Наші випускники

1985 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Барна Мирослава Петрівна
  2. Брязький Михайло Миколайович
  3. Вишневський Володимир Васильович
  4. Грещук Петро Миколайович
  5. Гудима Олег Іванович
  6. Давидович Юрій Дмитрович
  7. Данчишин Ігор Васильович
  8. Дем’янюк Юрій Дмитрович
  9. Захарко Віктор Миколайович
  10. Захарко Елеонора Ярославівна
  11. Землянський Роман Львович
  12. Капустяник Володимир Богданович
  13. Кітик Андрій Васильович
  14. Коструба Андрій Михайлович
  15. Кравчук Олег Ярославович
  16. Лесик Ліліана Богданівна
  17. Львов Олександр Юрійович
  18. Онищук Володимир Ростиславович
  19. Онуфрів Олег Романович
  20. Паславський Володимир Васильович
  21. Савицький Микола Олександрович
  22. Собчишин Олег Петрович
  23. Стадник Василь Йосифович
  24. Стецько Ігор Євгенович
  25. Шиганов Сергій Олексійович
  26. Щур Ярослав Йосипович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Баковський Зіновій Юрійович
  2. Богов Анатолій Володимирович
  3. Брик Тарас Михайлович
  4. Бузан Валерій Іванович
  5. Бута Роман Мар’янович
  6. Бута Сергій Миколайович
  7. Велешко Тарас Романович
  8. Гуглевич Уляна Олегівна
  9. Довгий Олег Петрович
  10. Каланчин Віталій Вікторович
  11. Камінська Ольга Михайлівна
  12. Катерняк Ігор Богданович
  13. Качан Олександр Володимирович
  14. Клим Володимир Миколайович
  15. Левицький Мирослав Степанович
  16. Ленець Володимир Іванович
  17. Литвиненко Олександр Григорович
  18. Лісньовський Андрій Петрович
  19. Лобачук Володимир Миколайович
  20. Луців Юрій Романович
  21. Мацюпа Василь Романович
  22. Мисник Тетяна Юріївна
  23. Монько Лілія Олександрівна
  24. Нарівний Ігор Петрович
  25. Нечипорук Сергій Анатолійович
  26. Носан Андрій Васильович
  27. Пазюк Микола Зіновійович
  28. Пархоменко Ольга Михайлівна
  29. Пашко Василь Юрійович
  30. Пинка Сергій Богданович
  31. Породько Вікторія Мирославівна
  32. Презлята Марія Миколаївна
  33. Пушина Тетяна Миколаївна
  34. Рачій Галина Олексіївна
  35. Сабат Володимир Іванович
  36. Сагановський Мирон Михайлович
  37. Сапрука Петро Михайлович
  38. Семчишин Світлана Анатоліївна
  39. Смолин Володимир Миронович
  40. Струбицький Павло Романович
  41. Сухін Микола Мирославович
  42. Тумак Олександр Сергійович
  43. Тютько Ігор Олегович
  44. Убогий Мирослав Мирославович
  45. Федечко Володимир Богданович
  46. Холява Юрій Богданович
  47. Ширяєв Олександр Якович
  48. Штибель Володимир Михайлович
  49. Юшин Микола Іванович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Авдонін Костянтин Вікторович
  2. Адаменко Володимир Леонідович
  3. Бабій Василь Іванович
  4. Біць Ігор Михайлович
  5. Богай Тетяна Андріївна
  6. Брильовська Галина Михайлівна
  7. Вакарук Андрій Євгенович
  8. Вакарук Марія Юріївна
  9. Варшик Анатолій Миколайович
  10. Врублевський Йосиф Брониславович
  11. Вус Олександра Богданівна
  12. Гарасимів Роксоляна Всеволодівна
  13. Герасим Іван Іванович
  14. Гіцькайло Галина Михайлівна
  15. Говенко Ігор Ярославович
  16. Гонтарук Віра Тимофіївна
  17. Грушецький Михайло Володимирович
  18. Диконтий Григорій Михайлович
  19. Дрозд Оксана Романівна
  20. Жеребець Сергій Анатолійович
  21. Жильчук Володимир Петрович
  22. Зубко Володимир Іванович
  23. Івановський Степан Володимирович
  24. Ільницький Ярослав Миколайович
  25. Карп’як Леонід Дмитрович
  26. Качмар Володимир Васильович
  27. Кліщ Тарас Андрійович
  28. Коваленко Андрій Федорович
  29. Ковалик Леся Григорівна
  30. Ковальчук Леся Володимирівна
  31. Козак Мирослава Несторівна
  32. Козич Василь Ярославович
  33. Колібаба Мирослав Володимирович
  34. Копчак Ярослав Іванович
  35. Корольчук Надія Зеновіївна
  36. Куниш Орися Іванівна
  37. Литвиненко Сергій Володимирович
  38. Літовська Ліна Львівна
  39. Лущик Петро Михайлович
  40. Макар Ганна Іванівна
  41. Мандибура Лідія Євгенівна
  42. Марголич Марія Іванівна
  43. Мартинюк Надія Ярославівна
  44. Махомет Віталій Йосифович
  45. Медвецька Галина Йосипівна
  46. Мельник Володимир Іванович
  47. Микула Тетяна Ярославівна
  48. Нездропа Наталія Леонівна
  49. Нікулін Сергій Олександрович
  50. Новосад Лідія Василівна
  51. Оверченко Ірина Іванівна
  52. Оверчинко Ігор Георгійович
  53. Овсянніков Олег Іванович
  54. Огінська Галина Костянтинівна
  55. Олива Марія Іванівна
  56. Ониськів Андрій Богданович
  57. Опришко Галина Миколаївна
  58. Ортинський Юрій Георгійович
  59. Остапюк Віктор Вікторович
  60. Островський Микола Степанович
  61. Паламарчук Іван Володимирович
  62. Парасюк Наталія Іванівна
  63. Презлята Роман Богданович
  64. Романів Гретта Ришардівна
  65. Сачок Віталій Ярославович
  66. Світлик Марія Іванівна
  67. Себій Ганна Юріївна
  68. Семків Ігор Степанович
  69. Середа Володимир Володимирович
  70. Стасів Ірина Григорівна
  71. Стремецький Станіслав Францович
  72. Телефанко Олег Георгійович
  73. Терлецький Любомир Миколайович
  74. Хала Василь Сафатович
  75. Чабан Оксана Петрівна
  76. Чепіль Ігор Євстахович
  77. Чепіль Марія Миколаївна
  78. Чухрай Наталія Володимирівна
  79. Шевчук Едуард Васильович
  80. Шпанер Віктор Йосифович
  81. Юрків Андрій Васильович
  82. Юхим’юк Ганна Дмитрівна
  83. Юхим’юк Жорж Гаврилович
  84. Ющук Олена Олексіївна
  85. Якимович Василь Ярославович
  86. Яцинин Юрій Михайлович

1986 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  • Байса Юрій Юрійович
  • Баран Олег Степанович
  • Білоцька Ірина Миронівна
  • Винярчук Ігор Степановичу
  • Грибик Василь Григорович
  • Гуменюк Василь Васильович
  • Довбиш Сергій Миколайович
  • Жмурко Володимиру Станіславович
  • Каневець Олег Леонідович
  • Кость Степан Петрович
  • Кушнір Олег Степанович
  • Лесюк Андрій Євгенович
  • Любченко Ліліана Павлівна
  • Мацюпа Григорій Романович
  • Михайлик Віталій Богданович
  • Сергатюк Ірина Тарасівна
  • Скиб’як Юрій Володимирович
  • Скобилко Наталія Ярославівна
  • Трач Світлана Юріївна
  • Хомчин Богдан Богданович
  • Чобанюк Василь Михайлович
  • Шведчак Богдан Миколайович
  • Шеремета Надія Ярославівна
  • Яремчук Олег Анатолійович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  • Антоник Олег Йосипович
  • Бачек Валерій Миколайович
  • Бортніков Андрій Анатолійович
  • Бригілевич Володимир Іванович
  • Вишневський Анатолій Анатолійович
  • Власов Андрій Петрович
  • Возняк Ігор Іванович
  • Войнович Василь Дмитрович
  • Войтович Микола Миколайович
  • Гернович Богдан Васильович
  • Глуханюк Світлана Дмитрівна
  • Гнип Андрій Романович
  • Григоренко Вадим Валентинович
  • Грицина Олег Євгенович
  • Гудима Юрій Євгенович
  • Гураль Надія Тадеївна
  • Демків Тарас Степанович
  • Івасів Ігор Богданович
  • Канюра Ольга Романівна
  • Коваль Марія Іванівна
  • Констанкевич Іван Васильович
  • Кордецький Михайло Ярославович
  • Кость Ігор Ярославович
  • Кульчицький Роман Любомирович
  • Левицький Мирослав Михайлович
  • Лялька Роман Ярославович
  • Мельник Богдан Кирилович
  • Мельник Іван Степанович
  • Мельник Микола Дмитрович
  • Новосад Олег Богданович
  • Омелько Віталій Миколайович
  • Панас Галина Миколаївна
  • Панчишин Сергій Романович
  • Пилипович Ігор Михайлович
  • Поберейко Богдан Петрович
  • Притуляк Богдан Богданович
  • Сарабін Любомир Петрович
  • Хромяк Андрій Семенович
  • Черненко Роман Іванович
  • Шупер Андрій Іванович
  • Янчук Юрій Теофанович
  • Яремчук Ярослав Іванович
  • Яріш Ігор Любомирович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  • Бабій Надія Олексіївна
  • Баран Іван Степанович
  • Батько Леся Павлівна
  • Бергольд Олександра Миколаївна
  • Боднар Ігор Йосипович
  • Болюх Ігор Володимирович
  • Бордун Олег Михайлович
  • Бручковський Володимир Антонович
  • Бугай Богдан Тарасович
  • Ванько Степан Іванович
  • Василько Орест Романович
  • Вдовенко Юрій Святославович
  • Войтанович Роман Петрович
  • Гавришкевич Оксана Володимирівна
  • Галич Зеновій Богданович
  • Герасим Олександр Іванович
  • Герасимчук Зоя Сергіївна
  • Гетьман Василь Богданович
  • Гой Михайло Степанович
  • Голдій Петро Богданович
  • Головчак Йосиф Романович
  • Гречух Тарас Зіновійович
  • Гультай Ігор Васильович
  • Демків Тарас Михайлович
  • Демчук Олег Миколайович
  • Драгун Галина Василівна
  • Дронь Ольга Євстахівна
  • Заставна Любов Романівна
  • Ільницький Микола Миколайович
  • Катерняк Жанна Михайлівна
  • Качур Ігор Михайлович
  • Квятковська Леся Богданівна
  • Киба Тарас Євгенович
  • Кіт Олег Орестович
  • Кіщ Роман Львович
  • Кобилянський Сергій Іванович
  • Коваль Ярослав Григорович
  • Колінко Микола Михайлович
  • Колодчак Юрій Омелянович
  • Крет Лариса Володимирівна
  • Кривень Галина Богданівна
  • Кровіцька Леся Ярославівна
  • Кузів Богдан Петрович
  • Кузів Ольга Орестівна
  • Кулик Зоряна Михайлівна
  • Купрієнко Олена Вікторівна
  • Курик Ігор Олексійович
  • Курляк Ірина Євгенівна
  • Кушнір Наталія Олегівна
  • Кушнірик Олег Петрович
  • Куючка Оксана Йосипівна
  • Лецюк Світлана Степанівна
  • Липкович Євген Львович
  • Маланюк Оксана Михайлівна
  • Мархалевич Ганна Романівна
  • Мельник Степан Григорович
  • Михалевич Степан Євгенович
  • Наумик Олег Степанович
  • Неміш Петро Дмитрович
  • Ненчук Тарас Миколайович
  • Остапчук Оксана Ярославівна
  • Парасюк Роман Євстафійович
  • Патлавський Сергій Федорович
  • Пиріг Ольга Дмитрівна
  • Попович Олександра Володимирівна
  • Почтарук Микола Володимирович
  • Ревич Ольга Миколаївна
  • Романишин Богдана Богданівна
  • Сабадош Олександр Олександрович
  • Савка Володимир Іванович
  • Свередюк Ганна Григорівна
  • Свередюк Роман Йосипович
  • Селін Олександр Вікторович
  • Сенчук Богдан Васильович
  • Середич Микола Григорович
  • Скипакевич Тетяна Іванівна
  • Ступніцький Олег Михайлович
  • Сулипа Сесілія Мирославівна
  • Твардовська Наталія Григорівна
  • Телюк Юрій Михайлович
  • Тимчина Ольга Володимирівна
  • Топченко Ольга Іванівна
  • Турчак Володимир Богданович
  • Хацко Юрій Іванович
  • Хомик Світлана Іванівна
  • Ціхоцька Оксана Броніславівна
  • Чопик Василь Миколайович
  • Чорній Юрій Богданович
  • Чорногідь Павло Михайлович
  • Чучвара Володимир Андрійович
  • Шиян Тетяна Валеріївна
  • Шпанер Людмила Омелянівна
  • Штогрин Андрій Іванович
  • Штогрин Божена Володимирівна
  • Щесюк Тарас Антонович
  • Юрчишин Галина Степанівна
  • Юшина Марія Василівна
  • Ясниський Ярослав Дмитрович

1987 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Березіцька Юлія Богданівна
  2. Будинок Андрій Романович
  3. Воробець Петро Степанович
  4. Гасько Роман Теодозійович
  5. Левицький Петро Васильович
  6. Синишин Петро Михайлович
  7. Сподар Ярослав Дмитрович
  8. Тітор Олена Романівна
  9. Тустановський Роман Любомирович
  10. Фролова Ніна Петрівна
  11. Якимів Катерина Тарасівна
  12. Яремик Роман Ярославович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Безнощук Галина Григорівна
  2. Буньо Оксана Денисівна
  3. В’южаніна Тетяна Георгіївна
  4. Вахнич Наталія Володимирівна
  5. Вахулович Любов Федорівна
  6. Владика Віра Євгенівна
  7. Ворона Оксана Тадеївна
  8. Генералюк Віктор Вікторович
  9. Губаль Любомир Богданович
  10. Гультай Володимир Васильович
  11. Демчук Ольга Вікторівна
  12. Задорожний Любомир Петрович
  13. Закала Леся Михайлівна
  14. Киба Божена Василівна
  15. Кіт Ірина Мар’янівна
  16. Козак Марія Володимирівна
  17. Колцьо Ірина Ярославівна
  18. Коробкова Людмила Леонідівна
  19. Королишин Андрій Володимирович
  20. Косьоровський Юзеф Едвардович
  21. Кучер Володимир Богданович
  22. Лабіш Радислав Дмитрович
  23. Лазановський Валерій Степанович
  24. Левицька Романа Ярославівна
  25. Левицький Володимир Володимирович
  26. Матишейко Віктор Володимирович
  27. Мельник Галина Михайлівна
  28. Михайловська Галина Ігорівна
  29. Моторнюк Ігор Ігорович
  30. Немоловський Олексій Віталійович
  31. Оберванюк Оксана Іванівна
  32. Органіста Тетяна Володимирівна
  33. Островський Ігор Петрович
  34. Павлюк Ірина Федорівна
  35. Пенцак Тетяна Валентинівна
  36. Піх Ольга Йосипівна
  37. Полюга Орест Олексійович
  38. Приходцева Олександра Василівна
  39. Самолюк Олег Олексійович
  40. Сліпецький Ростислав Романович
  41. Созанський Валерій Леонович
  42. Софіянчук Марія Степанівна
  43. Терлецька Любомира Орестівна
  44. Хміль Василь Михайлович
  45. Хозяйнюк Ольга Леонідівна
  46. Хомин Богдан Васильович
  47. Чорна Уляна Святославівна
  48. Шагала Тетяна Євгенівна
  49. Яворів Ігор Богданович

