. Бербека Андрій Петровичі
  6. Березюк Галина Миколаївна
  7. Березюк Любомир Ярославович
  8. Блавацька Вікторія Богданівна
  9. Бойко Анатолій Володимирович
  10. Бубняк Тарас Дмитрович
  11. Будний Богдан Васильович
  12. Букай Віталій Богданович
  13. Гавриляк Лілія Михайлівна
  14. Дзюпин Олена В’ячеславівна
  15. Димчак Андрій Валерійович
  16. Добрянський Богдан Йосифович
  17. Долайчук Наталія Юріївна
  18. Дудар Оксана Володимирівна
  19. Думка Юрій Андрійович
  20. Жукевич Ірина Романівна
  21. Ігуменцев Костянтину Михайлович
  22. Капустій Роман Борисович (випуск 1998 р.)
  23. Качмар Роман Романович
  24. Клим Лідія Миколаївна
  25. Климко Тетяна Романівна
  26. Коваль Тарас Сергійович
  27. Ковальчук Тарас Богданович
  28. Козловський Юрій Михайлович
  29. Колодій Олександр Ігорович
  30. Конечний Володимир Любомирович
  31. Конопельник Оксана Ігорівна
  32. Корпан Назар Володимирович
  33. Корсун Наталія Володимирівна
  34. Кузан Євген Євгенович
  35. Кулай Тарас Стефанович
  36. Лаб’як Ростислав Васильович
  37. Лесюк Оксана Василівна
  38. Магац Галина Ярославівна
  39. Майстренко Оксана Володимирівна
  40. Максимович Василь Михайлович
  41. Маркевич Тетяна Михайлівна
  42. Мацигін Віталій Богданович
  43. Мельник Оксана Ярославівна
  44. Місько Наталія Анатоліївна
  45. Озимінська Марія Володимирівна
  46. Орлов Дмитро Ігорович
  47. Павлишин Сергій Ярославович
  48. Пак Руслан Михайлович
  49. Парилович Андрій Іванович
  50. Ревонюк Олександр Леонідович
  51. Рибчак Надія Богданівна
  52. Сава Галині Миколаївна
  53. Семенович Володимир Богданович
  54. Стельмащук Ірина Володимирівна
  55. Стефанів Іван Васильович
  56. Стець Віталій Ігорович
  57. Ступін Віталій Сергійович
  58. Тригуб Іван Ілліч
  59. Хархаліс Андрій Несторович
  60. Хемич Мар’яна Євгенівна
  61. Худик Ольга Юріївна
  62. Цімбота Мирослава Іванівна
  63. Чорний Юрій Ігорович
  64. Швець Олександр Павлович
  65. Щегельський Роман Йосипович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Банах Катерина Богданівна
  2. Бедик Іван Михайлович
  3. Бербека Наталія Юріївна
  4. Бундзяк Віталія Омелянівна
  5. Венгер Марія Нестерівна
  6. Герасимчук Оксана Борисівна
  7. Гресько Оксана Ярославівна
  8. Демчук Ольга Олександрівна
  9. Заячківська Софія Ігорівна
  10. Клевчуку Юрій Євгенович
  11. Муравський Юрій Григорович
  12. Нагірняк Ірина Михайлівна
  13. Петрущак Ірина Василівна
  14. Постнікова Ніна Вікторівна
  15. Прокопович Лариса Зіновіївна
  16. Савчин Марія Богданівна
  17. Скірин Ірина Михайлівна
  18. Смаль Ігор Іванович
  19. Тур Оксана Степанівна
  20. Цяпич Олена Михайлівна
  21. Шагала Олег Євгенович
  22. Яцків Ірина Степанівна

2001 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Атаманчук Роман Орестович
  2. Вавриш Роман Васильович
  3. Волянський Юрій Васильович
  4. Ворко Андрій Володимирович
  5. Герасик Роман Теодозійович
  6. Глодан Василь Теодорович
  7. Гоштанар Олександр Анатолійович
  8. Гринчишин Галина Ярославівна
  9. Демчишин Володимир Миколайович
  10. Деніщук Олександр Віталійович
  11. Добринін Павло Євгенович
  12. Завадка Ярослав Олегович
  13. Ісько Віктор Іванович
  14. Калашніков Юрій Васильович
  15. Кінах Костянтин Михайлович
  16. Клочанюк Тетяна Василівна
  17. Кобзаренко Тарас Миколайович
  18. Корнелюк Василь Миколайович
  19. Корчук Олександр Володимирович
  20. Коцур Мар’ян Васильович
  21. Круглов Олексій Володимирович
  22. Кудрик Ярослав Ярославович
  23. Лесівців Віталій Миколайович
  24. Мазовіта Володимир Ігорович
  25. Матійців Володимир Ігорович
  26. Муравйов Сергій Вікторович
  27. Одноріг Сергій Степанович
  28. Палашований Андрій Богданович
  29. Паньків Іван Ярославович
  30. Полевий Андрій Богданович
  31. Поплавський Сергій Олександрович
  32. Пошелюжний Олег Михайлович
  33. Пузирко Ірина Іванівна
  34. Рева Сергій Володимирович
  35. Рибій Ганна Ігорівна
  36. Середницький Андрій Степанович
  37. Сиворотка Ігор Ігорович
  38. Сукневич Андрій Юрійович
  39. Уфімцев Олександр Володимирович
  40. Федак Володимир Дмитрович
  41. Федорів Юрій Іванович
  42. Ханас Ростислав Богданович
  43. Цюприк Андрій Володимирович
  44. Черноусов Ігор Валерійович
  45. Шерстюк Павло Вікторович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Гінайло Руслан Миколайович
  2. Земсков Олег Вікторович
  3. Калінічук Владислав Петрович
  4. Купчинський Віталій Віталійович
  5. Леник Галина Володимирівна
  6. Лях Мар’яна Василівна
  7. Маркович Василь Іванович
  8. Натробіна Наталія Леонідівна
  9. Нетола Віктор Володимирович
  10. Поліщук Ірина Ярославівна
  11. Ратушняк Володимир Володимирович
  12. Рихлюк Сергій Вікторович
  13. Романець Юрій Степанович
  14. Сергєєва Тетяна Вікторівна
  15. Смаль Віктор Іванович
  16. Сьох Володимир Степанович
  17. Фелюк Андрій Михайлович
  18. Шопа Роман Ярославович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрішак Любомир Петрович
  2. Бойко Зоряна Іванівна
  3. Братенко Руслан Ігорович
  4. Брикса Вадим Петрович
  5. Брич Оксана Семенівна
  6. Васильків Віктор Володимирович
  7. Войтко Мирон Васильович
  8. Волков Олег Володимирович
  9. Галема Ростислав Любомирович
  10. Гарбар Наталія Михайлівна
  11. Гіль Іван Геннадійович
  12. Гонтар Лілія Савівна
  13. Гончарук Ігор Васильович
  14. Групська Олена Мар’янівна
  15. Гузар Оксана Володимирівна
  16. Гуль Олег Ярославович
  17. Держко Володимир Олегович
  18. Дмитровський Андрій Степанович
  19. Долайчук Василь Григорович
  20. Дребот Людмила Ярославівна
  21. Квасниця Володимир Іванович
  22. Кекляк Олег Омелянович
  23. Кравець Оксана Богданівна
  24. Краснов Володимир Олександрович
  25. Крутяк Наталія Романівна
  26. Кушнір Тарас Михайлович
  27. Левицький Володимир Володимирович
  28. Левчук Віктор Васильович
  29. Лейко Михайло Петрович
  30. Леськів Андрій Степанович
  31. Лисак Олег Олександрович
  32. Лоневська Леся Іванівна
  33. Луцак Олег Ярославович
  34. Матящук Роман Володимирович
  35. Михайлик Мар’яна Богданівна
  36. Мордач Світлана Олександрівна
  37. Невідомський Андрій Григорович
  38. Новосад Ірина Степанівна
  39. Оленчук Олексій Богданович
  40. Папка Олег Степанович
  41. Пацаган Тарас Миколайович
  42. Підгайний Тарас Михайлович
  43. Пліскачова Наталія Миколаївна
  44. Попович Людмила Юріївна
  45. Попович Марія Ярославівна
  46. Притула Орест Олегович
  47. Процюк Віолета Ростиславівна
  48. Романчук Олег Мирославович
  49. Соловйова Любов Вікторівна
  50. Стефанюк Михайло Ігорович
  51. Стецюк Андрій Васильович
  52. Фітьо Тарас Володимирович
  53. Фялковський Ярослав Ярославович
  54. Чабан Олександр Володимирович
  55. Чобіт Олег Миколайович
  56. Швець Галина Сергіївна
  57. Шиманський Олег Володимирович
  58. Шишлик Осип Осипович
  59. Шпак Наталія Леонідівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Вусик Катерина Василівна
  2. Крищук Світлана Володимирівна
  3. Крутій Ігор Володимирович
  4. Кулик Ігор Ярославович
  5. Лейко Людмила Василівна
  6. Мазяр Юрій Святославович
  7. Максим Надія Ярославівна
  8. Пальчикевич Надія Миколаївна
  9. Полянчук Оксана Іванівна
  10. Сидорик Остап Васильович
  11. Хвищун Оксана Андріївна
  12. Шульга Галина Володимирівна
  13. Юськів Леся Миколаївна
  14. Яремчук Тарас Михайлович

2002 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Баранець Ігор Зіновійович
  2. Бодак Петро Зеновійович
  3. Бужук Олег Олександрович
  4. Бутін Валентин Петрович
  5. Василів Андрій Ярославович
  6. Винар Петро Михайлович
  7. Гавдзьо Павло Петрович
  8. Гаврилик Йосип Юліанович
  9. Грицьків Анатолій Ярославович
  10. Демчина Ярослав Миколайович
  11. Добуш Руслан Степанович
  12. Дума Андрій Васильович
  13. Дяків Ігор Григорович
  14. Ємець Валерій Олександрович
  15. Загоренко Віталій Петрович
  16. Кіндратів Тарас Євгенович
  17. Корконос Віталій Ростиславович
  18. Костюк Тарас Миронович
  19. Лащук Тарас Васильович
  20. Лебедюк Віталій Васильович
  21. Лучкевич Михайло Михайлович
  22. Максим Богдан Степанович
  23. Маначинський. Павло Миколайович
  24. Мандзій Василь Миронович
  25. Марків Микола Васильович
  26. Мацько Ігор Ярославович
  27. Микитчин Ігор Ігорович
  28. Морус Максим Анатолійович
  29. Печений Степан Михайлович
  30. Садівський Володимир Ярославович
  31. Солоха Богдан Вікторович
  32. Столярчук Олег Володимирович
  33. Харків Микола Васильович
  34. Чайківський Василь Данилович
  35. Шарамага Роман Васильович
  36. Шевчук Юрій Миколайович
  37. Шупарський Анатолій Іванович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Батюк Андрій Ярославович
  2. Буряк Тетяна Володимирівна
  3. Вавриш Юрій Васильович
  4. Гринишин Світлана Степанівна
  5. Карплюк Віталій Орестович
  6. Купльовський Богдан Євгенович
  7. Мазяр Олена Олександрівна
  8. Островська Мар’яна Анатоліївна
  9. Расяк Василь Богданович
  10. Рибінський В’ячеслав Борисович
  11. Романчак Володимир Володимирович
  12. Савчин Олександр Володимирович
  13. Соловйов Микола Володимирович
  14. Тарновський Андрій Анатолійович
  15. Фтомин Андрій Євгенійович
  16. Харчук Людмила Петрівна
  17. Юрчук Олександр Петрович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Бонцьо Роман Ігорович
  2. Борисюк Володимир Володимирович
  3. Буберняк Олена Михайлівна
  4. Бутрій Олена Орестівна
  5. Бучко Уляна Євгеніївна
  6. Вдович Андрій Степанович
  7. Відоцький Мирослав Володимирович
  8. Вус Руслан Богданович
  9. Гера Орест Богданович
  10. Городчук Ігор Антонович
  11. Гульчевський Володимир Любомирович
  12. Демків Марія Степанівна
  13. Євчук Ярослав Миколайович
  14. Захарчук Тарас Володимирович
  15. Іванейко Дмитро Степанович
  16. Кізюк Ігор Олександрович
  17. Ковцун Богдана Василівна
  18. Команько Роман Ярославович
  19. Копилець Богдан Ярославович
  20. Котелько Тетяна Іванівна
  21. Кручок Олена Григорівна
  22. Кундис Дмитро Орестович
  23. Лабай Олег Богданович
  24. Леськів Мар’яна Ігорівна
  25. Лозинський Богдан Андрійович
  26. Лучечко Андрій Петрович
  27. Мазяр Олександр Святославович
  28. Мартинюк Ольга Левівна
  29. Маслянко Юрій Євгенович
  30. Мельник Михайло Ярославович
  31. Митроган Михайло Миколайович
  32. Мітнічук Наталія Василівна
  33. Огородник Олександр Вікторович
  34. Олейник Олена Миколаївна
  35. Олійник Віталій Григорович
  36. Ониськів Наталія Богданівна
  37. Осадчук Оксана Василівна
  38. Осуховський Олег Степанович
  39. Петрусь Роман Юрійович
  40. Підкова Наталія Михайлівна
  41. Полюга Ірина Богданівна
  42. Притула Андрій Олегович
  43. Пуціль Євген Євгенович
  44. Рибак Назарій Ярославович
  45. Романюк Роман Васильович
  46. Семенович Галина Ігорівна
  47. Середіна Марія Сергіївна
  48. Середюк Богдан Олександрович
  49. Сідун Віталій Володимирович
  50. Сокальська Ірина Валеріївна
  51. Стадник Володимир Іванович
  52. Сташкова Євгенія Вадимівна
  53. Степко Віктор Романович
  54. Таланчук Роман Ярославович
  55. Тимошук Тетяна Анатоліївна
  56. Тимощук Олег Васильович
  57. Тріщук Оксана Богданівна
  58. Угрин Андрій Петрович
  59. Файда Андрій Михайлович
  60. Фаренюк Олег Ярославович
  61. Червак Василь Іванович
  62. Шевчук Олександр Миколайович
  63. Яворська Оксана Олександрівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Андросюк Андрій Миколайович
  2. Войцеховська Анна Мар’янівна
  3. Демедюк Наталія Святославівна
  4. Долошецький Микола Михайлович
  5. Жук Михайло Степанович
  6. Климук Юлія Петрівна
  7. Кручкевич Іванна Юріївна
  8. Лисак Наталія Олегівна
  9. Палько ОксанаМихайлівна
  10. Пехник Галина Василівна
  11. Сенюк Антоніна Володимирівна
  12. Станько Галина Андріївна
  13. Сукач Ірина Богданівна
  14. Тераз Леся Богданівна
  15. Тимошук Галина Миколаївна