1988 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Авдєєв Ігор Глібович
  2. Дума Світлана Миколаївна
  3. Дячок Ярослав Йосипович
  4. Кириленко Олександр Іванович
  5. Кириленко Тетяна Анатоліївна
  6. Литвинко Олег Захарович
  7. Неофіта Оксана Миронівна
  8. Цепінь Михайло Іванович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Василина Юрій Тадейович
  2. Гев’як Наталія Богданівна
  3. Дідик Орест Вячеславович
  4. Климчук Олександр Миколайович
  5. Ковальчук Тарас Миколайович
  6. Лопатовська Лідії Петрівна
  7. Маркевич Микола Петрович
  8. Папірянська Галина Миколаївна
  9. Степанюк Олександр Євгенович
  10. Суль Володимир Володимирович
  11. Циклиняк Петро Петрович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Артинюк Марії Федорівна
  2. Бараковецький Віталію Іванович
  3. Блавацька Юліанна Зенонівна
  4. Бушко Оксані Федорівна
  5. Виговська Тетяна Леонідівна
  6. Войтович Оксана Орестівна
  7. Ворона Галина Дмитрівна
  8. Галустьян Едуард Генріхович
  9. Гасин Марія Василівна
  10. Гірська Світлана Євгенівна
  11. Гнатів Зіновія Арсенівна
  12. Дзера Ірина Михайлівна
  13. Дзіковська Тетяна Миколаївна
  14. Єфімова Світлана Михайлівна
  15. Зарічний Роман Омелянович
  16. Захарків Романна Орестівна
  17. Ірклієнко Микола Миколайович
  18. Камінська Олександра Миколаївна
  19. Кізлик Оксана Ярославівна
  20. Ковальчук Сергій Миколайович
  21. Козій Оксана Степанівна
  22. Макитка Зоряна Степанівна
  23. Матлашов Олександр Альбертович
  24. Мужичук Світлана Сергіївна
  25. Нагорний Григорію Іванович
  26. Осипишин Лідія Іванівна
  27. Пасічник Мирослава Мар’янівна
  28. Пашко Ганна Петрівна
  29. Пелещишин Ростислав Миколайович
  30. Саламандра Галина Миронівна
  31. Свистович Богдан Михайлович
  32. Свистович Лілія Євгенівна
  33. Слободяник Володимир Іванович
  34. Стеренчак Лілія Василівна
  35. Стеренчак Ростислав Миронович
  36. Сулимко Ірина Романівна
  37. Сулимко Тарас Михайлович
  38. Туркевич Леся Орестівна
  39. Фурда Наталія Ярославівна
  40. Хачатрян Віра Олегівна
  41. Шевченко Ганна Віталіївна
  42. Шпитко Володимир Євгенович
  43. Шпичка Андрій Іванович

1989 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Гой Людмила Миколаївна
  2. Дудко Тарас Григорович
  3. Кость Мирослава Миколаївна
  4. Кравчук Оксана Теодозіївна
  5. Кропивницька Наталія Іванівна
  6. Литвинко Оксана Павлівна
  7. Лучків Ярослав Мирославович
  8. Оленич Оксана Богданівна

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Азаров Віталій Адольфович
  2. Антоник Жанна Василівна
  3. Базюк Микола Михайлович
  4. Бакланова Олена Йосифівна
  5. Біляковський Роман Іванович
  6. Богомаз Віктор Йосипович
  7. Булькевич Владислав Збігнєвич
  8. Ваврикович Ігор Іванович
  9. Герман Сергій Васильович
  10. Гудзик Володимир Васильович
  11. Гулик Віктор Юліанович
  12. Гутник Валерій Ярославович
  13. Дмитришин Руслан Володимирович
  14. Кадикало Григорій Миронович
  15. Кадикало Олександр Миронович
  16. Коліушко Ігор Борисович
  17. Копач Михайло Миколайович (випуск 1987 р.)
  18. Кузьо Віктор Миколайович
  19. Кусьнеж Володимир Казимирович
  20. Малашевський Олег Сергійович
  21. Мартиневич Олександр Андрійович
  22. Морозов Юрій Васильович
  23. Навроцький Михайло Васильович
  24. Новак Віктор Ігорович
  25. Новосельський Ростислав Тадейович
  26. Панасюк Микола Миколайович
  27. Пасічник Сергій Анатолійович
  28. Пашко Микола Степанович
  29. Пиртко Сергій Антонович
  30. Рудник Ігор Павлович
  31. Сорока Володимир Ярославович
  32. Суль Галина Василівна
  33. Ткачук Володимир Васильович
  34. Тріска Тарас Богданович
  35. Харів Ігор Якович
  36. Чернов Ігор Валерійович
  37. Шамук Валентин Олександрович
  38. Яцук Валерій Адамович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. 3дрок Володимир Петрович
  2. Балита Володимир Семенович
  3. Боднарчук Оксана Степанівна
  4. Бомбела Костянтин Васильович
  5. Бугай Роман Павлович
  6. Бурлак Юрій Іванович
  7. Бучацька Оксана Ярославівна
  8. Ваврух Наталія Маркіянівна
  9. Ватаманюк Остап Зіновійович
  10. Величко Олег Володимирович
  11. Вістовський Ігор Володимирович
  12. Волянська Оксана Михайлівна
  13. Галайко Галина Юріївна
  14. Галайко Олег Матвійович
  15. Гаранджа Любомира Миколаївна
  16. Герасимчук Юрій Романович
  17. Главач Роман Антонович
  18. Горбай Олег Володимирович
  19. Греськів Марія Іванівна
  20. Гудкова Христина Петрівна
  21. Джур Оксана Миколаївна
  22. Дзьоба Ольга Анатоліївна
  23. Заяць Ярослав Леславович
  24. Зборовський Андрій Львович
  25. Ільків Олег Пилипович
  26. Іскра Любов Петрівна
  27. Картиш Андрій Анатолійович
  28. Картиш Олена Всеволодівна
  29. Кварцяна Галина Анатоліївна
  30. Комар Василь Степанович
  31. Копчак Микола Михайлович
  32. Корнійчук Ігор Ярославович
  33. Ксьондзик Михайло Григорович
  34. Кулій Тарас Володимирович
  35. Кухарський Борис Дмитрович
  36. Кушнір Наталія Миронівна
  37. Лебяк Іван Іванович
  38. Лило Богдан Васильович
  39. Литвин Андрій Михайлович
  40. Ломага Іванна Степанівна
  41. Маврова Наталія Василівна
  42. Максимець Михайло Петрович
  43. Макух Тетяна Володимирівна
  44. Масловська Оксана Ігорівна
  45. Михалюньо Людмила Олегівна
  46. Мишковець Роман Ульянович
  47. Ніштун Жанна Василівна
  48. Олійник Андрій Теодозійович
  49. Олійник Галина Володимирівна
  50. Павлишин Олег Теодорович
  51. Пастущук Микола Миколайович
  52. Пенцак Світлана Каролівна
  53. Познахівський Андрій Йосипович
  54. Походзяєва Ірина Вікторівна
  55. Протопопова Марина Олегівна
  56. Радчук Тетяна Євгенівна
  57. Реберт Людмила Олексіївна
  58. Рудник Оксана Василівна
  59. Савчук Віктор Костянтинович
  60. Савчук Олена Михайлівна
  61. Свідрак Лариса Володимирівна.
  62. Седляр Вадим Георгійович
  63. Семен Надія Василівна
  64. Сенчук Галина Миколаївна
  65. Сенчук Роман Васильович
  66. Сидор Анжела Володимирівна
  67. Сільвеструк Оксана Володимирівна
  68. Топорович Леся Олексіївна
  69. Федунь Наталія Михайлівна
  70. Хром’як Оксана Миронівна
  71. Циганенко Наталія Вячеславівна
  72. Чех Орест Богданович
  73. Чорній Ельвіра Богданівна
  74. Чорній Олег Зіновійович
  75. Шафранський Василь Федорович
  76. Якубович Тарас Володимирович
  77. Янушевич Ольга Володимирівна
  78. Янушевич Роман Альбінович
  79. Яремкевич Володимир Святославович
  80. Яремкевич Оксана Ігорівна

1990 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Ваврикович Ольга Євгенівна
  2. Возняк Богдан Іванович
  3. Голюк Ростислав Васильович
  4. Кропивницький Олег Юліанович
  5. Крупич Олег Миколайович
  6. Крутень Сергій Васильович
  7. Кульчицький Володимир Михайлович
  8. Масловський Віталій Володимирович
  9. Мельник Ігор Володимирович
  10. Мокрий Володимир Іванович
  11. Насалик Ігор Степанович
  12. Носок Олег Віталійович
  13. Сусук Ольга Тарасівна
  14. Устінова Мілона Петрівна
  15. Худоба Софія Володимирівна

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Бабій Василь Іванович
  2. Березовський Володимир Арсенович
  3. Бруцяк Роман Федорович
  4. Ваколюк Олександр Євгенович
  5. Васильєва Ірина Євгенівна
  6. Вітенько Олег Михайлович
  7. Гайдай Петро Михайлович
  8. Гринчишин Юрій Васильович
  9. Дворник Богдан Якович
  10. Дмитришин Орест Романович
  11. Дмитрієв Анатолій Львович
  12. Дяків Василь Богданович
  13. Жуковський Андрій Ярославович
  14. Зубрицький Андрій Ярославович
  15. Константинов Андрій Петрович
  16. Корнелюк Борис Миколайович
  17. Кудря Андрій Миколайович
  18. Кустовінов Олег Олексійович
  19. Ладанівський Олег Володимирович
  20. Літвінюк Віталій Іванович
  21. Ломага Юрій Романович
  22. Магаль Орест Михайлович
  23. Макара Віктор Степанович
  24. Малашняк Володимир Іванович
  25. Мельник Олег Ярославович
  26. Мочульський Тарас Юрійович
  27. Панкратова Ольга Миколаївна
  28. Підгурська Надія Степанівна
  29. Прокопович Руслан Ростиславович
  30. Ризванюк Олег Миколайович
  31. Сопрунюк Віктор Петрович
  32. Ткачук Лілія Йосипівна
  33. Третяк Роман Михайлович
  34. Флюнт Орест Євгенійович
  35. Фургала Юрій Михайлович
  36. Щерба Анатолій Васильович
  37. Щіпський Ростислав Максимович
  38. Яворський Віктор Олегович
  39. Янчишин Сергій Петрович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Айриш Ольга Богданівна
  2. Бабій Володимир Васильович
  3. Базюк Ольга Яківна
  4. Бень Оксана Григорівна
  5. Берко Тарас Йосипович
  6. Блажиєвський Орест Лаврентійович
  7. Борщ Ірина Ярославівна
  8. Будник Лариса Юріївна
  9. Бурак Володимир Ярославович
  10. Ващук Зоряна Михайлівна
  11. Ващук Ростислав Арсенійович
  12. Возна Наталія Михайлівна
  13. Волошин Віра Ярославівна
  14. Гамела Андрій Тарасович
  15. Гарматій Ольга Осипівна
  16. Герасим Надія Степанівна
  17. Глум Мирослав Ярославович
  18. Голотяк Ірина Степанівна
  19. Гук Віктор Іванович
  20. Гук Лілія Петрівна
  21. Джигало Наталія Іванівна
  22. Джура Наталія Юріївна
  23. Добущак Уляна Любомирівна
  24. Дудинський Юрій Ярославович
  25. Дума Ярослав Михайлович
  26. Журавчак Олена Леонідівна
  27. Заплатинський Андрій Богданович
  28. Ільїчева Олена Михайлівна
  29. Калінічева Любов Ярославівна
  30. Качмар Ірина Тарасівна
  31. Кінах Лідія Степанівна
  32. Кметь Ірина Євгенівна
  33. Кнігініцький Олександр Васильович
  34. Ковальський Юрій Володимирович
  35. Ковальчук Зоряна Євгенівна
  36. Козловський Едуард Мар’янович
  37. Козловський Тарас Михайлович
  38. Константинова Валентина Степанівна
  39. Копчак Луїза Ігорівна
  40. Костишин Оксана Ігорівна
  41. Кравчук Лариса Олексіївна
  42. Крестін Оксана Ярославівна
  43. Ксьондзик Оксана Ярославівна
  44. Кубова Світлана Євгенівна
  45. Курницький Тарас Любомирович
  46. Кухарський Ігор Йосифович
  47. Лаба Людмила Володимирівна
  48. Леськів Ігор Степанович
  49. Мальков Юрій Федорович
  50. Маркевич Тетяна Степанівна
  51. Маслак Наталія Михайлівна
  52. Мацюк Володимир Семенович
  53. Мельник Богдан Григорович
  54. Мисько Надія Іванівна
  55. Несімко Олег Дем’янович
  56. Носан Андрій Борисович
  57. Омельченко Володимир Петрович
  58. Панасюк Юрій Володимирович
  59. Перегінець Володимир Михайлович
  60. Пірко Ігор Богданович
  61. Повшенко Олена Миколаївна
  62. Поліщук Володимир Володимирович
  63. Попович Степан Тадейович
  64. Пришляк Олег Євгенович
  65. Рачинський Володимир Іванович
  66. Регусевич Олег Андрійович
  67. Савицький Володимир Андрійович
  68. Салагуб Андрій Петрович
  69. Свидницький Юрій Богданович
  70. Сива Наталія Миколаївна
  71. Славич Ігор Васильович
  72. Смерека Ірина Теодорівна
  73. Стека Петро Петрович
  74. Степанюк Юрій Віталійович
  75. Тарасюк Павло Петрович
  76. Тріщ Богдан Володимирович
  77. Трушевич Наталія Орестівна
  78. Урус Любов Миколаївна
  79. Федорович Ігор Петрович
  80. Филипчук Тарас Миколайович
  81. Філь Люся Григорівна
  82. Хмелюк Наталія Анатоліївна
  83. Хорт Ігор Михайлович
  84. Цар Роман Петрович
  85. Цибух Юрій Дарійович
  86. Чернявський Олег Іванович
  87. Чубатий Юрій Олегович
  88. Ших Богдан Іванович
  89. Шмулик Оксана Василівна
  90. Шпот Наталія Володимирівна
  91. Шпот Юрій Адріанович
  92. Юрчишин Василь Богданович
  93. Янович Ірина Миколаївна

1991 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Віткалюк Ігор Миколайович
  2. Влох Оксана Валентинівна
  3. Волянська Ольга Едуардівна
  4. Джала Володимир Іванович
  5. Кустовінова Мирослава Василівна
  6. Лукашук Василь Володимирович
  7. Микитюк Іван Васильович
  8. Михалина Іван Адамович
  9. Свідрак Андрій Михайлович
  10. Свідрик Леся Михайлівна
  11. Семків Всеволод Ярославович
  12. Семків Ірина Миколаївна
  13. Стекольщикова Інна Вадимівна
  14. Степанюк Володимир Володимирович
  15. Тарнавський Володимир Іванович
  16. Чабан Володимир Олексійович
  17. Щепанський Роман Болеславович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Бакун Ірина Миронівна
  2. Баранов Олександр Романович
  3. Бобко Володимир Миколайович
  4. Борис Ігор Федорович
  5. Вакалюк Роман Васильович
  6. Василюк Степан Володимирович
  7. Ващишин Богдан Тарасович
  8. Гаврилюк Олексій Юрійович
  9. Гоцалюк Петро Павлович
  10. Гриник Василь Степанович
  11. Дмитруш Ростислав Володимирович
  12. Дуда Віктор Іванович
  13. Думін Галина Володимирівна
  14. Коваль Олена Вікторівна
  15. Кондратюк Світлана Євгенівна
  16. Костюк Володимир Володимирович (випуск 1986 р.)
  17. Кулик Василь Іванович
  18. Курганевич Андрій Васильович
  19. Кутянський Роман Романович
  20. Лабанців Наталія Романівна
  21. Лошній Михайло Омелянович
  22. Мазур Олег Теофільович
  23. Максимів Богдан Васильович
  24. Марчак Володимир Іванович
  25. Микитюк Ольга Василівна
  26. Мікула Володимир Євгенович
  27. Міцковський Юрій Юрійович
  28. Назаревич Зеновій Володимирович
  29. Полещук Анатолій Сергійович
  30. Пустовіт Олександр Вікторович
  31. Савицький Дмитро Іванович
  32. Савін Павло Борисович
  33. Сенів Остап Володимирович
  34. Співак Володимир Васильович
  35. Тис Андрій Олександрович
  36. Томащук Андрій Михайлович
  37. Хомік Володимир Ількович
  38. Хоркавий Андрій Васильович
  39. Хохлов Юрій Михайлович
  40. Чмелик Микола Семенович
  41. Шевчук Олексій Богданович
  42. Шикеринець Віктор Мирославович
  43. Щебальський Едмунд Анатолійович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Баран Олег Святославович
  2. Бендзяк Віталій Васильович
  3. Вишинська Орися Григорівна
  4. Гайдук Іраклій Георгійович
  5. Гайовий Ярослав Іванович
  6. Гілета Наталія Юліанівна
  7. Годяк Надія Василівна
  8. Гординський Ростислав Всеволодович
  9. Гоцко Ігор Іванович
  10. Дмитрів Андрій Романович
  11. Дуда Юрій Ярославович
  12. Духовий Володимир Володимирович
  13. Жолудко Олександра Дмитрівна
  14. Кирилів Іван Степанович
  15. Кормило Галина Павлівна
  16. Кормило Іван Євгенович
  17. Красівський Василь Ярославович
  18. Кровіцький Володимир Ярославович
  19. Кушнір Андрій Павлович
  20. Леськіва Світлана Ярославівна
  21. Мойшевич Микола Михайлович
  22. Мороз Ірина Євгенівна
  23. Пасічник Валентин Володимирович
  24. Патер Роман Васильович
  25. Пилат Ярослав Пилипович
  26. Піх Ольга Петрівна
  27. Пшеницький Руслан Миколайович
  28. Рубель Василь Володимирович
  29. Сава Сергій Григорович
  30. Савенко Василь Петрович
  31. Салапак Володимир Михайлович
  32. Сидорович Ігор Орестович
  33. Стадник Орест Едуардович
  34. Столярчук Олександр Олексійович
  35. Строчик Олена Григорівна
  36. Тильчик Віктор Павлович
  37. Усатенко Зоряна Євгенівна
  38. Яким’як Олег Володимирович
  39. Яремко Василь Іванович
  40. Яремчук Ігор Петрович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Білокопитий Володимир Володимирович
  2. Брезмен Марія Іванівна (випуск 1990 р.)
  3. Вовчак Оксана Романівна
  4. Возна Ольга Іванівна
  5. Волошин Лілія Ігорівна
  6. Волошин Юрій Миколайович
  7. Гаврильчак Роман Любомирович
  8. Гірна Наталія Дмитрівна
  9. Глинка Євген Максимович
  10. Гомонко Галина Михайлівна
  11. Грищишин Юрій Володимирович
  12. Гронська Маріанна Андріївна
  13. Гук Софія Василівна
  14. Гукалюк Ірина Олександрівна
  15. Желем Ростислав Іванович
  16. Кадушкевич Володимир Євгенович
  17. Кадушкевич Зоряна Богданівна
  18. Канафоцький Михайло Омелянович
  19. Коваль Олена Романівна
  20. Ковбаса Надія Михайлівна
  21. Красножонова Леся Володимирівна
  22. Крочук Ігор Ананійович
  23. Крупський Ростислав Юрійович
  24. Ксьондзик Володимир Григорович
  25. Ксьондзик Любов Зіновіївна
  26. Кузнєцова Інна Вікторівна
  27. Кулиняк Галина Іванівна
  28. Лебедевич Вікторія Богданівна
  29. Лутчин Віктор Миколайович
  30. Майструк Анатолій Всеволодович
  31. Матвіїшин Володимир Михайлович
  32. Мельник Ганна Юріївна
  33. Мельник Наталія Михайлівна
  34. Музика Зоряна Михайлівна
  35. Небельський Олег Станіславович
  36. Новосад Ірина Степанівна
  37. Паславський Роман Миколайович
  38. Повар Віктор Дмитрович
  39. Продивус Андрій Михайлович
  40. Проців Марта Мирославівна
  41. Прус Микола Леонідович
  42. Романишин Ірина Володимирівна
  43. Сава Ірина Стефанівна
  44. Савчук Юрій Павлович
  45. Сенишин Андрій Володимирович
  46. Сенів Тарас Володимирович
  47. Сидор Надія Романівна
  48. Станішевський Євген Теодорович
  49. Стефанська Тетяна Олександрівна
  50. Сушинська Ірина Теоленівна
  51. Сушинський Мар’ян Іванович
  52. Теличин Ігор Михайлович
  53. Фургала Тетяна Валеріївна
  54. Фурда Марія Ярославівна
  55. Шафранська Наталія Василівна
  56. Шестаковська Ольга Борисівна
  57. Якимик Роман Степанович
  58. Яремчук Ярослава Василівна
  59. Яців Галина Іванівна

1992 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Агафонова Ольга Анатоліївна
  2. Банзерук Олександр Іванович
  3. Брощак Василь Михайлович
  4. Булавчук Олег Михайлович
  5. Бура Наталія Михайлівна
  6. Варениця Оксана Зеновіївна
  7. Ємець Віктор Анатолійович
  8. Засадний Андрій Євгенович
  9. Козаренко Володимир Васильович
  10. Кокодиняк Оксана Петрівна
  11. Копач Ігор Богданович
  12. Мазурко Володимир Броніславович
  13. Посувайло Володимир Миколайович
  14. Романечко Андрій Анатолійович
  15. Самуляк Роман Васильович
  16. Фафруник Віталій Романович
  17. Шикеринець Аліна Олексіївна

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Бачинський Володимир Іванович
  2. Белз Мирон Дмитрович
  3. Божагора Олександр Петрович
  4. Бриндзей Іван Іванович
  5. Величенко Юрій Євгенович
  6. Війтович Тарас Михайлович
  7. Гук Ростислав Ярославович
  8. Дорош Андрій Степанович
  9. Дуда Ігор Романович
  10. Дух Тарас Григорович
  11. Жуковський Тарас Ярославович
  12. Журавчак Олег Любомирович
  13. Залузець Андрій Степанович
  14. Злупко Федір Васильович
  15. Зьомко Володимир Тимофійович
  16. Кенс Олег Ігорович
  17. Кіцак Михайло Михайлович
  18. Ковтун Тарас Григорович
  19. Козак Іван Михайлович
  20. Козимка Олег Євгенович
  21. Кокодиняк Андрій Степанович
  22. Комарницький Володимир Антонович
  23. Копак Андрій Павлович
  24. Кострик Ігор Львович
  25. Кравцов Юрій Вікторович
  26. Кришталь Богдан Тадейович
  27. Ладика Володимир Олександрович
  28. Лесів Олег Володимирович
  29. Лопатинський Андріан Іванович
  30. Лубковський Ігор Йосипович
  31. Лявтошлягер Віктор Станіславович
  32. Мандзак Роман Іванович
  33. Мартинів Назар Миронович
  34. Мартушевський Іван Васильович
  35. Маслак Вадим Олександрович
  36. Михайлишин Володимир Богданович
  37. Міштурак Руслан Романович
  38. Мочульський Василь Юрійович
  39. Мудрий Ярослав Миронович
  40. Мурин Володимир Ігорович
  41. Новак Ірина Миколаївна
  42. Новак Мирослав Ігорович
  43. Овод Леонід Михайлович
  44. Охріменко Олександр Володимирович
  45. Павлишенко Богдан Михайлович
  46. Пащук Ігор Петрович
  47. Проць Іван Омелянович
  48. Пугач Ігор Іванович
  49. Рибась Сергій Олександрович
  50. Сельський Андрій Анатолійович
  51. Скоропад Олег Яремович
  52. Стрілець Олег Васильович
  53. Сушко Роман Іванович
  54. Токарчук Сергій Володимирович
  55. Улицький Тарас Ігорович
  56. Цибуляк Богдан Зіновійович
  57. Шебунчак Юрій Михайлович
  58. Шереметьєв Святослав Сергійович
  59. Шубин Іван Юрійович
  60. Шувар Ігор Ярославович
  61. Шумило Оксана Максимівна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Баран Остап Романович
  2. Бібіков Роберт Євгенович
  3. Буняк Олег Богданович
  4. Бурак Павло Степанович
  5. Вакарін Едуард Владиславович
  6. Винкячук Андрій Ростиславович
  7. Вовчик Богдан Ігорович
  8. Гбур Юрій Ярославович
  9. Гірняк Олександр Зіновійович
  10. Гордій Ігор Тарасович
  11. Грам’як Володимир Ігорович
  12. Дацишин Нестор Богданович
  13. Дем’янков Сергій Валерійович
  14. Дмитерко Володимир Ігорович
  15. Дяк Олег Васильович
  16. Єгоров Юрій Олексійович
  17. Заріцький Ігор Григорович
  18. Климус Володимир Володимирович
  19. Климус Олег Ігорович
  20. Кобрин Олександр Євгенович
  21. Колодрубець Олександра Адамівна
  22. Комар Микола Савович
  23. Коровицький Андрій Михайлович
  24. Ксенофонтов Олександр Костянтинович
  25. Кузів Ігор Богданович
  26. Кухта Ігор Ярославович
  27. Медюх Андрій Михайлович
  28. Михальський Яромир Франкович
  29. Міхнов Олег Володимирович
  30. Мулява Ярослав Мар’янович
  31. Никон Василь Євгенович
  32. Німилович Олег Ігорович
  33. Орищин Андрій Юрійович
  34. Павлишин Андрій Зіновійович
  35. Пелещишин Роман Іванович
  36. Плаксій Микола Дмитрович
  37. Провальна Марія Богданівна
  38. Пронь Андрій Юрійович
  39. Прохоренко Сергій Вікторович
  40. Рак Костянтин Михайлович
  41. Рокач Олег Веніамінович
  42. Романюк Роман Романович
  43. Сизоненко Юрій Віталійович
  44. Соколовський Руслан Олегович
  45. Солодуха Віктор Семенович
  46. Стефанський Володимир Ананійович
  47. Сумін Павло Володимирович
  48. Теплий Ігор Михайлович
  49. Токарчук Марія Богданівна
  50. Тракало Володимир Романович
  51. Трач Олена Віталіївна
  52. Усатенко Юрій Миколайович
  53. Федькович Галина Володимирівна
  54. Фіцик В’ячеславу Ігорович
  55. Хомляк Василь Мар’янович
  56. Ціхановський Роман Володимирович
  57. Чабан Володимир Володимирович
  58. Чигис Світлана Ярославівна
  59. Шевчук Олена Вікторівна
  60. Шкіра Наталія Іванівна
  61. Якимович Андрій Володимирович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бабійчук Олександр Володимирович
  2. Бойко Ярослав Васильович
  3. Брюхіна Світлана Станіславівна
  4. Вацяк Іванна Іванівна
  5. Виклюк Ярослав Васильович
  6. Врублевська Оксана Петрівна
  7. Врублевський Юрій Валентинович
  8. Георгієвський Володимир Рафаїлович
  9. Городиська Уляна Володимирівна
  10. Громова Наталія Сергіївна
  11. Грудзевич Галина Богданівна
  12. Дїтчук Наталія Євгенівна
  13. Завіша Реґіна Казимирівна
  14. Іськович Віктор Петрович
  15. Кавецький Юрій Володимирович
  16. Каганяк Олександра Романівна
  17. Клепець Віктор Анатолійович
  18. Ковальський Іван Михайлович
  19. Коломієць Ігор Володимирович
  20. Комарницький Василь Володимирович
  21. Копанська Оксана Іванівна
  22. Копанський Сергій Васильович
  23. Корній Валентина Василівна
  24. Корній Сергій Андрійович
  25. Корольчук Володимир Ілліч
  26. Коцан Галина Іванівна
  27. Кришталь Ольга Василівна
  28. Кузан Богдан Богданович
  29. Кулинич Оксана Василівна
  30. Кутянська Світлана Василівна
  31. Кухта Валентина Григорівна
  32. Кушней Оксана Василівна
  33. Лизун Олег Петрович
  34. Ліщота Ігор Васильович
  35. Ліщук Ігор Миколайович
  36. Мадей Ірина Ігорівна
  37. Майхрич Сергій Михайлович
  38. Мединський Роман Левкович
  39. Мізик Леся Теодорівна
  40. Назарко Оксана Данилівна
  41. Папроцька Злата Орестівна
  42. Римар Руслана Михайлівна
  43. Сацюк Ігор Богданович
  44. Семенченко Руслан Миколайович
  45. Созанський Андрій Васильович
  46. Суміна Наталія Іванівна
  47. Таратика Юрій Миколайович
  48. Тумак Ярослав Сергійович
  49. Убогий Володимир Мирославович
  50. Чабан Олександр Володимирович
  51. Черних Романа Орестівна
  52. Черничко Ганна Іванівна
  53. Чернявська Ірина Олександрівна
  54. Чиж Валерій Васильович
  55. Чумак Оксана Петрівна
  56. Шевчук Надія Романівна
  57. Шеремета Андрій Юліанович
  58. Шидловська Зоряна Петрівна
  59. Яцишин Ольга Дмитрівна