2003 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бессараб Роман Борисович
  2. Бігун Роман Іванович
  3. Гнитка Тетяна Василівна
  4. Горошко Галина Дмитрівна
  5. Гриців Олександр Михайлович
  6. Гуза Марія Зеновіївна
  7. Лаврик Надія Іванівна
  8. Мельникович Надія Михайлівна
  9. Музика Тарас Михайлович
  10. Семчишин Олег Дмитрович
  11. Уляк Михайло Васильович
  12. Чвак Віталій Васильович
  13. Чорнодольський Ярослав Миколайович
  14. Шльонзак Мар’яна Владиславівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бабій Василь Іванович
  2. Барна Оксана Василівна
  3. Бартків Галина Володимирівна
  4. Бартків Ольга Володимирівна
  5. Берездецька Зоряна Львівна
  6. Бійчук Віталій Володимирович
  7. Борцов Сергій Миколайович
  8. Браташ Віра Петрівна
  9. Булик Юрій Миколайович
  10. Вальків Ігор Іванович
  11. Гадюк Володимир Іванович
  12. Гладка Ірина Мирославівна
  13. Горбатий Вадим Всеволодович
  14. Горбей Василь Григорович
  15. Городничий Віктор Михайлович
  16. Гриб Марія Юріївна
  17. Гривнак Роман Іванович
  18. Дзявроник Микола Михайлович
  19. Жук Віктор Георгійович
  20. Замлинний Тарас Ростиславович
  21. Захарчук Наталія Богданівна
  22. Зелінка Олег Степанович
  23. Іванчишин Тарас Васильович
  24. Іжик Михайло Іванович
  25. Ільницька Марія Іванівна
  26. Кардаш Богдан Степанович
  27. Кахній Оксана Богданівна
  28. Кисиличак Оксана Іванівна
  29. Коваль Володимир Степанович
  30. Коворотний Орест Андрійович
  31. Кошак Микола Петрович
  32. Кубрак Віктор Михайлович
  33. Лах Любов Ярославівна
  34. Ломінський Ярослав Орестович
  35. Маїк Леся Михайлівна
  36. Максим Ірина Богданівна
  37. Максимів Михайло Ярославович
  38. Мельницький Василь Ярославович
  39. Менчак Володимир Степанович
  40. Микитеєк Ольга Михайлівна
  41. Остальська Світлана Євгенівна
  42. Остафійчук Олег Васильович
  43. Паламар Олександр Олександрович
  44. Пелех Петро Романович
  45. Поліщук Тетяна Іванівна
  46. Почентик Ростислав Володимирович
  47. Предчук Галина Василівна
  48. Приступ’юк Анатолій Панасович
  49. Сапрука Андріан Петрович
  50. Сапрука Марія Степанівна
  51. Собко Ганна Юріївна
  52. Соболевський Євген Володимирович
  53. Сорока Ольга Сільвестрівна
  54. Сурняк Любов Богданівна
  55. Телішевська Галина Василівна
  56. Федишин Роман Іванович
  57. Фірцович Петро Ярославович
  58. Флерчук Микола Миколайович
  59. Хоміцька Олександра Ярославівна
  60. Шпак Володимир Володимирович
  61. Юрчишен Сергій Петрович
  62. Якимович Андрій Стефанович

2004 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Баран Олександрі Андріївні
  2. Бзовській Ірині Степанівні
  3. Возняку Тарасу Івановичу
  4. Глушаку Степану Петровичу
  5. Касіян Галині Ярославівні
  6. Колодці Роману Степановичу
  7. Кусьнежу Віктору Вацлавовичу
  8. Леонтьєву Віктору Анатолійовичу
  9. Лишаку Михайлу Володимировичу
  10. Матвеєву Олегу Петровичу
  11. Романишину Юрію Михайловичу
  12. Стецку Миколі Миколайовичу
  13. Сцірі Володимиру Орестовичу
  14. Тузяку Миколі Романовичу
  15. Турку Борису Ігоровичу
  16. Черноморець Юлії Ігорівні
  17. Чиж Оксані Зеновіївні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бекішу Ігору Богдановичу
  2. Березюк Ірині Михайлівні
  3. Березюку Андрію Володимировичу
  4. Білан Галині Ярославівні
  5. Бондаренку Івану Олександровичу
  6. Будому Сергію Петровичу
  7. Віблій Лесі Романівні
  8. Власовій Юлії Олександрівні
  9. Вознюку Дмитру Леонтійовичу
  10. Гаєвській Тетяні Іванівні
  11. Гарасим Тетяні Антонівні
  12. Гаркач Галині Василівні
  13. Гілю Юрію Геннадійовичу
  14. Драган Наталії Петрівні
  15. Дрозд Наталії Григорівні
  16. Дубенському Андрію Йосиповичу
  17. Жидковій Ользі Станіславівні
  18. Зелінському Євгену Володимировичу
  19. Зінов’євій Валентині Григорівні
  20. Зоговій Ользі Андріївні
  21. Каопенко Наталії Любомирівні
  22. Кепич Орисі Орестівні
  23. Керичинському Ярославу Олеговичу
  24. Кметю Андрію Анатолійовичу
  25. Корвацькій Марії Ярославівні
  26. Косовському Ігорю Ігоровичу
  27. Купець Юлії Семенівні
  28. Курасу Івану Михайловичу
  29. Левицькій Ірині Володимирівні
  30. Линник Оксані Віталіївні
  31. Лозинському Андрію Васильовичу
  32. Магомедовій Ірині Олегевні
  33. Мазурчуку Ярославу Ярославовичу
  34. Мельнику Юрію Вікторовичу
  35. Оленюку Роману Ігоровичу
  36. Павлику Юрію Володимировичу
  37. Палчинському Володимиру Мироновичу
  38. Піскоровській Галині Володимирівні
  39. Прихід Орисі Ярославівні
  40. Раделіцькому Андрію Богдановичу
  41. Репех Надії Ігорівні
  42. Романяк Наталії Михайлівіні
  43. Самцю Андрію Івановичу
  44. Семираз Марії Михайлівні
  45. Семчук Лесі Василівні
  46. Скалоцькому Володимиру Михайловичу
  47. Стрелко Тетяні Павлівні
  48. Тарапаті Тарасу Богдановичу
  49. Тимків Оксані Іванівні
  50. Ткачу Василю Михайловичу
  51. Токару Віктору Володимировичу
  52. Трояну Тарасу Володимировичу
  53. Фігурці Ользі Ярославівні
  54. Філяк Любові Іванівні
  55. Хандучку Андрію Володимировичу
  56. Швагуляк Олесі Богданівні