1993 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Бойчук Марія Володимирівна
  2. Брезвін Руслан Степанович
  3. Бублик Мирослава Іванівна
  4. Василик Ігор Васильович
  5. Гарбузинський Роман Тарасович
  6. Гіжко Іван Васильович
  7. Глухоцький Олександр Миколайович
  8. Гома Петро Андрійович
  9. Груник Роман Васильович
  10. Гужва Дмитро Юрійович
  11. Доманський Олександр Валентинович
  12. Задорожна Анна Володимирівна
  13. Замішка Тарас Іванович
  14. Іваницький Михайло Васильович
  15. Кардаш Василь Іванович
  16. Кінаш Віктор Олександрович
  17. Ксьондзик Роман Ілліч
  18. Макух Тарас Богданович
  19. Никончук Віктор Ростиславович
  20. Новозванський Сергій Петрович
  21. П’ятаков Андрій Георгійович
  22. Паславська Лілія Іванівна
  23. Римик Василь Іванович
  24. Сосновський Тарас Мирославович
  25. Хемич Ігор Богданович
  26. Хомляк Роман Мар’янович
  27. Юрик Роман Юрійович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Бандурович Любомир Євгенович
  2. Батюк Віктор Олександрович
  3. Бачинський Олександр Михайлович
  4. Баштевич Микола Васильович
  5. Ваків Андрій Миколайович
  6. Варещук Олег Петрович
  7. Василенко Володимир Олександрович
  8. Васильків Орест Михайлович
  9. Висп’янський Анатолій Остапович
  10. Водяницький Руслан Іванович
  11. Воззняк Віктор Франкович
  12. Волженська Віра Дмитрівна
  13. Гребінник Надія Володимирівна
  14. Гричан Ігор Богданович
  15. Данилків Тарас Богданович
  16. Довгань Тетяна Олегівна
  17. Думський Андрій Іванович
  18. Залевський Ігор Анатолійович
  19. Зінкевич Костянтин Миколайович
  20. Зубченко Олег Володимирович
  21. Караван Роман Юрійович
  22. Кміть Роман Володимирович
  23. Козуб Ігор Іванович
  24. Колкевич Олександр Євгенійович
  25. Коцовський Святослав Володимирович
  26. Кротович Юрій Йосипович
  27. Кудрявцев Сергій Альбертович
  28. Куземко Мирон Зіновійович
  29. Купчак Ігор Романович
  30. Лукенюк Ігор Адольфович
  31. Мартин Богдан Володимирович
  32. Мартинюк Юрій Мирославович
  33. Мельник Андрій Степанович
  34. Мельник Борис Романович
  35. Мельник Віктор Петрович
  36. Модь Михайло Васильович
  37. Мудрий Ярослав Тарасович
  38. Нечай Борис Васильович
  39. Новоставський Василь Миколайович
  40. Озарко Олег Михайлович
  41. Онишкевич Тарас Іванович
  42. Ореньчук Микола Васильович
  43. Панас Марія Миколаївна
  44. Петрович Олег Вікторович
  45. Півень Андрій Іванович
  46. Різник Сергій Львович
  47. Романко Юрій Іванович
  48. Рудакевич Андрій Мирославович
  49. Рябіш Віталій Борисович
  50. Сеньків Володимир Степанович
  51. Сидір Назар Іванович
  52. Слободян Андрій Леонідович
  53. Слободян Ігор Дмитрович
  54. Собко Ярослав Максимович
  55. Сорокманюк Михайло Васильович
  56. Стасів Віталій Ізидорович
  57. Стахіра Роман Йосипович
  58. Стельмащук Андрій Михайлович
  59. Сторчун Петро Євгенійович
  60. Сукмановський Василь Романович
  61. Тимчишин Олексій Михайлович
  62. Тішков Сергій Володимирович
  63. Турчин Микола Іванович
  64. Угера Василь Миронович
  65. Халавка Андрій Іванович
  66. Хараба Михайло Васильович
  67. Шевчук Богдан Романович
  68. Шидлюк Андрій Ярославович
  69. Шишов Вадим Євгенович
  70. Шмигельський Віктор Валерійович
  71. Щибра Кирило Миколайович
  72. Юрчук Віктор Павлович
  73. Янишівський Ярослав Ярославович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрусевич Валерій Олександрович
  2. Антоневич Остап Петрович
  3. Бей Костянтин Михайлович
  4. Бігун Богдан Григорович
  5. Білоус Юрій Богданович
  6. Богдан Віктор Миколайович
  7. Бойко Віктор Вікторович
  8. Борис Анатолій Богданович
  9. Брицький Сергій Володимирович
  10. Буклів Василь Іванович
  11. Буній Роман Васильович
  12. Гачкевич Андрій Миколайович
  13. Гірний Олег Романович
  14. Гнатів Володимир Васильович
  15. Гой Руслана Богданівна
  16. Головатий Андрій Володимирович
  17. Горбацьо Андрій Іванович
  18. Грабчук Сергій Петрович
  19. Громов Сергій Олександрович
  20. Грудзіноький Аркадій Сергійович
  21. Данилов Андрій Богданович
  22. Демидяк Петро Зеновійович
  23. Дерев’янко Галина Василівна
  24. Джубинський Микола Йосипович
  25. Драпак Іван Олексійович
  26. Дуда Андрій Степанович
  27. Жигайло Олег Володимирович
  28. Зарін Віктор Петрович
  29. Захарусь Володимир Володимирович
  30. Івасько Роман Олексійович
  31. Кавич Володимир Йосипович
  32. Кіт Олег Миронович
  33. Кміть Оксана Ярославівна
  34. Коваль Олег Ярославович
  35. Коропатніцька Оксана Василівна
  36. Костишин Ірина Володимирівна
  37. Кровіцька Оксана Орестівна
  38. Кухарський Зіновій Йосипович
  39. Кушнір Олег Павлович
  40. Лобач В’ячеслав Володимирович
  41. Марків Богдан Володимирович
  42. Марчук Богдан Євгенович
  43. Матвейчук Роман Романович
  44. Мацюра Василь Данилович
  45. Мельник Наталія Миколаївна
  46. Миськів Ігор Богданович
  47. Мищишин Орест Якович
  48. Міцьковська Аліна Іванівна
  49. Моіна Алла Пилипівна
  50. Наконечна-Піцюра Тетяна Михайлівна
  51. Ноджак Андрій Володимирович
  52. Одушкін Тарас Володимирович
  53. Опашнюк Вадим Григорович
  54. Оприско Зорян Леонович
  55. Паливода Олег Ігорович
  56. Панчишин Юрій Романович
  57. Паславський .Володимир Несторович
  58. Поліщук Зіновія Василівна
  59. Поліщук Олег Юрійович
  60. Попель Лев Аркадійович
  61. Пронишин Мирон Романович
  62. Пукас Сергій Ярославович
  63. Саноцька Зоряна Іллівна
  64. Сапожников Олег В’ячеславович
  65. Слухов Юрій Миколайович
  66. Сокоренко Богдан Ананійович
  67. Сопків Степан Дмитрович
  68. Столярчук Ігор Дмитрович
  69. Сумарук Юрій Петрович
  70. Тритяк Богдан Андріянович
  71. Чопик Роман Володимирович
  72. Чумало Марта Степанівна
  73. Шипка Роман Любомирович
  74. Якимів Богдан Васильович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Барабаш Наталія Романівна
  2. Барабаш Ярослав Михайлович
  3. Бігун Богдан Ярославович
  4. Брезіцький Андрій Ростиславович
  5. Брусь Оксана Юріївна
  6. Бублей Зоряна Луківна
  7. Війтів Микола Григорович
  8. Вітюк Лідія Володимирівна
  9. Гамела Богдан Тарасович
  10. Гарасим Роман Васильович
  11. Герговська Наталія Євгенівна
  12. Гой Наталія Петрівна
  13. Горбатюк Леся Андріївна
  14. Горгота Наталія Михайлівна
  15. Горинь Ярина Миколаївна
  16. Грабовська Галина Володимирівна
  17. Грубій Сергій Володимирович
  18. Гуляк Оксана Євгенівна
  19. Данилюк Олександр Богданович
  20. Дудзінський Руслан Євгенович
  21. Дулько Віра Миронівна
  22. Думич Оксана Ярославівна
  23. Жизномірська Наталія Євстахіївна
  24. Закалик Володимир Іванович
  25. Залізняк Віктор Юрійович
  26. Ільницький Володимир Йосипович
  27. Каньовський Олег Павлович
  28. Кіндратів Роман Ігорович
  29. Коржинський Ігор Володимирович
  30. Коробій Наталія Франківна
  31. Кріль Оксана Іванівна
  32. Кузів Іван Степанович
  33. Куця Михайло Миколайович
  34. Кучма Христина Василівна
  35. Лабай Надія Володимирівна
  36. Левицький Роман Степанович
  37. Левкун Андрій Степанович
  38. Левкут Людмила Михайлівна
  39. Лужецький Юрій Іванович
  40. Ляхович Ігор Володимирович
  41. Максимук Роман Петрович
  42. Мищишин Ірина Ярославівна
  43. Місяйло Олег Григорович
  44. Нагайло Світлана Йосипівна
  45. Німець Тетяна Михайлівна
  46. Новак Юрій Олександрович
  47. Паска Олег Володимирович
  48. Пастух Надія Степанівна
  49. Петрович Наталія Володимирівна
  50. Петронюк Борис Борисович
  51. Петрук Олег Леонідович
  52. Пилипенко Надія Леонідівна
  53. Політило Володимир Степанович
  54. Полянчич Любов Миколаївна
  55. Попіль Любов Іллівна
  56. Руський Анатолій Григорович
  57. Савицька Дзвінка Богданівна
  58. Савуляк Наталія Степанівна
  59. Семенчук Юрій Васильович
  60. Семчишин Дмитро Дмитрович
  61. Симончук Василь Іванович
  62. Симончук Галина Федорівна
  63. Слотвінський Тарас Володимирович
  64. Суховерський Володимир Іванович
  65. Теліш Ігор Степанович
  66. Убога Галина Мирославівна
  67. Феджора Василь Мирославович
  68. Фем’як Олег Іванович
  69. Фридрих Юрій Миколайович
  70. Чолавин Михайло Васильович
  71. Шевців Василь Федорович
  72. Янів Василь Олександрович

1994 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  • Бойко Тарас Степанович
  • Возняк Іван Іванович
  • Габшій Борис Ігорович
  • Габшій Олена Дмитрівна
  • Кашуба Наталія Юріївна
  • Комар Ігор Миронович
  • Кравчук Модест Олегович
  • Крупка Богдан Степанович
  • Куцнк Мирослава Володимирівна
  • Максимович Володимир Адамович
  • Максимович Зоряна Юріївна
  • Мороз Ігор Степанович
  • Ожибко Ярослав Васильович
  • Панківський Юрій Іванович
  • Парандій Андрій Петрович
  • Парандій Юрій Петрович
  • Патюку Ігор Михайлович
  • Романдаш Олег Ємельянович
  • Ромашин Сергій Ігорович
  • Сарахман Роман Ігорович
  • Соловей Ігор Анатолійович
  • Соловей Оксана Леонідівна
  • Стахира Василь Володимирович
  • Стефанишин Микола Григорович
  • Стороняк Михайло Вікторович
  • Стрільців Андрій Юрійович
  • Чуквінський Роман Тарасович
  • Щелканов Володимир Анатолійович
  • Щепний Руслан Теодорович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  • Абрамович Світлана Михайлівна
  • Бідник Сергій Дмитрович
  • Болдирев Олег Вікторович
  • Будзан Богдан Борисович
  • Бурлака Валерій Анатолійович
  • Вальчук Олександр Миколайович
  • Вельгош Сергій Романович
  • Гашпар Юрій Ервінович
  • Гой Володимир Ярославович
  • Головко Тарас Степанович
  • Гурський Іван Васильович
  • Дачук Володимир Степанович
  • Денисюк Олександр Володимирович
  • Джала Василь Романович
  • Ейнес Руслан Сергійович
  • Євчин Руслан Миронович
  • Жипа Юрій Володимирович
  • Жур Олег Миколайович
  • Загвойський Андрій Миронович
  • Карбовник Юрій Дмитрович
  • Кисілевський Олександр Степанович
  • Климус Ігор Ігорович
  • Лесь Андрій Іванович
  • Михайлюк Роман Миколайович
  • Михалюк Михайло Іванович
  • Надала Ігор Мирославович
  • Оленич Ігор Богданович
  • Папайло Віктор Михайлович
  • Перожак Ігор Богданович
  • Прокопчук Олександр Леонідович
  • Сидор Руслан Олександрович
  • Сирбу Олександр Георгійович
  • Сирватка Юрій Богданович
  • Сіглов Олександр Євгенович
  • Сорока Микола Володимирович
  • Степанов Олег Петрович
  • Стоянський Роман Борисович
  • Цьонь Ігор Іванович
  • Чопик Петро Петрович
  • Шипайло Ігор Богданович
  • Яворський Ігор Миколайович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  • Базилевич Ростислав Юрійович
  • Біленька Ольга Богданівна
  • Благітко Ярослав Богданович
  • Блажиєвський Юрій Лаврентійович
  • Бордун Ігор Михайлович
  • Бураковський Ростислав Михайлович
  • Вайданич Ігор Васильович
  • Василина Катерина Богданівна
  • Великий Остап Васильович
  • Венгрин Богдан Ярославович
  • Верхоляк Тарас Михайлович
  • Гаврилюк Юрій Любомирович
  • Герасимович Наталія Стефанівна
  • Гриньків Володимир Степанович
  • Гущак Роман Іванович
  • Дрогобицький Роман Володимирович
  • Дунець Олексій Васильович
  • Жмурко Володимир Іванович
  • Затхей Андрій Ростиславович
  • Капацун Ольга Іванівна
  • Климончук Зоряна Романівна
  • Ковалюк Роман Олексійович
  • Когут Зіновій Олександрович
  • Козій Зоряна Зіновіївна
  • Кравець Андрій Миколайович
  • Краткий Геннадій Вікторович
  • Криницький Юрій Степанович
  • Кулик Юрій Орестович
  • Мартинів Сергій Дмитрович
  • Мигаль Андрій Васильович
  • Мудрий Руслан Степанович
  • Мякушко Олександр Вікторович
  • Новицький Олександр Юрійович
  • Поберейко Оксана Василівна
  • Полотнянко Леся Володимирівна
  • Рац Володимир Олександрович
  • Рибак Оксана Василівна
  • Сапіташ Давид Зіновійович
  • Свачій Ірина Орестівна
  • Семерак Остап Михайлович
  • Семків Тарас Остапович
  • Сенюк Іван Михайлович
  • Середович Тарас Васильович
  • Столяр Богдан Степанович
  • Траченко Костянтин Олексійович
  • Туркало Михайло Романович
  • Футорський Любомир Дарійович
  • Харів Руслан Ігорович
  • Шифурко Іван Антонович
  • Яструбчак Оксана Богданівна
  • Яськів Олег Ігорович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  • Багрій Олег Любомирович
  • Баліцький Ігор Богданович
  • Білокінь Леонтій Віталійович
  • Вепрів Оксана Федорівна
  • Гаврилюк Мирон Степанович
  • Галайко Ольга Василівна
  • Гнатів Оксана Володимирівна
  • Гулай Тетяна Євгенівна
  • Давидчак Ігор Романович
  • Диба Уляна Зіновіївна
  • Добош Христина Володимирівна
  • Калинець Наталія Ігорівна
  • Козубаль Віктор Михайлович
  • Костів Марія Богданівна
  • Коцкулич Орест Зенонович
  • Кудрявцева Лідія Мирославівна
  • Лещишин Наталія Михайлівна
  • Липовський Володимир Петрович
  • Мартинів Уляна Петрівна
  • Марченко Олег Михайлович
  • Михайлишин Ірина Богданівна
  • Михайлюк Ганна Володимирівна
  • Мороз Наталія Михайлівна
  • Плібанський Роман Романович
  • Попик Ігор Петрович
  • Світлик Марія Михайлівна
  • Семків Надія Богданівна
  • Старків Богдан Іванович
  • Сташко Тетяна Ярославівна
  • Суховерський Анатолій Іванович
  • Федорчук Павло Сергійович
  • Хвищун Микола Вячеславович
  • Чугуєва Віталія Анатолівна

1995 рік

Кваліфікацію «Інженер-оптик-дослідник» отримали:

  1. Адаменко Дмитро Ігорович
  2. Ващук Тарас Арсенійович
  3. Зайцев Олександр Володимирович
  4. Зварич Петро Дмитрович
  5. Іваник Сергій Васильович
  6. Ковпак Олена Володимирівна
  7. Ковтун Вікторія Євгенівна
  8. Козлов Павло Сергійович
  9. Корчак Юрій Михайлович
  10. Костишин Володимир Степанович
  11. Макух Ігор Володимирович
  12. Марущак Галина Олексіївна
  13. Ремез Святослав Романович
  14. Сипливий Михайло Богданович
  15. Цибуля Богдан Степанович
  16. Школяр Володимир Васильович

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Ашапатов Олександр Вадимович
  2. Балацко Орест Михайлович
  3. Бєлов Михайло Володимирович
  4. Борисов Сергій Григорович
  5. Варга Ярослав Степанович
  6. Василенко Тарас Ігорович
  7. Витвицький Мирослав Орестович
  8. Воробей Олег Григорович
  9. Габрієль Ігор Ігорович
  10. Гриценко Сергій Олегович
  11. Губеня Вячеслав Михайлович
  12. Гула Олег Григорович
  13. Гулик Петро Іванович
  14. Гуменний Руслан Михайлович
  15. Даньків Олег Михайлович (випуск 1994 р.)
  16. Дацко Григорій Семенович
  17. Демчишин Михайло Миколайович
  18. Дещинський Петро Васильович
  19. Заборовець Сергій Петрович
  20. Іванел Олег Станіславович
  21. Кіт Анатолій Теодорович
  22. Колодзінський Анатолій Володимирович
  23. Коломієць Олександр Вікторович
  24. Корнило Андрій Вячеславович
  25. Кунинець Орест Михайлович
  26. Ладченко Андрій Миколайович
  27. Миколайчук Ігор Олександрович
  28. Михайлюк Андрій Теодорович
  29. Наумко Олег Ігорович
  30. Нечипорук Андрій Анатолійович
  31. Околелов Олександр Вікторович
  32. Паньків Володимир Степанович
  33. Паньків Ярослав Степанович
  34. Пилипишин Юрій Борисович
  35. Пилипович Орест Антонович
  36. Пущало Юрій Євгенович
  37. Ріжко Петро Степанович
  38. Романик Олег Романович
  39. Сірко Андрій Зіновійович
  40. Собко Роман Максимович
  41. Тиндик Роман Михайлович
  42. Хомів Юрій Романович
  43. Чемний Ярослав Петрович
  44. Чопоров Микола Петрович
  45. Чопорова Наталія Петрівна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Апуневич Степан Євгенович
  2. Афтанащук Ігор Ярославович
  3. Баумкетнер Андрій Богданович
  4. Боєчко Степан Ярославович
  5. Ваврух Леся Маркіянівна
  6. Василюк Юрій Михайлович
  7. Волошин Віталій Андрійович
  8. Галич Андрій Михайлович
  9. Геличак Назар Ігорович
  10. Гнида Сергій Львович
  11. Голубець Тарас Володимирович
  12. Голько Андрій Васильович
  13. Гусак Володимир Михайлович
  14. Далевський Леонід Леонідович
  15. Добровольський Олег Миронович
  16. Іваночко Роман Романович
  17. Іщук Ернест Валентинович
  18. Капко Віталій Іванович
  19. Климосюк Віталій Михайлович (випуск 1994 р.)
  20. Константинов Сергій Іванович
  21. Коротенко Олена Валеріївна
  22. Кротович Віталій Йосипович
  23. Крук Ігор Євгенович
  24. Кудибин Ігор Богданович
  25. Маковейчук Олександр Миколайович
  26. Максимов Андрій Тарасович
  27. Мелех Богдан Ярославович
  28. Мельник Роман Степанович
  29. Метельський Юрій Петрович
  30. Нагірняк Андрій Ярославович
  31. Оліхович Іван Миколайович
  32. Пинянський Микола Зіновійович
  33. Подольчак Тарас Григорович
  34. Поляк Ярослав Васильович
  35. Присяжнюк Віктор Іванович
  36. Рудавський Орест Юрійович
  37. Савватєєв Іван Михайлович
  38. Сидор Андрій Петрович
  39. Сокирка Юрій Миронович
  40. Сулік Олена Іванівна
  41. Твардовський Юрій Богданович
  42. Торищак Іван Дмитрович
  43. Турків Тарас Дмитрович
  44. Турчин Юрій Павлович
  45. Ухач Олег Степанович
  46. Хомічак Остап Ігорович
  47. Чорненький Олег Васильович
  48. Шайнога Олексій Романович
  49. Шпак Роман Андрійович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бучек Віктор Анатолійович
  2. Гимон Оксана Петрівна
  3. Гоголь Зоряна Іванівна
  4. Гриб Микола Степанович
  5. Демків Мирослав Богданович
  6. Дмитрук Андрій Ігорович
  7. Довга Ірина Ігорівна
  8. Дубчук Ігор Васильович
  9. Жигалкін Руслан Борисович
  10. Кицай Віра Богданівна
  11. Коваль Світлана Юріївна
  12. Коцан Роман Васильович
  13. Круглов Андрій Степанович
  14. Круглова Ірина Миронівна
  15. Лаврик Олег Васильович
  16. Левко Роман Йосипович
  17. Маркович Наталія Степанівна
  18. Медюк Іван Михайлович
  19. Мельник Роман Миколайович
  20. Михаськів Наталія Юріївна
  21. Мороз Оксана Василівна
  22. Олексів Ольга Євгенівна
  23. Онишків Павло Богданович
  24. Остап’юк Тетяна Миколаївна
  25. Пастирський Олег Ярославович
  26. Радванський Андрій Любомирович
  27. Романик Галина Володимирівна
  28. Сколоздра Руслана Борисівна
  29. Татух Марія Дмитрівна
  30. Убога Лілія Романівна
  31. Фуревич Микола Михайлович
  32. Царан Тетяна Валеріївна
  33. Цірка Михайло Антонович
  34. Чудійович Ігор Михайлович
  35. Шатинський Петро Володимирович
  36. Юрашко Марія Іванівна

1996 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Беднарчук Борис Андрійович
  2. Бундзяк Тарас Йосипович
  3. Височанський Андріян Олександрович
  4. Гальчак Богдан Володимирович
  5. Гарун Назар Романович
  6. Гнатюк Сергій Євгенович
  7. Гончаренко Володимир Володимирович
  8. Гринькевич Тарас Миронович
  9. Густа Микола Іванович
  10. Гуц Юрій Ярославович
  11. Довгаль Олег Володимирович
  12. Дячук Олег Володимирович
  13. Єрьомкін Андрій Юрійович
  14. Залізний Богдан Ярославович
  15. Захарко Михайло Євгенович
  16. Іваненко Андрій Борисович
  17. Кашталінчук Олег Анатолійович
  18. Королишин Юрій Євгенович
  19. Кремінь Віктор Тадейович
  20. Лабачук Андрій Петрович
  21. Лесів Тарас Ігорович
  22. Лисюк Ігор Михайлович
  23. Любасюк Олексій Олегович
  24. Магмет Володимир Андрійович
  25. Максим Богдан Богданович
  26. Мельник Дмитро Валерійович
  27. Моравський Андрій Іванович
  28. Насалик Сергій Степанович
  29. Охріменко Сергій Володимирович
  30. Павлів Ігор Андрійович
  31. Процайло Василь Васильович
  32. Пура Любомир Іванович
  33. Рачко Роман Васильович
  34. Роман Олег Васильович
  35. Сумарук Тарас Петрович
  36. Троцюк Сергій Іванович
  37. Троян Віталій Ярославович
  38. Хвалібота Андрій Михайлович
  39. Хемій Ігор Богданович
  40. Холод Андрій Степанович
  41. Хомин Ігор Любомирович
  42. Цвігун Олег Олексійович
  43. Цибрівський Ярослав Богданович
  44. Шевчук Віталій Васильович
  45. Шкрібинець Віталій Васильович
  46. Юлах Микола Миколайович
  47. Ядчишин Олег Володимирович

Кваліфікацію «Інженер-фізик-оптик» отримали:

  1. Головата Світлана Володимирівна
  2. Гуменний Руслан Миколайович
  3. Гургула Роман Володимирович
  4. Забояркін Євген Володимирович
  5. Кінаш Ірена Густавівна
  6. Колодуб Ігор Ігорович
  7. Корчак Леся Володимирівна
  8. Куран Оксана Миколаївна
  9. Лаба Ганна Петрівна
  10. Мазурок Наталія Дмитрівна
  11. Марчук Сергій Богданович
  12. Махно Юрій Юрійович
  13. Насалік Лариса Петрівна
  14. Полікарпов Віктор Вікторович
  15. Регуш Михайло Ярославович
  16. Сіра Іванна Іванівна
  17. Стара Марія Іванівна
  18. Трач Ігор Богданович
  19. Туров Ігор Вікторович
  20. Фіцич Олена Іванівна

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Боєчко Любов Степанівна
  2. Гавор Володимир Іванович
  3. Горанина Ігор Володимирович
  4. Капко Ольга Олексіївна
  5. Кірик Юрій Ігорович
  6. Локоть Любов Омелянівна
  7. Ненека Тарас Мирославович
  8. Пелешко Володимир Іванович
  9. Речевський Орест Ярославович
  10. Саламаха Роман Ярославович
  11. Сова Ростислав Іванович
  12. Фурсевич Павло Петрович
  13. Хохлов Сергій Олександрович
  14. Яківчик Андрій Васильович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Аксіментьєв Олексій Олександрович
  2. Бабін Володимир Володимирович
  3. Бачевський Андрій Романович
  4. Березюк Віктор Степанович
  5. Білас Юрій Зіновійович
  6. Боренько Володимир Венедиктович
  7. Бортейчук Сергій Степанович
  8. Британ Роман Богданович
  9. Варський Анатолій Андрійович
  10. Висоцький Олег Ярославович
  11. Вовк Богдан Омелянович
  12. Возняк Олекса Орестович
  13. Гайдучок Володимир Ярославович
  14. Гарасько Ігор Богданович
  15. Гнатів Марія Степанівна
  16. Гриджук Тарас Михайлович
  17. Грипа Оксана Андріївна
  18. Дацюк Юрій Ростиславович
  19. Демкович Ігор Миколайович
  20. Дубик Ігор Михайлович
  21. Дубик Наталія Теодорівна
  22. Завершанюк Роман Романович
  23. Зюбровський Руслан Петрович
  24. Касіян Віталій Петрович
  25. Кісь Святослав Юліанович
  26. Кльофа Андрій Михайлович
  27. Ковальчук Василь Васильович
  28. Кондрат Святослав Васильович
  29. Корвач Євгенія Іванівна
  30. Костюк Богдана Михайлівна
  31. Кушнір Ольга Михайлівна
  32. Логвиненко Ірина Михайлівна
  33. Мрочко Микола Михайлович
  34. Пастернак Степан Васильович
  35. Попович Ігор Володимирович
  36. Прикарпатський Ярема Анатолійович
  37. Раделицький Тарас Орестович
  38. Романко Галина Василівна
  39. Семенюк Тарас Володимирович
  40. Сенчук Роман Васильович
  41. Сидорик Ігор Васильович
  42. Тасінкевич Микола Георгійович
  43. Тернавська Софія Володимирівна
  44. Червоний Роман Григорович
  45. Штикало Дмитро Ігорович
  46. Щупак Тарас Ярославович
  47. Юрчишин Василь Іванович
  48. Якібчук Любомир Васильович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Басай Марія Василівна
  2. Вакарчук Святослав Іванович
  3. Власюк Наталія Віталіївна
  4. Гамула Галина Романівна
  5. Гануляк Оксана Романівна
  6. Давидов Олександр Ярославович
  7. Демкович Тетяна Іллівна
  8. Іванишин Світлана Зіновіївна
  9. Іванюра Оксана Богданівна
  10. Климська Світлана Романівна
  11. Кобрин Оксана Степанівна
  12. Козловська Лілія Мирославівна
  13. Москалюк Руслана Дмитрівна
  14. Мрочко Руслана Володимирівна
  15. Неделько Олександр Анатолійович
  16. Новик Ігор Володимирович
  17. Панас Олег Васильович
  18. Пилипчук Оксана Юріївна
  19. Піх Марія Зіновіївна
  20. Сидорович Роман Орестович
  21. Сиротюк Руслан Зеновійович
  22. Топоринський Тарас Ярославович
  23. Фик Андріана Зіновіївна
  24. Чолій Христина Володимирівна
  25. Чолій Юрій Андрійович
  26. Шмигелюк Галина Володимирівна
  27. Шпіцер Людмила Володимирівна
  28. Юзькова Іванна Миколаївна

1997 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Азаров Ігор Валерійович
  2. Бишко Юрій Володимирович
  3. Борик Юрій Петрович
  4. Братусь Андрій Мирославович
  5. Бурда Роман Богданович
  6. Вевенко Микола Михайлович
  7. Вербінський Олег Володимирович
  8. Гвоздик Степан Несторович
  9. Глуханюк Василь Дмитрович
  10. Головчак Роман Ярославович
  11. Гонтар Юрій Ігорович
  12. Денисюк Олег Олексійович
  13. Десятник Олександр Олексійович
  14. Дроф’як Андрій Степанович
  15. Катеринчук Іван Миколайович
  16. Коваль Алла Валеріївна
  17. Козак Юрій Ярославович
  18. Кондратенко Сергій Віталійович
  19. Кривуцький Руслан Михайлович
  20. Крупський Богдан Іванович
  21. Круцько Остап Любомирович
  22. Кузьмін Андрій Богданович
  23. Куцький Артур Володимирович
  24. Липак Андрій Зіновійович
  25. Ліщенюк Віталій Ігорович
  26. Надяк Руслан Іванович
  27. Павлів Ігор Романович
  28. Пела Олег Зіновійович
  29. Письменний Роман Степанович
  30. Півень Тарас Антонович
  31. Пугач Андрій Миколайович
  32. Семотюк Остап Володимирович
  33. Симончук Богдан Григорович
  34. Тимощук Сергій Святославович
  35. Ткач Андрій Іванович
  36. Ткачук Ростислав Васильович
  37. Томин Микола Богданович
  38. Чабанчук Сергій Володимирович
  39. Шубарт Володимир Євгенович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Альохін Олексій Миколайович
  2. Бердичевський Олександр Миколайович
  3. Вертипорох Роман Степанович
  4. Гнатик Володимир Миронович
  5. Дідик Ігор Дмитрович
  6. Каплінська Тетяна Русланівна
  7. Мархевка Віталій Ігорович
  8. Мацей Оксана Іванівна
  9. Мулик Володимир Михайлович
  10. Поліщук Артур Васильович
  11. Цицик Степан Зіновійович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Борис Роман Степанович
  2. Боросовський Тарас Романович
  3. Боцевич Олександр Флорієвич
  4. Вергелес Євген Анатолійович
  5. Вістовський Віталій Володимирович
  6. Гаєвська Наталія Володимирівна
  7. Гаєвський Сергій Васильович
  8. Глосковський Андрій Вікторович
  9. Глущук Юрій Віталійович
  10. Горин Василь Степанович
  11. Дідух Петро Миколайович
  12. Дорош Орест Богданович
  13. Дубик Сергій Орестович
  14. Дутко Олег Богданович
  15. Забуранний Олесь Володимирович
  16. Коба Костянтин Миколайович
  17. Кривонос Леонід Петрович
  18. Кубрак Дмитро Михайлович
  19. Лепак Віра Миколаївна
  20. Лісний Богдан Михайлович
  21. Літковець Олександр Михайлович
  22. Луферчик Тарас Павлович
  23. Матей Віктор Юрійович
  24. Мирош Михайло Любомирович
  25. Мисакович Тарас Степанович
  26. Міщук Володимир Степанович
  27. Оленич Володимир Романович
  28. Осипчук Сергій Степанович
  29. Павлина Олександр Васильович
  30. Павлович Андрій Олександрович
  31. Павлюк Оксана Миколаївна
  32. Паращак Наталія Іванівна
  33. Пенюх Богдан Романович
  34. Перун Сергій Романович
  35. Петрів Юрій Іванович
  36. Ревуцький Роман Михайлович
  37. Ріпей Ігор Володимирович
  38. Скоренький Юрій Любомирович
  39. Слобода Назар Зіновійович
  40. Стахів Галина Володимирівна
  41. Стосик Андрій Остапович
  42. Стрелецька Наталія Миколаївна
  43. Сушко Назар Богданович
  44. Трепак Віктор Миколайович
  45. Фуртак Михайло Святославович
  46. Хархаліс Оксана Несторівна
  47. Хімка Роман Миколайович
  48. Шпак Орест Степанович
  49. Яворський Тарас Ігорович
  50. Яхніцький Євген Степанович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Арендар Любомир Анатолійович
  2. Артемович Оксана Василівна
  3. Барабалюк Микола Йосифович
  4. Бойчук Василь Васильович
  5. Бондарчук Мирослава Ярославівна
  6. Бондарчук Сергій Васильович
  7. Галик Галина Михайлівна
  8. Гера Олег Васильович
  9. Дзьоба Вікторія Юріївна
  10. Дутко Сергій Олексійович
  11. Зінчук Галина Іванівна
  12. Камінський Орест Володимирович
  13. Качур Тарас Іванович
  14. Квітка Олександр Васильович
  15. Козак Роман Ярославович
  16. Копач Ірина Ігорівна
  17. Косяк Тетяна Василівна
  18. Коцій Оксана Володимирівна
  19. Коцюк Юрій Анатолійович
  20. Кутюк Роман Романович
  21. Лисанов Роман Вікторович
  22. Масляк Микола Степанович
  23. Мацьо Марія Святославівна
  24. Микульчик Роман Богданович
  25. Наугольник Андрій Євгенович
  26. Нізніченко Ірина Валеріївна
  27. Новак Олена Олександрівна
  28. Озимок Оксана Ярославівна
  29. Пасічник Лілія Орестівна
  30. Пащак Оксана Миколаївна
  31. Піндзер Світлана Олександрівна
  32. Попик Мирослав Йосипович
  33. Роман Олег Богданович
  34. Сеньківський Роман Васильович
  35. Телюк Михайло Миколайович
  36. Федунів Михайло Богданович
  37. Шабанов Олег Васильович
  38. Шпарій Олег Михайлович
  39. Якимів Ярослава Володимирівна

1998 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Галінський Олександр Анатолійович
  2. Заболотний Олег Вячеславович
  3. Клим Андрій Зіновійович
  4. Коруд Андрій Васильович
  5. Лазарюк Ігор Володимирович
  6. Рокицький Роман Богданович
  7. Стехнович Андрій В’ячеславович
  8. Явний Юрій Ігорович
  9. Андрущак Андрій Анатолійович
  10. Антонів Степан Михайлович
  11. Бачинський Роман Іванович
  12. Болеста Володимир Іванович
  13. Бондирєв Віктор Вадимович
  14. Войтюк Микола Володимирович
  15. Гальчак Юрій Зенонович
  16. Гедеон Роман Ярославович
  17. Гримак Павло Ярославович
  18. Гузюк Володимир Володимирович
  19. Гупало Юрій Миронович
  20. Дармохвал Максим Михайлович
  21. Демченко Тарас Станіславович
  22. Зозуля Руслан Володимирович
  23. Караба Сергій Миколайович
  24. Козак Ігор Васильович
  25. Кубай Андрій Олександрович
  26. Кущак Назар Ярославович
  27. Лазурко Тарас Іванович
  28. Леськів Ігор Ігорович
  29. Мальцев Павло Ріхардович
  30. Михайлюк Ігор Миколайович
  31. Муляр Борис Іванович
  32. Наталюк Євгеній Олегович
  33. Олива Олег Васильович
  34. Паращак Василь Євгенович
  35. Пелещишин Микола Богданович
  36. Пелиньо Олесь Іванович
  37. Репницький Андрій Володимирович
  38. Скіра Андрій Богданович
  39. Смертін Сергій Борисович
  40. Студенний Володимир Іванович
  41. Ступак Михайло Миронович
  42. Тимощук Ігор Святославович
  43. Фіцик Ростислав Богданович
  44. Ярема Богдан Богданович