2005 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Більській Галині Ярославівні
  2. Василенку Андрію Ігоровичу
  3. Годій Надії Михайлівні
  4. Зятюк Любомирі Романівні
  5. Капріяну Олександру Євгеновичу
  6. Козію Руслану Зеновійовичу
  7. Конопельник Романі Ігорівні
  8. Кривенко Сергію Юрійовичу
  9. Лаврському Миколі Ігоровичу
  10. Наю Миколі Романовичу
  11. Притулі Роману Олександровичу
  12. Руднікову Віктору Володимировичу
  13. Стрільцю Володимиру Васильовичу
  14. Стегурі Ірині Василівні
  15. Сідлецькій Наталії Амбросіївні
  16. Серюженко Наталії Степанівні
  17. Стельмах Оксані Миколаївні
  18. Савчину Павлу Володимировичу
  19. Тимківу Василю Івановичу
  20. Ткачуку Олегу Володимировичу
  21. Федунишин Галині Іванівні
  22. Фостяку Олегу Степановичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бабичу Юрію Федоровичу
  2. Базюку Ігорю Михайловичу
  3. Березюку Петру Романовичу
  4. Біб Олені Володимирівні
  5. Блащак Наталії Миколаївні
  6. Гельмак Ірині Ярославівні
  7. Гриців Оксані Михайлівні
  8. Гулі Мирославі Михайлівні
  9. Гуменному Андрію Андрійовичу
  10. Дмитрієвій Олені Владиславівні
  11. Дяків Олені Романівні
  12. Іваницькій Оксані Іванівні
  13. Капогрису Володимиру Мирославовичу
  14. Кашубі Марії Богданівні
  15. Кицину Юрію Петровичу
  16. Кісіль Василині Володимирівні
  17. Климку Володимиру Романовичу
  18. Королю Олегу Ігоровичу
  19. Котельку Тарасу Михайловичу
  20. Леськіву Юрію Степановичу
  21. Лозинському Оресту Мирославовичу
  22. Мазярчук Тетяні Василівні
  23. Марушечко Уляні Володимирівні
  24. Матвіїв Зоряні Ярославівні
  25. Мацьку Оресту Ярославовичу
  26. Новотній Оксані Йосифівні
  27. Озимко Наталіїі Василівні
  28. Олійнику Василю Олеговичу
  29. Онишко Галині Ігорівні
  30. Петлюх Ірині Миколаївні
  31. Побуцькій Наталії Мирославівні
  32. Полюзі Оксані Ярославівні
  33. Пришляку Павлу Богдановичу
  34. Раставецькій Наталії Володимирівні
  35. Родак Орисі Романівні
  36. Русановському Василю Ярославовичу
  37. Савицькій Надії Юріївні
  38. Савці Івану Степановичу
  39. Станьку Богдану Михайловичу
  40. Стеславській Наталії Богданівні
  41. Фалінському Тарасу Степановичу
  42. Федюк Оксані Василівні
  43. Федьків Любові Михайлівни
  44. Хімці Віталію Васильовичу
  45. Хомі Ірині Юріївні
  46. Цетнар Ользі Богданівні
  47. Шандрі Роману Михайловичу
  48. Яців Людмилі Богданівні

2006 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Асеєву Олександру Олександровичу
  2. Вачевській Мар’яні Миколаївні
  3. Венгльовській Богдані Юріївні
  4. Гудзінському Дмитру Васильовичу
  5. Ільків Ірині Михайлівні
  6. Мандзюк Марії Василівні
  7. Марківу Богдану Богдановичу
  8. Мартин Юлії Богданівні
  9. Мартинюк Марії Іванівні
  10. Микиті Михайлу Івановичу
  11. Омеляш Ользі Іванівні
  12. Пальчикову Василю Володимировичу
  13. Панату Володимиру Тарасовичу
  14. Паночко Галині Іванівні
  15. Пастухову Володимиру Степановичу
  16. Пелеховичу Андрію Івановичу
  17. Полигач Лілії Анатоліївні
  18. Роль Галині Іванівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Андріїву Сергію Васильовичу
  2. Герасимовій Катерині Олексіївні
  3. Грещук Анні Михайлівні
  4. Дорошу Мар’яну Ігоровичу
  5. Жгуті Віталію Романовичу
  6. Загороднику Андрію Зіновійовичу
  7. Іваницькому Андрію Богдановичу
  8. Кицин Валентині Петрівні
  9. Кіт Наталії Григорівні
  10. Кочану Оресту Володимировичу
  11. Краснощокому Олексію Олексійовичу
  12. Кулиничу Андрію Ярославовичу
  13. Кусьнежу Едварду Вацлавовичу
  14. Мазуркевич Марії Михайлівні
  15. Манько Марії Ярославівні
  16. Морозу Івану Олександровичу
  17. Мудрому Влодимиру Івановичу
  18. Панасюк Наталії Петрівні
  19. Подольцю Володимиру Дмитровичу
  20. Сапруну Ігорю Андрійовичу
  21. Сініцину Олександру Вадимовичу
  22. Слоцькому Володимиру Богдановичу
  23. Фіалковичу Володимиру Миколайовичу
  24. Чиж Галині Зеновіївні
  25. Чирці Ірині Ярославівні
  26. Чирці Ірині Ярославівні
  27. Чівці Василю Михайловичу
  28. Шайнюку Сергію Леонідовичу
  29. Шумському Мар’яну Богдановичу