Кваліфікацію «Інженер-фізик-оптик» отримали:

  1. Антонюк Ірина Миколаївна
  2. Бобоцько Ростислав Петрович
  3. Вовк Володимир Стахович
  4. Демчишин Роман Васильович
  5. Кецун Ростислав Романович
  6. Рафалюк Наталія Володимирівна
  7. Собко Тетяна Богданівна
  8. Терлецький Михайло Юрійович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрусик Андрій Ярославович
  2. Білібін Роман Васильович
  3. Гаврилова Наталія Вікторівна
  4. Дорош Людмила Анатоліївна
  5. Дручок Максим Юрійович
  6. Кравченко Дмитро Юрійович
  7. Марко Андрій Ярославович
  8. Назаренко Андрій Володимирович
  9. Павлюх Ярослав Михайлович
  10. Ровенчак Андрій Адамович
  11. Савицький Назар Ярославович
  12. Стецьків Олександр Тарасович
  13. Табунщик Кирило Вікторович
  14. Атаманчук Віталій Олександрович
  15. Білінський Андрій Іванович
  16. Баб’як Соломія Богданівна
  17. Бахур Ольга Петрівна
  18. Головенко Олег Миколайович
  19. Григор’єва Оксана Володимирівна
  20. Грицько Святослав Євгенович
  21. Довгий Андрій Богданович
  22. Загородник Іван Зеновійович
  23. Карплюк Наталія Ярославівна
  24. Качка Віктор Зіновійович
  25. Кравченко Аліна Євгенівна
  26. Кушик Оксана Романівна
  27. Лобач Віталій Володимирович
  28. Мартинів Наталія Володимирівна
  29. Марцінко Віктор Іванович
  30. Мельник Андрій Олександрович
  31. Моргун Олег Іванович
  32. Мотько Роман Ярославович (випуск 1994 р.)
  33. Ониськів Людмила Богданівна
  34. Остапик Віталій Іванович
  35. Остапик Світлана Мирославівна
  36. Пащук Олена Петрівна
  37. Покотило Ярослав Степанович
  38. Синявська Леся Михайлівна
  39. Слободян Лідія Василівна
  40. Стрелко Володимир Павлович
  41. Стриганюк Григорій Богданович
  42. Тростинський Ігор Петрович
  43. Улейчук Дмитро Дмитрович
  44. Холявка Андрій Зеновійович
  45. Янів Олег Євгенович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Бадила Ганна Павлівна
  2. Балич Роман Зіновійович
  3. Борис Тетяна Василівна
  4. Виноградська Наталія Вікторівна
  5. Гилюк Альона Володимирівна
  6. Горанина Наталія Олександрівна
  7. Гураль Галина Мар’янівна
  8. Данилевич Світлана Іванівна
  9. Жох Богдан Тарасович
  10. Колесник Лариса Миколаївна
  11. Лабачук Галина Євгенівна
  12. Лещишин Олександра Богданівна
  13. Мороз Галина Ігорівна
  14. Наталюк Світлана Іванівна
  15. П’явка Ірина Володимирівна
  16. Панкевич Леся Юріївна
  17. Плис Руслана Володимирівна
  18. Романів Марія Іванівна
  19. Романюк Андрій Романович
  20. Сенюк Надія Іванівна
  21. Степчук Оксана Олексіївна
  22. Філіпович Юрій Михайлович
  23. Флюнт Роман Орестович

Кваліфікацію «Магістр фізичних наук» отримав:

  1. Атві Камаль Камель

1999 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Андрушко Роман Богданович
  2. Базів Андрій Богданович
  3. Бекар Ігор Васильович
  4. Бльок Ігор Володимирович
  5. Вантух Роман Євгенович
  6. Газієв Сергій Газієвич
  7. Гоголюк Оксана Петрівна
  8. Дмитришин Богдан Степанович
  9. Дубик Іван Михайлович
  10. Ждан Роман Петрович
  11. Жидик Павло Володимирович
  12. Забанжал Арсен Володимирович
  13. Запісоцький Роман Васильович
  14. Захарчук Роман Олександрович
  15. Захарчук Святослав Володимирович
  16. Іваницький Сергій Богданович
  17. Капись Юрій Степанович
  18. Климчук Остап Федорович
  19. Коваль Андрій Богданович
  20. Косар Юрій Романович
  21. Крук Руслан Улянович
  22. Кук Роман Іванович
  23. Кундис Богдан Орестович
  24. Кунець Андрій Несторович
  25. Лахманець Мар’ян Ярославович
  26. Лукаш Марко Володимирович
  27. Максим Роман Богданович
  28. Миза Андрій Михайлович
  29. Мінейко Роман Валерійович
  30. Найдич Руслан Михайлович
  31. Панасюк Ростислав Миронович
  32. Пермяков Владислав Олександрович
  33. Пилип Володимир Володимирович
  34. Пігулечко Остап Васильович
  35. Пужик Віталій Михайлович
  36. Рогуцький Роман Теодозійович
  37. Рубель Андрій Володимирович
  38. Смаль Ігор Васильович
  39. Стасів Ростислав Миколайович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Бажан Володимир Вікторович
  2. Бевз Олександр Анатолійович
  3. Бекіш Василь Богданович
  4. Бовгира Олег Вікторович
  5. Боднар Максим Ігорович
  6. Голованов Сергій Іванович
  7. Кайдан Микола Володимирович
  8. Матвіїв Тетяна Богданівна
  9. Нагусько Олександр Тадейович
  10. Нечипор Маріанна Іванівна
  11. Парандій Петро Петрович
  12. Петравчук Олександр Миколайович
  13. Плохотнюк Платон Борисович
  14. Ставінчук Сергій Олександрович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Балицький Олексій Олександрович
  2. Башук Богдан Ярославович
  3. Блашків Ярослав Степанович
  4. Борух Ігор Володимирович
  5. Бутинська Марія Володимирівна
  6. Вовк Віра Михайлівна
  7. Вовк Руслан Андрійович
  8. Воробйов Олег Анатолійович
  9. Глушко Олег Олегович
  10. Головацький Ігор Йосипович
  11. Данилишин Тарас Ігорович
  12. Дубовіч Лілія Василівна
  13. Дудка Максим Леонідович
  14. Жовтанська Наталія Миколаївна
  15. Залецький Дем’ян Миколайович
  16. Залуська Наталія Іванівна
  17. Козак Зоряна Петрівна
  18. Козак Олександр Ярославович
  19. Колосівський Юрій Михайлович
  20. Коник Віталій Володимирович
  21. Крайчик Олег Володимирович
  22. Кудик Ірина Богданівна
  23. Кулініч Юрій Анатолійович
  24. Кучер Костянтин Сергійович
  25. Лисицин Олександр Сергійович
  26. Лисицин Сергій Сергійович
  27. Лущ Юрій Володимирович
  28. Малик Роман Миколайович
  29. Маркович Богдан Михайлович
  30. Михальчишин Назар Миколайович
  31. Мох Петро Миколайович
  32. Мриглоцький Андрій Ігорович
  33. Мулярський Олег Богданович
  34. Несуканий Віктор Олександрович
  35. Пилипів Ірина Гордіївна
  36. Плебанський Роман Іванович
  37. Портнягін Дмитро Валерійович
  38. Сарапін Віктор Ярославович
  39. Сердюк Ольга Анатоліївна
  40. Сметана Юрій Михайлович
  41. Стебельський Микола Йосифович
  42. Трачук Володимир Михайлович
  43. Фур’єр Михайло Степанович
  44. Фурдас Борис Васильович
  45. Чайковська Галина Маркіянівна
  46. Шустик Лілія Романівна
  47. Яцків Роман Іванович
  48. Яцула Наталія Андріївна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Баран Алла Ярославівна
  2. Батенчук Наталія Петрівна
  3. Бондар Марина Володимирівна
  4. Варецька Наталія Володимирівна
  5. Василик Василь Євгенович
  6. Васьків Іван Богданович
  7. Вовкович Галина Михайлівна
  8. Гамела Ірина Тарасівна
  9. Гамівка Галина Степанівна
  10. Грабовецька Ірина Володимирівна
  11. Грицюк Світлана Мефодіївна
  12. Дуркало Тетяна Борисівна
  13. Душіль Наталія Володимирівна
  14. Занкович Леся Олександрівна
  15. Занько Галина Іванівна
  16. Качур Галина Ярославівна
  17. Квас Марія Теодорівна
  18. Кордек Петро Людвікович
  19. Костюк Ірина Анатоліївна
  20. Кульчицька Галина Олегівна
  21. Лобода Олена Сергіївна
  22. Маркова Ліліана Мирославівна
  23. Микитюк Ольга Михайлівна
  24. Мороз Наталія Андріївна
  25. Мужик Галина Миколаївна
  26. Панькевич Галина Петрівна
  27. Плібанський Віталій Романович
  28. Полянчук Наталія Іванівна
  29. Савшак Михайло Львович

2000 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Алексенко Василь Сергійович
  2. Балущак Василь Васильович
  3. Балюк Євген Михайлович
  4. Бандрівський Андрій Миронович
  5. Бандура Володимир Дмитрович
  6. Баран Віталій Миколайович
  7. Болеста Віктор Іванович
  8. Брода Андрій Миронович
  9. Брунець Ігор Миронович
  10. Брунець Наталія Василівна
  11. Візняк Роман Михайлович
  12. Всякий Микола Богданович
  13. Гадуп’як Михайло Степанович
  14. Галуша Андрій Михайлович
  15. Гіль Андрій Михайлович
  16. Гірник Степан Ярославович
  17. Денека Андрій Ярославович
  18. Диган Андрій Андрійович
  19. Дробіт Ігор Петрович
  20. Карбовник Іван Дмитрович
  21. Каюн Ігор Валерійович
  22. Климко Андрій Богданович
  23. Клочан Олег Володимирович
  24. Костишин Ярослав Ярославович
  25. Кравців Василь Петрович
  26. Кручкевич Віктор Богданович
  27. Лимар Василь Васильович
  28. Лисяк Богдан Ростиславович
  29. Малиновський Тарас Орестович
  30. Мальцев Ігор Володимирович
  31. Миколайчук Євген Олександрович
  32. Мищишин Андрій Васильович
  33. Овсянський Василь Федорович
  34. Ониськів Мирослав Васильович
  35. Паранчук Роман Ярославович
  36. Патлавський Володимир Ярославович
  37. Пилипчук Юрій Ярославович
  38. Піндер Андрій Михайлович
  39. Поня Андрій Станіславович
  40. Рак Олександр Михайлович
  41. Стащук Андрій Миколайович
  42. Хоменко Роман Петрович
  43. Хорунжа Уляна Володимирівна
  44. Хромишин Віктор Васильович
  45. Шевчук Валерій Дмитрович
  46. Яценко Володимир Сергійович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Галінська Ольга Миколаївна
  2. Гринів Ніна Володимирівна
  3. Демій Віктор Ярославович
  4. Дереженець Дмитро Васильович
  5. Еліяшевський Юрій Ігорович
  6. Заболотний Ілля В’ячеславович
  7. Карбівник Ігор Миронович
  8. Кушнір Володимир Богданович
  9. Литвин Сергій Юрійович
  10. Лукеренко Ліна Федорівна
  11. Марутяк Андрій Богданович
  12. Місько Петро Йосипович
  13. Особа Андрій Васильович
  14. Панченко Юрій Володимирович
  15. Пушак Андрій Степанович
  16. Рудик Оксана Петрівна
  17. Рузак Оксана Володимирівна
  18. Стець Віталій Миколайович
  19. Цвігун Любов Анатоліївна
  20. Цілик Андрій Ярославович
  21. Шпинда Роман Володимирович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрусик Ірина Ярославівна
  2. Бабій Наталія Іванівна
  3. Басараба Наталія Йосифівна
  4. Басараба Юрій Борисович
  5. Бербека Андрій Петровичі
  6. Березюк Галина Миколаївна
  7. Березюк Любомир Ярославович
  8. Блавацька Вікторія Богданівна
  9. Бойко Анатолій Володимирович
  10. Бубняк Тарас Дмитрович
  11. Будний Богдан Васильович
  12. Букай Віталій Богданович
  13. Гавриляк Лілія Михайлівна
  14. Дзюпин Олена В’ячеславівна
  15. Димчак Андрій Валерійович
  16. Добрянський Богдан Йосифович
  17. Долайчук Наталія Юріївна
  18. Дудар Оксана Володимирівна
  19. Думка Юрій Андрійович
  20. Жукевич Ірина Романівна
  21. Ігуменцев Костянтину Михайлович
  22. Капустій Роман Борисович (випуск 1998 р.)
  23. Качмар Роман Романович
  24. Клим Лідія Миколаївна
  25. Климко Тетяна Романівна
  26. Коваль Тарас Сергійович
  27. Ковальчук Тарас Богданович
  28. Козловський Юрій Михайлович
  29. Колодій Олександр Ігорович
  30. Конечний Володимир Любомирович
  31. Конопельник Оксана Ігорівна
  32. Корпан Назар Володимирович
  33. Корсун Наталія Володимирівна
  34. Кузан Євген Євгенович
  35. Кулай Тарас Стефанович
  36. Лаб’як Ростислав Васильович
  37. Лесюк Оксана Василівна
  38. Магац Галина Ярославівна
  39. Майстренко Оксана Володимирівна
  40. Максимович Василь Михайлович
  41. Маркевич Тетяна Михайлівна
  42. Мацигін Віталій Богданович
  43. Мельник Оксана Ярославівна
  44. Місько Наталія Анатоліївна
  45. Озимінська Марія Володимирівна
  46. Орлов Дмитро Ігорович
  47. Павлишин Сергій Ярославович
  48. Пак Руслан Михайлович
  49. Парилович Андрій Іванович
  50. Ревонюк Олександр Леонідович
  51. Рибчак Надія Богданівна
  52. Сава Галині Миколаївна
  53. Семенович Володимир Богданович
  54. Стельмащук Ірина Володимирівна
  55. Стефанів Іван Васильович
  56. Стець Віталій Ігорович
  57. Ступін Віталій Сергійович
  58. Тригуб Іван Ілліч
  59. Хархаліс Андрій Несторович
  60. Хемич Мар’яна Євгенівна
  61. Худик Ольга Юріївна
  62. Цімбота Мирослава Іванівна
  63. Чорний Юрій Ігорович
  64. Швець Олександр Павлович
  65. Щегельський Роман Йосипович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Банах Катерина Богданівна
  2. Бедик Іван Михайлович
  3. Бербека Наталія Юріївна
  4. Бундзяк Віталія Омелянівна
  5. Венгер Марія Нестерівна
  6. Герасимчук Оксана Борисівна
  7. Гресько Оксана Ярославівна
  8. Демчук Ольга Олександрівна
  9. Заячківська Софія Ігорівна
  10. Клевчуку Юрій Євгенович
  11. Муравський Юрій Григорович
  12. Нагірняк Ірина Михайлівна
  13. Петрущак Ірина Василівна
  14. Постнікова Ніна Вікторівна
  15. Прокопович Лариса Зіновіївна
  16. Савчин Марія Богданівна
  17. Скірин Ірина Михайлівна
  18. Смаль Ігор Іванович
  19. Тур Оксана Степанівна
  20. Цяпич Олена Михайлівна
  21. Шагала Олег Євгенович
  22. Яцків Ірина Степанівна