2007 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Вознюк Василині Леонтіївні
  2. Григорчаку Оресту Івановичу
  3. Менчишину Олегу Олеговичу
  4. Саламасі Леоніду Петровичу
  5. Самару Миколі Івановичу
  6. Шалапській Тетяні Анатоліївні
  7. Шопі Миколі Ярославовичу
  8. Андрійчук Вікторії Петрівні
  9. Буткевич Ірині Юріївні
  10. Коваленко Костянтину Анатолійовичу
  11. Костю Ярославу Павловичу
  12. Кусьнеж Олександрі Яківні
  13. Мацук Вірі Євгенівні
  14. Нестерович Людмилі Володимирівні
  15. Періву Миколі Васильовичу
  16. Пригродській Тетяні Борисівні
  17. Сало Марії Михайлівні
  18. Степанюку Валерію Вікторовичу
  19. Стефанків Мар’яні Василівні
  20. Твардовській Софії Романівні
  21. Федонюку Василю Васильовичу
  22. Хращевській Ользі Михайлівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Базюку Михайлові Михайловичу
  2. Вивалю Роману Богдановичу
  3. Гольцю Ігору Федоровичу
  4. Демко Оксані Миколаївні
  5. Деревянку Руслану Івановичу
  6. Димон Вірі Сергіївні
  7. Дуркачу Роману Остаповичу
  8. Зарембі Михайлу Сергійовичу
  9. Кабалюку Володимиру Юрійовичу
  10. Козловській Надії Петрівні
  11. Коритку Роману Івановичу
  12. Мацьківу Тарасу Зеноновичу
  13. Мелешку Івану Ігоровичу
  14. Меляник Оксані Романівні
  15. Процишак Лесі Семенівні
  16. Свірідовій Олені Георгіївні
  17. Семаку Петру Михайловичу
  18. Середич Марії Василівні
  19. Скугрі Ірині Романівні
  20. Ходзінському Володимиру Петровичу
  21. Шевчик Марії Романівні
  22. Янишівській Тетяні Василівні

2008 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Бернат Валерію Олександровичу
  2. Бешлею Василю Володимировичу
  3. Венгльовській Софії Юріївні
  4. Гавриліву Василю Володимировичу
  5. Гілецькій Ірині Іванівні
  6. Козаку Павлу Романовтичу
  7. Левандовському Ігору Миколайовичу
  8. Максименку Миколі Володимировичу
  9. Марчишак Оксані Миколаївні
  10. Нагірнич Наталії Володимирівні
  11. Нагірному Івану Петровичу
  12. Онісімчук Віталію Володимировичу
  13. Панасюк Ользі Анатоліївні
  14. Петранівському Богдану Петровичу
  15. Романишину Тарасу Михайловичу
  16. Сачко Ользі Василівні
  17. Сергієнко Ользі Миколаївні
  18. Синенькому Ярославу Петровичу
  19. Смеречинському Святославу Всеволодовичу
  20. Фалатович Любов Ігорівні
  21. Фенику Миколі Тарасрвичу
  22. Шевернозі Ігорю Миколайовичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бабичу Василю Федоровичу
  2. Богайко Марії Ігорівні
  3. Вивалю Володимиру Михайловичу
  4. Дубінцю Роману Романовичу
  5. Заяцу Юрію Маріановичу
  6. Заяцю Володимиру Євгеновичу
  7. Кошаку Володимиру Петровичу
  8. Кричковському Василю Любомировичу
  9. Лазару Андрію Івановичу
  10. Лаптєву Володимиру Миколайовичу
  11. Лемішко Марії Михайлівні
  12. Ленцику Володимиру Ярославовичу
  13. Малик Юлії Бен Мохамед
  14. Нидзі Ярославу Євгеновичу
  15. Патіюку Ігору Вікторовичу
  16. Степанюку Ігору Романовичу
  17. Федику Михайлу Дмитровичу
  18. Федюку Ярославу Михайловичу
  19. Хомишину Володимиру Миколайовичу

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бик Ользі Степанівні
  2. Вільчинському Ігору Євгеновичу
  3. Вінярському Павлу Михайловичу
  4. Галушку Андрію Володимировичу
  5. Горбатому Роману Михайловичу
  6. Грушецькій Оксані Михайлівні
  7. Копитчаку Івану Васильовичу
  8. Костюк Марії Василівні
  9. Кулик Марії Миколаївні
  10. Логіну Віталію Богдановичу
  11. Лозинському Андрію Івановичу
  12. Мельничуку Сергію Миколайовичу
  13. Фуксу Миколі Івановичу
  14. Хомяку Андрію Петровичу
  15. Циран Ользі Ярославівні

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Головацькому Ігору Зіновійовичу
  2. Гунцу Олегу Степановичу
  3. Дацьків Оксані Ігорівні
  4. Дубиняк Ігору Павловичу
  5. Семенчуку Володимиру Володимировичу
  6. Стадницькому Василю Ярославовичу

2009 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Батрину Мирославу Васильовичу
  2. Блащуку Дмитру Віталійовичу
  3. Борис Галині Степанівні
  4. Бурбан Емілії Михайлівні
  5. Васьо Наталії Олександрівні
  6. Вусу Володимиру Михайловичу
  7. Запеці Богдану Євгеновичу
  8. Зьобру Юрію Петровичу
  9. Іваник Наталії Борисівні
  10. Ковальському Олегу Богдановичу
  11. Кравціву Івану Ярославовичу
  12. Малому Тарасу Сергійовичу
  13. Матвійчук Лілії Петрівні
  14. Миці Віктору Геннадійовичу
  15. Наговській Ірині Володимирівні
  16. Неоменку Роману Германовичу
  17. Охримчук Марії Василівні
  18. Пелех Тетяні Петрівні
  19. Підгайній Галині Михайлівні
  20. Раделецькому Ігору Ярославовичу
  21. Романіку Роману Васильовичу
  22. Сові Петру Михайловичу
  23. Сокіл Мар’яні Михайлівні
  24. Солосі-Климчак Мар’яні Дмитрівні
  25. Тимчишин Вікторії Романівні
  26. Тиндик Мар’яні Михайлівні
  27. Топілко Мирославі Ігорівні
  28. Троцькій Ользі Миколаївні
  29. Уляку Олегу Васильовичу
  30. Циган Ірині Павлівні
  31. Чернологову Олександру Івановичу
  32. Шалаю Маркіяну Романовичу
  33. Шмотолосі Володимиру Ігоровичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Борейко Володимиру Вікторовичу
  2. Борейко Ірині Володимирівні
  3. Бойку Олегу Володимировичу
  4. Боднару Петру Степановичу
  5. Белю Роману Романовичу
  6. Вовк Зоряні Василівні
  7. Вовку Михайлу Юрійовичу
  8. Гайошко Наталії Сергіївні
  9. Дзіковському Віктору Євгеновичу
  10. Давидовському Івану Михайловичу
  11. Заболітній Оксані Орестівні
  12. Ковалику Андрію Степановичу
  13. Кураню Андрію Ярославовичу
  14. Круковському Ростиславу Семеновичу
  15. Кочуту Роману Степановичу
  16. Крету Тарасу Олеговичу
  17. Лялюку Ігору Івановичу
  18. Осипенку Володимиру Віталійовичу
  19. Паренській Ірині Олександрівні
  20. Пелеху Олегу Романовичу
  21. Сахаревич Марії Володимирівні
  22. Стефанишину Івану Степановичу
  23. Тесаку Ігору Андрійовичу
  24. Фалінській Мирославі Степанівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Батюку Михайлу Ярославовичу
  2. Задорожному Роману Васильовичу
  3. Мандриці Андрію Васильовичу
  4. Матвіїву Василю Ярославовичу
  5. Подольцю Василю Дмитровичу
  6. Синишину Андрію Любомировичу
  7. Станьку Юрію Степановичу
  8. Степанюку Василю Вікторовичу
  9. Тарасу Сергію Романовичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Андрусику Миколі Миколайовичу
  2. Буберняку Дмитру Михайловичу
  3. Іванюх Галині Григорівні
  4. Курилу Андрію Андрійовичу
  5. Лаврському Олегу Ігоровичу
  6. Лободзцю Богдану Романовичу
  7. Яремку Володимиру Ярославовичу

2010 рік

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бандрівському Івану Степановичу
  2. Білецькій Іванні Миколаївні
  3. Боднарчук Ользі Ігорівні
  4. Вацю Володимиру Івановичу
  5. Вілінському Василю Васильовичу
  6. Вовк Наталії Іванівні
  7. Грушанській Галині Богданівні
  8. Грушанській Оксані Ярославівні
  9. Дикому Зіновію Анатолійовичу
  10. Жишковичу Андрію Володимировичу
  11. Жовнеруку Сергію Володимировичу
  12. Задорожному Петру Івановичу
  13. Івановичу Олегу Ігоровичу
  14. Ключник Наталії Володимирівні
  15. Костецькому Роману Ярославовичу
  16. Лещишину Володимиру Михайловичу
  17. Луню Миколі Орестовичу
  18. Моголі Віталію Михайловичу
  19. Мусі Наталії Ярославівні
  20. Присяжнюку Володимиру Вікторовичу
  21. Пташник Ользі Іванівні
  22. Пухнатому Андрію Романовичу
  23. Стасюк Мар’яні Володимирівні
  24. Степків Людмилі Богданівні
  25. Ширі Степану Михайловичу
  26. Шміло Наталії Іванівні
  27. Шпирало Наталії Володимирівні
  28. Ярусевичу Андрію Івановичу

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бовгирі Ростиславу Вікторовичу
  2. Борейко Олександру Вікторовичу
  3. Онишків Ользі Андріївні
  4. Сідлецькому Віктору Миколайовичу
  5. Феджорі Володимиру Михайловичу
  6. Фляк Ірині Іванівні
  7. Хвищуну Юрію Олеговичу
  8. Хмілю Андрію Богдановичу
  9. Цебровській Ользі Федорівні
  10. Чиж Наталі Миколаївні
  11. Шкотняру Матвію Йожефовичу
  12. Ярмолюку Ярославу Васильовичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Гординському Олегу Миколайовичу
  2. Гритченку Юрію Вікторовичу
  3. Демчині Андрію Володимировичу
  4. Костецькій Андріані Ярославівні
  5. Косу Євгену Степановичу
  6. Кошмаку Ігорю Олександровичу
  7. Краснову Віктору Олександровичу
  8. Назару Петру Богдановичу
  9. Пальчикову Олексію Вікторовичу
  10. Сахно Тетяні Петрівні
  11. Хорозу Роману Ярославовичу
  12. Чугуєць Анні Володимирівні

2011 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Гаврилюку Василю Володимировичу
  2. Гайдуківській Христині Аркадіївні
  3. Галану Андрію Миколайовичу
  4. Гвоздю Тарасу Валентиновичу
  5. Каплуну Володимиру Петровичу
  6. Крегель Ользі Петрівні
  7. Кузьмаку Андрію Романовичу
  8. Лозін Ірині Ігорівні
  9. Лютому Руслану Олександровичу
  10. Марець Оксані Миронівні
  11. Павловій Анастасії Юріївні
  12. Семак Світлані Ігорівні
  13. Станьку Тарасу Миколайовичу
  14. Стахирі Валентині Михайлівні
  15. Черватюк Роксані Володимирівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Антонюку Дмитру Васильовичу
  2. Бару Богдану Євгеновичу
  3. Бігун Наталії Володимирівні
  4. Вархолику Володимиру Ярославовичу
  5. Гетьманчуку Володимиру Зіновійовичу
  6. Дьякун Марії Іванівні
  7. Івашків Світлані Ігорівні
  8. Іжику Мирону Богдановичу
  9. Канюці Василю Павловичу
  10. Кіричку Андрію Олександровичу
  11. Кучанському Андрію Анатолійовичу
  12. Міцак Марії Сергіївні
  13. Петрушину Антону Анатолійовичу
  14. Романюк Наталії Василівні
  15. Синичич Наталії Володимирівні
  16. Сиротичу Андрію Мирославовичу
  17. Сиротюк Зоряні Ярославівні
  18. Случику Олександру Васильовичу
  19. Цюні Володимиру Петровичу
  20. Чабану Михайлу Андрійовичу
  21. Шедні Світлані Петрівні
  22. Яремі Лесі Василівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бєсєдіній Тетяні Валеріївні
  2. Бурикіній Тетяні Ігорівні
  3. Булці Катерині Андріївні
  4. Кучнір Уляні Григорівні
  5. Павлюку Сергію Миколайовичу
  6. Лов’ягіній Юлії Богданівні

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Баденку Олександру Олександровичу
  2. Горбатому Віталію Миколайовичу
  3. Гринишину Олексію Володимировичу
  4. Гуряку Володимиру Івановичу
  5. Жилі Сергію Олександровичу
  6. Михальчуку Роману Руслановичу
  7. Слабик Оксані Михайлівні
  8. Марціну Петру Романовичу