2001 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Атаманчук Роман Орестович
  2. Вавриш Роман Васильович
  3. Волянський Юрій Васильович
  4. Ворко Андрій Володимирович
  5. Герасик Роман Теодозійович
  6. Глодан Василь Теодорович
  7. Гоштанар Олександр Анатолійович
  8. Гринчишин Галина Ярославівна
  9. Демчишин Володимир Миколайович
  10. Деніщук Олександр Віталійович
  11. Добринін Павло Євгенович
  12. Завадка Ярослав Олегович
  13. Ісько Віктор Іванович
  14. Калашніков Юрій Васильович
  15. Кінах Костянтин Михайлович
  16. Клочанюк Тетяна Василівна
  17. Кобзаренко Тарас Миколайович
  18. Корнелюк Василь Миколайович
  19. Корчук Олександр Володимирович
  20. Коцур Мар’ян Васильович
  21. Круглов Олексій Володимирович
  22. Кудрик Ярослав Ярославович
  23. Лесівців Віталій Миколайович
  24. Мазовіта Володимир Ігорович
  25. Матійців Володимир Ігорович
  26. Муравйов Сергій Вікторович
  27. Одноріг Сергій Степанович
  28. Палашований Андрій Богданович
  29. Паньків Іван Ярославович
  30. Полевий Андрій Богданович
  31. Поплавський Сергій Олександрович
  32. Пошелюжний Олег Михайлович
  33. Пузирко Ірина Іванівна
  34. Рева Сергій Володимирович
  35. Рибій Ганна Ігорівна
  36. Середницький Андрій Степанович
  37. Сиворотка Ігор Ігорович
  38. Сукневич Андрій Юрійович
  39. Уфімцев Олександр Володимирович
  40. Федак Володимир Дмитрович
  41. Федорів Юрій Іванович
  42. Ханас Ростислав Богданович
  43. Цюприк Андрій Володимирович
  44. Черноусов Ігор Валерійович
  45. Шерстюк Павло Вікторович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Гінайло Руслан Миколайович
  2. Земсков Олег Вікторович
  3. Калінічук Владислав Петрович
  4. Купчинський Віталій Віталійович
  5. Леник Галина Володимирівна
  6. Лях Мар’яна Василівна
  7. Маркович Василь Іванович
  8. Натробіна Наталія Леонідівна
  9. Нетола Віктор Володимирович
  10. Поліщук Ірина Ярославівна
  11. Ратушняк Володимир Володимирович
  12. Рихлюк Сергій Вікторович
  13. Романець Юрій Степанович
  14. Сергєєва Тетяна Вікторівна
  15. Смаль Віктор Іванович
  16. Сьох Володимир Степанович
  17. Фелюк Андрій Михайлович
  18. Шопа Роман Ярославович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Андрішак Любомир Петрович
  2. Бойко Зоряна Іванівна
  3. Братенко Руслан Ігорович
  4. Брикса Вадим Петрович
  5. Брич Оксана Семенівна
  6. Васильків Віктор Володимирович
  7. Войтко Мирон Васильович
  8. Волков Олег Володимирович
  9. Галема Ростислав Любомирович
  10. Гарбар Наталія Михайлівна
  11. Гіль Іван Геннадійович
  12. Гонтар Лілія Савівна
  13. Гончарук Ігор Васильович
  14. Групська Олена Мар’янівна
  15. Гузар Оксана Володимирівна
  16. Гуль Олег Ярославович
  17. Держко Володимир Олегович
  18. Дмитровський Андрій Степанович
  19. Долайчук Василь Григорович
  20. Дребот Людмила Ярославівна
  21. Квасниця Володимир Іванович
  22. Кекляк Олег Омелянович
  23. Кравець Оксана Богданівна
  24. Краснов Володимир Олександрович
  25. Крутяк Наталія Романівна
  26. Кушнір Тарас Михайлович
  27. Левицький Володимир Володимирович
  28. Левчук Віктор Васильович
  29. Лейко Михайло Петрович
  30. Леськів Андрій Степанович
  31. Лисак Олег Олександрович
  32. Лоневська Леся Іванівна
  33. Луцак Олег Ярославович
  34. Матящук Роман Володимирович
  35. Михайлик Мар’яна Богданівна
  36. Мордач Світлана Олександрівна
  37. Невідомський Андрій Григорович
  38. Новосад Ірина Степанівна
  39. Оленчук Олексій Богданович
  40. Папка Олег Степанович
  41. Пацаган Тарас Миколайович
  42. Підгайний Тарас Михайлович
  43. Пліскачова Наталія Миколаївна
  44. Попович Людмила Юріївна
  45. Попович Марія Ярославівна
  46. Притула Орест Олегович
  47. Процюк Віолета Ростиславівна
  48. Романчук Олег Мирославович
  49. Соловйова Любов Вікторівна
  50. Стефанюк Михайло Ігорович
  51. Стецюк Андрій Васильович
  52. Фітьо Тарас Володимирович
  53. Фялковський Ярослав Ярославович
  54. Чабан Олександр Володимирович
  55. Чобіт Олег Миколайович
  56. Швець Галина Сергіївна
  57. Шиманський Олег Володимирович
  58. Шишлик Осип Осипович
  59. Шпак Наталія Леонідівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Вусик Катерина Василівна
  2. Крищук Світлана Володимирівна
  3. Крутій Ігор Володимирович
  4. Кулик Ігор Ярославович
  5. Лейко Людмила Василівна
  6. Мазяр Юрій Святославович
  7. Максим Надія Ярославівна
  8. Пальчикевич Надія Миколаївна
  9. Полянчук Оксана Іванівна
  10. Сидорик Остап Васильович
  11. Хвищун Оксана Андріївна
  12. Шульга Галина Володимирівна
  13. Юськів Леся Миколаївна
  14. Яремчук Тарас Михайлович

2002 рік

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Баранець Ігор Зіновійович
  2. Бодак Петро Зеновійович
  3. Бужук Олег Олександрович
  4. Бутін Валентин Петрович
  5. Василів Андрій Ярославович
  6. Винар Петро Михайлович
  7. Гавдзьо Павло Петрович
  8. Гаврилик Йосип Юліанович
  9. Грицьків Анатолій Ярославович
  10. Демчина Ярослав Миколайович
  11. Добуш Руслан Степанович
  12. Дума Андрій Васильович
  13. Дяків Ігор Григорович
  14. Ємець Валерій Олександрович
  15. Загоренко Віталій Петрович
  16. Кіндратів Тарас Євгенович
  17. Корконос Віталій Ростиславович
  18. Костюк Тарас Миронович
  19. Лащук Тарас Васильович
  20. Лебедюк Віталій Васильович
  21. Лучкевич Михайло Михайлович
  22. Максим Богдан Степанович
  23. Маначинський. Павло Миколайович
  24. Мандзій Василь Миронович
  25. Марків Микола Васильович
  26. Мацько Ігор Ярославович
  27. Микитчин Ігор Ігорович
  28. Морус Максим Анатолійович
  29. Печений Степан Михайлович
  30. Садівський Володимир Ярославович
  31. Солоха Богдан Вікторович
  32. Столярчук Олег Володимирович
  33. Харків Микола Васильович
  34. Чайківський Василь Данилович
  35. Шарамага Роман Васильович
  36. Шевчук Юрій Миколайович
  37. Шупарський Анатолій Іванович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Батюк Андрій Ярославович
  2. Буряк Тетяна Володимирівна
  3. Вавриш Юрій Васильович
  4. Гринишин Світлана Степанівна
  5. Карплюк Віталій Орестович
  6. Купльовський Богдан Євгенович
  7. Мазяр Олена Олександрівна
  8. Островська Мар’яна Анатоліївна
  9. Расяк Василь Богданович
  10. Рибінський В’ячеслав Борисович
  11. Романчак Володимир Володимирович
  12. Савчин Олександр Володимирович
  13. Соловйов Микола Володимирович
  14. Тарновський Андрій Анатолійович
  15. Фтомин Андрій Євгенійович
  16. Харчук Людмила Петрівна
  17. Юрчук Олександр Петрович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Бонцьо Роман Ігорович
  2. Борисюк Володимир Володимирович
  3. Буберняк Олена Михайлівна
  4. Бутрій Олена Орестівна
  5. Бучко Уляна Євгеніївна
  6. Вдович Андрій Степанович
  7. Відоцький Мирослав Володимирович
  8. Вус Руслан Богданович
  9. Гера Орест Богданович
  10. Городчук Ігор Антонович
  11. Гульчевський Володимир Любомирович
  12. Демків Марія Степанівна
  13. Євчук Ярослав Миколайович
  14. Захарчук Тарас Володимирович
  15. Іванейко Дмитро Степанович
  16. Кізюк Ігор Олександрович
  17. Ковцун Богдана Василівна
  18. Команько Роман Ярославович
  19. Копилець Богдан Ярославович
  20. Котелько Тетяна Іванівна
  21. Кручок Олена Григорівна
  22. Кундис Дмитро Орестович
  23. Лабай Олег Богданович
  24. Леськів Мар’яна Ігорівна
  25. Лозинський Богдан Андрійович
  26. Лучечко Андрій Петрович
  27. Мазяр Олександр Святославович
  28. Мартинюк Ольга Левівна
  29. Маслянко Юрій Євгенович
  30. Мельник Михайло Ярославович
  31. Митроган Михайло Миколайович
  32. Мітнічук Наталія Василівна
  33. Огородник Олександр Вікторович
  34. Олейник Олена Миколаївна
  35. Олійник Віталій Григорович
  36. Ониськів Наталія Богданівна
  37. Осадчук Оксана Василівна
  38. Осуховський Олег Степанович
  39. Петрусь Роман Юрійович
  40. Підкова Наталія Михайлівна
  41. Полюга Ірина Богданівна
  42. Притула Андрій Олегович
  43. Пуціль Євген Євгенович
  44. Рибак Назарій Ярославович
  45. Романюк Роман Васильович
  46. Семенович Галина Ігорівна
  47. Середіна Марія Сергіївна
  48. Середюк Богдан Олександрович
  49. Сідун Віталій Володимирович
  50. Сокальська Ірина Валеріївна
  51. Стадник Володимир Іванович
  52. Сташкова Євгенія Вадимівна
  53. Степко Віктор Романович
  54. Таланчук Роман Ярославович
  55. Тимошук Тетяна Анатоліївна
  56. Тимощук Олег Васильович
  57. Тріщук Оксана Богданівна
  58. Угрин Андрій Петрович
  59. Файда Андрій Михайлович
  60. Фаренюк Олег Ярославович
  61. Червак Василь Іванович
  62. Шевчук Олександр Миколайович
  63. Яворська Оксана Олександрівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач» отримали:

  1. Андросюк Андрій Миколайович
  2. Войцеховська Анна Мар’янівна
  3. Демедюк Наталія Святославівна
  4. Долошецький Микола Михайлович
  5. Жук Михайло Степанович
  6. Климук Юлія Петрівна
  7. Кручкевич Іванна Юріївна
  8. Лисак Наталія Олегівна
  9. Палько ОксанаМихайлівна
  10. Пехник Галина Василівна
  11. Сенюк Антоніна Володимирівна
  12. Станько Галина Андріївна
  13. Сукач Ірина Богданівна
  14. Тераз Леся Богданівна
  15. Тимошук Галина Миколаївна

2003 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бессараб Роман Борисович
  2. Бігун Роман Іванович
  3. Гнитка Тетяна Василівна
  4. Горошко Галина Дмитрівна
  5. Гриців Олександр Михайлович
  6. Гуза Марія Зеновіївна
  7. Лаврик Надія Іванівна
  8. Мельникович Надія Михайлівна
  9. Музика Тарас Михайлович
  10. Семчишин Олег Дмитрович
  11. Уляк Михайло Васильович
  12. Чвак Віталій Васильович
  13. Чорнодольський Ярослав Миколайович
  14. Шльонзак Мар’яна Владиславівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бабій Василь Іванович
  2. Барна Оксана Василівна
  3. Бартків Галина Володимирівна
  4. Бартків Ольга Володимирівна
  5. Берездецька Зоряна Львівна
  6. Бійчук Віталій Володимирович
  7. Борцов Сергій Миколайович
  8. Браташ Віра Петрівна
  9. Булик Юрій Миколайович
  10. Вальків Ігор Іванович
  11. Гадюк Володимир Іванович
  12. Гладка Ірина Мирославівна
  13. Горбатий Вадим Всеволодович
  14. Горбей Василь Григорович
  15. Городничий Віктор Михайлович
  16. Гриб Марія Юріївна
  17. Гривнак Роман Іванович
  18. Дзявроник Микола Михайлович
  19. Жук Віктор Георгійович
  20. Замлинний Тарас Ростиславович
  21. Захарчук Наталія Богданівна
  22. Зелінка Олег Степанович
  23. Іванчишин Тарас Васильович
  24. Іжик Михайло Іванович
  25. Ільницька Марія Іванівна
  26. Кардаш Богдан Степанович
  27. Кахній Оксана Богданівна
  28. Кисиличак Оксана Іванівна
  29. Коваль Володимир Степанович
  30. Коворотний Орест Андрійович
  31. Кошак Микола Петрович
  32. Кубрак Віктор Михайлович
  33. Лах Любов Ярославівна
  34. Ломінський Ярослав Орестович
  35. Маїк Леся Михайлівна
  36. Максим Ірина Богданівна
  37. Максимів Михайло Ярославович
  38. Мельницький Василь Ярославович
  39. Менчак Володимир Степанович
  40. Микитеєк Ольга Михайлівна
  41. Остальська Світлана Євгенівна
  42. Остафійчук Олег Васильович
  43. Паламар Олександр Олександрович
  44. Пелех Петро Романович
  45. Поліщук Тетяна Іванівна
  46. Почентик Ростислав Володимирович
  47. Предчук Галина Василівна
  48. Приступ’юк Анатолій Панасович
  49. Сапрука Андріан Петрович
  50. Сапрука Марія Степанівна
  51. Собко Ганна Юріївна
  52. Соболевський Євген Володимирович
  53. Сорока Ольга Сільвестрівна
  54. Сурняк Любов Богданівна
  55. Телішевська Галина Василівна
  56. Федишин Роман Іванович
  57. Фірцович Петро Ярославович
  58. Флерчук Микола Миколайович
  59. Хоміцька Олександра Ярославівна
  60. Шпак Володимир Володимирович
  61. Юрчишен Сергій Петрович
  62. Якимович Андрій Стефанович

2004 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Баран Олександрі Андріївні
  2. Бзовській Ірині Степанівні
  3. Возняку Тарасу Івановичу
  4. Глушаку Степану Петровичу
  5. Касіян Галині Ярославівні
  6. Колодці Роману Степановичу
  7. Кусьнежу Віктору Вацлавовичу
  8. Леонтьєву Віктору Анатолійовичу
  9. Лишаку Михайлу Володимировичу
  10. Матвеєву Олегу Петровичу
  11. Романишину Юрію Михайловичу
  12. Стецку Миколі Миколайовичу
  13. Сцірі Володимиру Орестовичу
  14. Тузяку Миколі Романовичу
  15. Турку Борису Ігоровичу
  16. Черноморець Юлії Ігорівні
  17. Чиж Оксані Зеновіївні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бекішу Ігору Богдановичу
  2. Березюк Ірині Михайлівні
  3. Березюку Андрію Володимировичу
  4. Білан Галині Ярославівні
  5. Бондаренку Івану Олександровичу
  6. Будому Сергію Петровичу
  7. Віблій Лесі Романівні
  8. Власовій Юлії Олександрівні
  9. Вознюку Дмитру Леонтійовичу
  10. Гаєвській Тетяні Іванівні
  11. Гарасим Тетяні Антонівні
  12. Гаркач Галині Василівні
  13. Гілю Юрію Геннадійовичу
  14. Драган Наталії Петрівні
  15. Дрозд Наталії Григорівні
  16. Дубенському Андрію Йосиповичу
  17. Жидковій Ользі Станіславівні
  18. Зелінському Євгену Володимировичу
  19. Зінов’євій Валентині Григорівні
  20. Зоговій Ользі Андріївні
  21. Каопенко Наталії Любомирівні
  22. Кепич Орисі Орестівні
  23. Керичинському Ярославу Олеговичу
  24. Кметю Андрію Анатолійовичу
  25. Корвацькій Марії Ярославівні
  26. Косовському Ігорю Ігоровичу
  27. Купець Юлії Семенівні
  28. Курасу Івану Михайловичу
  29. Левицькій Ірині Володимирівні
  30. Линник Оксані Віталіївні
  31. Лозинському Андрію Васильовичу
  32. Магомедовій Ірині Олегевні
  33. Мазурчуку Ярославу Ярославовичу
  34. Мельнику Юрію Вікторовичу
  35. Оленюку Роману Ігоровичу
  36. Павлику Юрію Володимировичу
  37. Палчинському Володимиру Мироновичу
  38. Піскоровській Галині Володимирівні
  39. Прихід Орисі Ярославівні
  40. Раделіцькому Андрію Богдановичу
  41. Репех Надії Ігорівні
  42. Романяк Наталії Михайлівіні
  43. Самцю Андрію Івановичу
  44. Семираз Марії Михайлівні
  45. Семчук Лесі Василівні
  46. Скалоцькому Володимиру Михайловичу
  47. Стрелко Тетяні Павлівні
  48. Тарапаті Тарасу Богдановичу
  49. Тимків Оксані Іванівні
  50. Ткачу Василю Михайловичу
  51. Токару Віктору Володимировичу
  52. Трояну Тарасу Володимировичу
  53. Фігурці Ользі Ярославівні
  54. Філяк Любові Іванівні
  55. Хандучку Андрію Володимировичу
  56. Швагуляк Олесі Богданівні