2012 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Вавренюк Ірині Миколаївні
  2. Воронич Оксані Михайлівні
  3. Козярському Івану Романовичу
  4. Корецькій Ірині Романівні
  5. Красницькій Мар’яні Богданівні
  6. Крет Ірині Ігорівні
  7. Остапенко Наталі Анатоліївні
  8. Полуліх Євгенії Павлівні
  9. Пришляк Ірині Ярославівні
  10. Савчаку Михайлу Стефановичу
  11. Саган Анастасії Анатоліївні
  12. Серкезу Світозару Богдановичу
  13. Соколюк Іванні Василівні
  14. Тимочко Вірі Василівні
  15. Титаренку Андрію Миколайовичу
  16. Чорнобай Вікторії Ігорівні

Кваліфікація «Магістр астрономії. Викладач фізики та астрономії» присвоєна:

  1. Гунчаку Роману Олексійовичу
  2. Козел Руслані Вікторівні
  3. Мозгалю Михайлу Петровичу
  4. Прунчак Ірині Ярославівні
  5. Саган Оксані Петрівні
  6. Тертеці Оксані Василівні
  7. Шабату Богдану Ігоровичу
  8. Щербакову Крістіану Меселе

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Ауліху Юрію Марковичу
  2. Бегійовській Марії Петрівні
  3. Бегійовському Сергію Ігоровичу
  4. Блащишин Наталії Іванівні
  5. Болізюку Володимиру Степановичу
  6. Воєвудку Олександру Юрійовичу
  7. Гачці Тарасу Івановичу
  8. Дагджі Василю Сергійовичу
  9. Джичко Тетяні Зіновіївні
  10. Зіньківу Миколі Івановичу
  11. Кічулі Марії Іванівні
  12. Масло Анжелі Володимирівні
  13. Нінічук Ользі Ярославівні
  14. Олексюку Василю Михайловичу
  15. Проців Марії Степанівні
  16. Пурію Олегу Олександровичу
  17. Савчин Оксані Михайлівні
  18. Свєчнікову Віталію Сергійовичу
  19. Соколюку Богдану Івановичу
  20. Станько Василині Миколаївні
  21. Стисло Ірині Мирославівні
  22. Сторожуку Ярославу Михайловичу
  23. Тарасюку Миколі Михайловичу
  24. Штиму Михайлу Володимировичу
  25. Ярчук Людмилі Антонівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Жогло Галині Петрівні
  2. Жуку Олегу Анатолійовичу
  3. Зубченку Сергію Олександровичу
  4. Кузишину Михайлу Андрійовичу
  5. Павленку Павлу Сергійовичу
  6. Пацію Володимиру Михайловичу
  7. Петрівській Юлії Михайлівні
  8. Росіцькому Андрію Володимировичу
  9. Савку Сергію Володимировичу
  10. Садовому Петру Степановичу
  11. Суланову Богдану Ігоровичу
  12. Харишу Зіновію Михайловичу
  13. Храпчуку Василю Васильовичу
  14. Школику Андрію Івановичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Артюху Сергію Васильовичу
  2. Білашу Андрію Васильовичу
  3. Дубу Володимиру Степановичу
  4. Дудкіну Денису Федоровичу
  5. Качарабі Назару Романовичу
  6. Маковецькій Ярині Василівні
  7. Михаревич Вікторії Олександрівні
  8. Присяжному Андрію Ігоровичу

2013 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бабич Роман Сергійович
  2. Воєвудко Оксана Юріївна
  3. Воробець Наталія Романівна
  4. Галяткін Олександр Олександрович
  5. Гнатенко Христина Павлівна
  6. Добуш Оксана Андріївна
  7. Дячук Маряна Олександрівна
  8. Заслонкіна Олена Юріївна
  9. Кіндрат Ігор Ігорович
  10. Крупніцька Олеся Михайлівна
  11. Кушнір Леся Зеновіївна
  12. Людкевич Уляна Іванівна
  13. Мельник Наталія Петрівна
  14. Поташникова Марія Юріївна
  15. Процюк Володимир Олегович
  16. Семків Ігор Володимирович
  17. Старенька Тетяна Богданівна
  18. Степаненко Олександр Олександрович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Волощак Іванна Романівна
  2. Йонак Павло Казимирович
  3. Когут Марія Василівна
  4. Сободош Наталія Йосипівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бриндзей Оксана Анатоліївна
  2. Вахняк Марія Ярославівна
  3. Виноградова Ольга Михайлівна
  4. Воронич Юлія Анатоліївна
  5. Коваль Ярослав Іванович
  6. Козак Галина Ігорівна
  7. Костюкевич Катерина Василівна
  8. Міштур Любомир Євгенович
  9. Муц Марія Андріївна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Бас Віталій Богданович
  2. Будкова Тамара Олексіївна
  3. Поташник Василина Ярославівна
  4. Рудко Микола Степанович
  5. Романюк Мар’яна Іванівна
  6. Чіп Оксана Ярославівна

Кваліфікацію «Астроном. Викладач фізики і астрономії» отримали:

  1. Бабунич Юрій Юрійович
  2. Гуменний Тарас Андрійович
  3. Гуменна Ганна Андріївна
  4. Диюк Софія Петрівна
  5. Чопей Надія Мирославівна

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Вовк Наталія Юріївна
  2. Возняк Олег Богданович
  3. Гіщак Наталія Іванівна
  4. Гнатів Мар’ян Степанович
  5. Ізьо Мар’яна Василівна
  6. Левко Оксана Василівна
  7. Макух Павло Степанович
  8. Матківська Оксана Василівна
  9. Михайлишин Роман Михайлович
  10. Пітусь Михайло михайлович
  11. Рештак Ірина Вікторівна
  12. Рожнятівська Марія Василівна
  13. Фоменко Михайло Сергійович
  14. Хрептак Олександр Володимирович

2014 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бігун Назар Тарасович
  2. Васюта Василь Михайлович
  3. Винник Ірина Василівна
  4. Гвоздь Марта Валентинівна
  5. Добушовський Данило Андрійович
  6. Дяків Юлія Михайлівна
  7. Мельник Іванна Ігорівна
  8. Присяжний Андрій Ігорович
  9. Прохоров Дмитро Костянтинович
  10. Река Марія Степанівна
  11. Сарканич Петро Васильович
  12. Сасункевич Ірина Сергіївна

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Бабій Тетяна Миколаївна
  2. Біловус Оксана Володимирівна
  3. Біловус Христина Володимирівна
  4. Волошин Тарас Ярославович
  5. Кашуба Андрій Іванович
  6. Середа Степан Васильович
  7. Чівка Любов Михайлівна
  8. Юзефик Катерина Олегівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії. Викладач фізики та астрономії» отримали:

  1. Боднар Мар’яна Степанівна
  2. Гульгун Оксана Сергіївна
  3. Дзіковський Дмитро Володимирович
  4. Лісогорський Максим Альбертович
  5. Музика Орися Романівна
  6. Янчинський Роман Васильович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бодьо Уляна Ігорівна
  2. Ільчишин Галина Дмитрівна
  3. Конанець Марія Миронівна
  4. Літвинська Уляна Юріївна
  5. Прихода Євгенія Ігорівна
  6. Татарчук Ганна Василівна
  7. Ульчак Мар’яна Михайлівна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Біляк Роман Васильович
  2. Гаврилюк Богдан Васильович
  3. Заяць Назарій Ярославовович
  4. Кадикало Микола Мар’янович
  5. Левандовський Петро Юрійович
  6. Легендзевич Михайло Йосифович

Кваліфікацію «Астроном» отримали:

  1. Білецький Руслан Юрійович
  2. Босак Світлана Ігорівна
  3. Буфан Юрій Ярославович
  4. Кіндій Андрій Ігорович
  5. Кіт Олександр Володимирович
  6. Олійник Роман Орестович
  7. Пацай Ярослав Романович
  8. Прунчак Наталія Ярославівна
  9. Семчишин Сергій Михайлович
  10. Юрків Юрій Ігорович

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Арцішевський Ярослав Ігорович
  2. Біда Євгенія Євгенівна
  3. Більченко Іван Борисович
  4. Вербовий Тарас Іванович
  5. Григоренко Василь Юрійович
  6. Грицалик Михайло Євгенович
  7. Качмар Андрій Романович
  8. Кос Мар’ян Григорович
  9. Кравчук Леся Михайлівна
  10. Левицький Василь Іванович
  11. Литвин Ірина Василівна
  12. Монюх Іван Володимирович
  13. Пак Яна Леонідівна
  14. Папроцький Сергій Сергійович
  15. Салівонова Олена Миколаївна
  16. Строцький Петро Ярославович
  17. Чалюк Микола Валентинович

2015 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Баланчук Ірина Володимирівна
  2. Баліга Василь Ярославович
  3. Білик Роман Миколайович
  4. Гнатюк Тетяна Володимирівна
  5. Горнецька Мар’яна Ярославівна
  6. Григорська Мар’яна Іванівна
  7. Канюка Оксана Іванівна
  8. Клюка Лілія Богданівна
  9. Коропчак Оксана Орестівна
  10. Кукаркін Назар Борисович
  11. Лавренюк Руслана Валеріївна
  12. Лащукевич Мар’ян Михайлович
  13. Леуш Наталія Мстиславівна
  14. Люта Іванна Олександрівна
  15. Сидорович Мар’яна Ігорівна
  16. Стегніцька Тетяна Миронівна
  17. Сухий Володимир Тарасович

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Бугаєнко Олег Сергійович
  2. Воїнська Зоряна Михайлівна
  3. Кузьо Тарас Володимирович
  4. Прокопчук Юлія Віталіївна
  5. Яворська Анастасія Павлівна

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Андрущишин Василина Михайлівна
  2. Грабар Георгій-Андрій Іванович
  3. Гупало Павло Ярославович
  4. Конопельник Ярослав Тарасович
  5. Кульчицький Роман Остапович
  6. Настишин Святослав Юрійович
  7. Рудиш Мирон Ярославович
  8. Стахура Володимир Богданович
  9. Чилій Максим Олегович
  10. Щепанський Павло Андрійович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Гаврилюк Наталія Петрівна
  2. Гамлій Василина Василівна
  3. Гасюк Олег Ігорович
  4. Гафич Марія Григорівна
  5. Гнатишин Наталія Володимирівна
  6. Данилко Мар’яна Ігорівна
  7. Дичка Вікторія Ярославівна
  8. Дуда Емілія Михайлівна
  9. Єрьомін Роман Олегович
  10. Зацінська Наталія Йосипівна
  11. Тершак Роман Ігорович
  12. Хоминець Марія Василівна
  13. Чвач Валерій Ростиславович

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Бейко Тетяна Василівна
  2. Онуфрик Наталія Сергіївна
  3. Пилипенко Наталія Олегівна
  4. Плисюк Артур Валерійович
  5. Попов Роман Борисович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Атаманюк Ольга Василівна
  2. Костюк Андрій Віталійович
  3. Мосьпан Христина Ярославівна
  4. Роїк Ігор Ярославович
  5. Романюк Марія Іванівна
  6. Рудик Юрій Васильович

Кваліфікацію «Астроном» отримали:

  1. Корень Дмитро Михайлович
  2. Макар Стефанія Василівна
  3. Хомин Оксана Михайлівна

2016 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Булик Лев-Іван Ігорович
  2. Василечко Володимир Дмитрович
  3. Голинський Остап Тарасович
  4. Горак Андрій Андрійович
  5. Горбатюк Ігор Ігорович
  6. Дерешівський Михайло Степанович
  7. Кость Любомир Ігорович
  8. Курта Анна Богданівна
  9. Лацик Оксана Михайлівна
  10. Матвіїв Христина Ігорівна
  11. Мотрюк Марія Ярославівна
  12. Нестерук Анастасія Миколаївна
  13. Олійник Захарій Максимович
  14. Паук Андрій Іванович
  15. Пришляк Василь Михайлович
  16. Савка Іванна Семенівна
  17. Ткач Ольга Романівна
  18. Федорчак Богдана Богданівна
  19. Цюмра Володимир Богданович
  20. Чубак Юрій Степанович
  21. Яровий Олександр Віталійович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Більченко Іван Борисович
  2. Грицак Андрій Михайлович
  3. Кантор Тетяна Юріївна
  4. Савицький Назар Степанович
  5. Савчук Марта Романівна
  6. Топоровська Лілія Романівна
  7. Федорак Анастасія Павлівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Вовк Роман Сергійович
  2. Михалець Оксана Володимирівна
  3. Соколик Наталія Володимирівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Батюк Сергій Ігорович
  2. Волинець Тетяна В’ячеславівна
  3. Кононюк Олександр Петрович
  4. Лопушинська Марія Миронівна
  5. Макогін Іванна Богданівна
  6. Матвійчук Сергій Миколайович
  7. Морда Володимир Васильович
  8. Ольшанецький Іван Володимирович
  9. Туркало Олена Степанівна
  10. Федюк Оксана Ігорівна
  11. Хемич Лідія Володимирівна
  12. Чорний Михайло Тарасович
  13. Шубинець Юлія Михайлівна
  14. Щепаняк Світлана Ігорівна

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Власюк Валентин Андрійович
  2. Гриб Андрій Петрович
  3. Джуринська Анастасія Олегівна
  4. Романчук Володимир Васильович
  5. Юр Андрій Васильович

Кваліфікацію «Спеціаліст фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Андреєв Андрій Вікторович
  2. Бондаренко Олена Олександрівна
  3. Дмитрищак Тарас Ігорович
  4. Лозинський Мар’ян Володимирович
  5. Собенко Микола Петрович

Відеозвернення наших випускників