2005 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Більській Галині Ярославівні
  2. Василенку Андрію Ігоровичу
  3. Годій Надії Михайлівні
  4. Зятюк Любомирі Романівні
  5. Капріяну Олександру Євгеновичу
  6. Козію Руслану Зеновійовичу
  7. Конопельник Романі Ігорівні
  8. Кривенко Сергію Юрійовичу
  9. Лаврському Миколі Ігоровичу
  10. Наю Миколі Романовичу
  11. Притулі Роману Олександровичу
  12. Руднікову Віктору Володимировичу
  13. Стрільцю Володимиру Васильовичу
  14. Стегурі Ірині Василівні
  15. Сідлецькій Наталії Амбросіївні
  16. Серюженко Наталії Степанівні
  17. Стельмах Оксані Миколаївні
  18. Савчину Павлу Володимировичу
  19. Тимківу Василю Івановичу
  20. Ткачуку Олегу Володимировичу
  21. Федунишин Галині Іванівні
  22. Фостяку Олегу Степановичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бабичу Юрію Федоровичу
  2. Базюку Ігорю Михайловичу
  3. Березюку Петру Романовичу
  4. Біб Олені Володимирівні
  5. Блащак Наталії Миколаївні
  6. Гельмак Ірині Ярославівні
  7. Гриців Оксані Михайлівні
  8. Гулі Мирославі Михайлівні
  9. Гуменному Андрію Андрійовичу
  10. Дмитрієвій Олені Владиславівні
  11. Дяків Олені Романівні
  12. Іваницькій Оксані Іванівні
  13. Капогрису Володимиру Мирославовичу
  14. Кашубі Марії Богданівні
  15. Кицину Юрію Петровичу
  16. Кісіль Василині Володимирівні
  17. Климку Володимиру Романовичу
  18. Королю Олегу Ігоровичу
  19. Котельку Тарасу Михайловичу
  20. Леськіву Юрію Степановичу
  21. Лозинському Оресту Мирославовичу
  22. Мазярчук Тетяні Василівні
  23. Марушечко Уляні Володимирівні
  24. Матвіїв Зоряні Ярославівні
  25. Мацьку Оресту Ярославовичу
  26. Новотній Оксані Йосифівні
  27. Озимко Наталіїі Василівні
  28. Олійнику Василю Олеговичу
  29. Онишко Галині Ігорівні
  30. Петлюх Ірині Миколаївні
  31. Побуцькій Наталії Мирославівні
  32. Полюзі Оксані Ярославівні
  33. Пришляку Павлу Богдановичу
  34. Раставецькій Наталії Володимирівні
  35. Родак Орисі Романівні
  36. Русановському Василю Ярославовичу
  37. Савицькій Надії Юріївні
  38. Савці Івану Степановичу
  39. Станьку Богдану Михайловичу
  40. Стеславській Наталії Богданівні
  41. Фалінському Тарасу Степановичу
  42. Федюк Оксані Василівні
  43. Федьків Любові Михайлівни
  44. Хімці Віталію Васильовичу
  45. Хомі Ірині Юріївні
  46. Цетнар Ользі Богданівні
  47. Шандрі Роману Михайловичу
  48. Яців Людмилі Богданівні

2006 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Асеєву Олександру Олександровичу
  2. Вачевській Мар’яні Миколаївні
  3. Венгльовській Богдані Юріївні
  4. Гудзінському Дмитру Васильовичу
  5. Ільків Ірині Михайлівні
  6. Мандзюк Марії Василівні
  7. Марківу Богдану Богдановичу
  8. Мартин Юлії Богданівні
  9. Мартинюк Марії Іванівні
  10. Микиті Михайлу Івановичу
  11. Омеляш Ользі Іванівні
  12. Пальчикову Василю Володимировичу
  13. Панату Володимиру Тарасовичу
  14. Паночко Галині Іванівні
  15. Пастухову Володимиру Степановичу
  16. Пелеховичу Андрію Івановичу
  17. Полигач Лілії Анатоліївні
  18. Роль Галині Іванівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Андріїву Сергію Васильовичу
  2. Герасимовій Катерині Олексіївні
  3. Грещук Анні Михайлівні
  4. Дорошу Мар’яну Ігоровичу
  5. Жгуті Віталію Романовичу
  6. Загороднику Андрію Зіновійовичу
  7. Іваницькому Андрію Богдановичу
  8. Кицин Валентині Петрівні
  9. Кіт Наталії Григорівні
  10. Кочану Оресту Володимировичу
  11. Краснощокому Олексію Олексійовичу
  12. Кулиничу Андрію Ярославовичу
  13. Кусьнежу Едварду Вацлавовичу
  14. Мазуркевич Марії Михайлівні
  15. Манько Марії Ярославівні
  16. Морозу Івану Олександровичу
  17. Мудрому Влодимиру Івановичу
  18. Панасюк Наталії Петрівні
  19. Подольцю Володимиру Дмитровичу
  20. Сапруну Ігорю Андрійовичу
  21. Сініцину Олександру Вадимовичу
  22. Слоцькому Володимиру Богдановичу
  23. Фіалковичу Володимиру Миколайовичу
  24. Чиж Галині Зеновіївні
  25. Чирці Ірині Ярославівні
  26. Чирці Ірині Ярославівні
  27. Чівці Василю Михайловичу
  28. Шайнюку Сергію Леонідовичу
  29. Шумському Мар’яну Богдановичу

2007 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Вознюк Василині Леонтіївні
  2. Григорчаку Оресту Івановичу
  3. Менчишину Олегу Олеговичу
  4. Саламасі Леоніду Петровичу
  5. Самару Миколі Івановичу
  6. Шалапській Тетяні Анатоліївні
  7. Шопі Миколі Ярославовичу
  8. Андрійчук Вікторії Петрівні
  9. Буткевич Ірині Юріївні
  10. Коваленко Костянтину Анатолійовичу
  11. Костю Ярославу Павловичу
  12. Кусьнеж Олександрі Яківні
  13. Мацук Вірі Євгенівні
  14. Нестерович Людмилі Володимирівні
  15. Періву Миколі Васильовичу
  16. Пригродській Тетяні Борисівні
  17. Сало Марії Михайлівні
  18. Степанюку Валерію Вікторовичу
  19. Стефанків Мар’яні Василівні
  20. Твардовській Софії Романівні
  21. Федонюку Василю Васильовичу
  22. Хращевській Ользі Михайлівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Базюку Михайлові Михайловичу
  2. Вивалю Роману Богдановичу
  3. Гольцю Ігору Федоровичу
  4. Демко Оксані Миколаївні
  5. Деревянку Руслану Івановичу
  6. Димон Вірі Сергіївні
  7. Дуркачу Роману Остаповичу
  8. Зарембі Михайлу Сергійовичу
  9. Кабалюку Володимиру Юрійовичу
  10. Козловській Надії Петрівні
  11. Коритку Роману Івановичу
  12. Мацьківу Тарасу Зеноновичу
  13. Мелешку Івану Ігоровичу
  14. Меляник Оксані Романівні
  15. Процишак Лесі Семенівні
  16. Свірідовій Олені Георгіївні
  17. Семаку Петру Михайловичу
  18. Середич Марії Василівні
  19. Скугрі Ірині Романівні
  20. Ходзінському Володимиру Петровичу
  21. Шевчик Марії Романівні
  22. Янишівській Тетяні Василівні

2008 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Бернат Валерію Олександровичу
  2. Бешлею Василю Володимировичу
  3. Венгльовській Софії Юріївні
  4. Гавриліву Василю Володимировичу
  5. Гілецькій Ірині Іванівні
  6. Козаку Павлу Романовтичу
  7. Левандовському Ігору Миколайовичу
  8. Максименку Миколі Володимировичу
  9. Марчишак Оксані Миколаївні
  10. Нагірнич Наталії Володимирівні
  11. Нагірному Івану Петровичу
  12. Онісімчук Віталію Володимировичу
  13. Панасюк Ользі Анатоліївні
  14. Петранівському Богдану Петровичу
  15. Романишину Тарасу Михайловичу
  16. Сачко Ользі Василівні
  17. Сергієнко Ользі Миколаївні
  18. Синенькому Ярославу Петровичу
  19. Смеречинському Святославу Всеволодовичу
  20. Фалатович Любов Ігорівні
  21. Фенику Миколі Тарасрвичу
  22. Шевернозі Ігорю Миколайовичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бабичу Василю Федоровичу
  2. Богайко Марії Ігорівні
  3. Вивалю Володимиру Михайловичу
  4. Дубінцю Роману Романовичу
  5. Заяцу Юрію Маріановичу
  6. Заяцю Володимиру Євгеновичу
  7. Кошаку Володимиру Петровичу
  8. Кричковському Василю Любомировичу
  9. Лазару Андрію Івановичу
  10. Лаптєву Володимиру Миколайовичу
  11. Лемішко Марії Михайлівні
  12. Ленцику Володимиру Ярославовичу
  13. Малик Юлії Бен Мохамед
  14. Нидзі Ярославу Євгеновичу
  15. Патіюку Ігору Вікторовичу
  16. Степанюку Ігору Романовичу
  17. Федику Михайлу Дмитровичу
  18. Федюку Ярославу Михайловичу
  19. Хомишину Володимиру Миколайовичу

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бик Ользі Степанівні
  2. Вільчинському Ігору Євгеновичу
  3. Вінярському Павлу Михайловичу
  4. Галушку Андрію Володимировичу
  5. Горбатому Роману Михайловичу
  6. Грушецькій Оксані Михайлівні
  7. Копитчаку Івану Васильовичу
  8. Костюк Марії Василівні
  9. Кулик Марії Миколаївні
  10. Логіну Віталію Богдановичу
  11. Лозинському Андрію Івановичу
  12. Мельничуку Сергію Миколайовичу
  13. Фуксу Миколі Івановичу
  14. Хомяку Андрію Петровичу
  15. Циран Ользі Ярославівні

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Головацькому Ігору Зіновійовичу
  2. Гунцу Олегу Степановичу
  3. Дацьків Оксані Ігорівні
  4. Дубиняк Ігору Павловичу
  5. Семенчуку Володимиру Володимировичу
  6. Стадницькому Василю Ярославовичу

2009 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Батрину Мирославу Васильовичу
  2. Блащуку Дмитру Віталійовичу
  3. Борис Галині Степанівні
  4. Бурбан Емілії Михайлівні
  5. Васьо Наталії Олександрівні
  6. Вусу Володимиру Михайловичу
  7. Запеці Богдану Євгеновичу
  8. Зьобру Юрію Петровичу
  9. Іваник Наталії Борисівні
  10. Ковальському Олегу Богдановичу
  11. Кравціву Івану Ярославовичу
  12. Малому Тарасу Сергійовичу
  13. Матвійчук Лілії Петрівні
  14. Миці Віктору Геннадійовичу
  15. Наговській Ірині Володимирівні
  16. Неоменку Роману Германовичу
  17. Охримчук Марії Василівні
  18. Пелех Тетяні Петрівні
  19. Підгайній Галині Михайлівні
  20. Раделецькому Ігору Ярославовичу
  21. Романіку Роману Васильовичу
  22. Сові Петру Михайловичу
  23. Сокіл Мар’яні Михайлівні
  24. Солосі-Климчак Мар’яні Дмитрівні
  25. Тимчишин Вікторії Романівні
  26. Тиндик Мар’яні Михайлівні
  27. Топілко Мирославі Ігорівні
  28. Троцькій Ользі Миколаївні
  29. Уляку Олегу Васильовичу
  30. Циган Ірині Павлівні
  31. Чернологову Олександру Івановичу
  32. Шалаю Маркіяну Романовичу
  33. Шмотолосі Володимиру Ігоровичу

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Борейко Володимиру Вікторовичу
  2. Борейко Ірині Володимирівні
  3. Бойку Олегу Володимировичу
  4. Боднару Петру Степановичу
  5. Белю Роману Романовичу
  6. Вовк Зоряні Василівні
  7. Вовку Михайлу Юрійовичу
  8. Гайошко Наталії Сергіївні
  9. Дзіковському Віктору Євгеновичу
  10. Давидовському Івану Михайловичу
  11. Заболітній Оксані Орестівні
  12. Ковалику Андрію Степановичу
  13. Кураню Андрію Ярославовичу
  14. Круковському Ростиславу Семеновичу
  15. Кочуту Роману Степановичу
  16. Крету Тарасу Олеговичу
  17. Лялюку Ігору Івановичу
  18. Осипенку Володимиру Віталійовичу
  19. Паренській Ірині Олександрівні
  20. Пелеху Олегу Романовичу
  21. Сахаревич Марії Володимирівні
  22. Стефанишину Івану Степановичу
  23. Тесаку Ігору Андрійовичу
  24. Фалінській Мирославі Степанівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Батюку Михайлу Ярославовичу
  2. Задорожному Роману Васильовичу
  3. Мандриці Андрію Васильовичу
  4. Матвіїву Василю Ярославовичу
  5. Подольцю Василю Дмитровичу
  6. Синишину Андрію Любомировичу
  7. Станьку Юрію Степановичу
  8. Степанюку Василю Вікторовичу
  9. Тарасу Сергію Романовичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Андрусику Миколі Миколайовичу
  2. Буберняку Дмитру Михайловичу
  3. Іванюх Галині Григорівні
  4. Курилу Андрію Андрійовичу
  5. Лаврському Олегу Ігоровичу
  6. Лободзцю Богдану Романовичу
  7. Яремку Володимиру Ярославовичу

2010 рік

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Бандрівському Івану Степановичу
  2. Білецькій Іванні Миколаївні
  3. Боднарчук Ользі Ігорівні
  4. Вацю Володимиру Івановичу
  5. Вілінському Василю Васильовичу
  6. Вовк Наталії Іванівні
  7. Грушанській Галині Богданівні
  8. Грушанській Оксані Ярославівні
  9. Дикому Зіновію Анатолійовичу
  10. Жишковичу Андрію Володимировичу
  11. Жовнеруку Сергію Володимировичу
  12. Задорожному Петру Івановичу
  13. Івановичу Олегу Ігоровичу
  14. Ключник Наталії Володимирівні
  15. Костецькому Роману Ярославовичу
  16. Лещишину Володимиру Михайловичу
  17. Луню Миколі Орестовичу
  18. Моголі Віталію Михайловичу
  19. Мусі Наталії Ярославівні
  20. Присяжнюку Володимиру Вікторовичу
  21. Пташник Ользі Іванівні
  22. Пухнатому Андрію Романовичу
  23. Стасюк Мар’яні Володимирівні
  24. Степків Людмилі Богданівні
  25. Ширі Степану Михайловичу
  26. Шміло Наталії Іванівні
  27. Шпирало Наталії Володимирівні
  28. Ярусевичу Андрію Івановичу

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бовгирі Ростиславу Вікторовичу
  2. Борейко Олександру Вікторовичу
  3. Онишків Ользі Андріївні
  4. Сідлецькому Віктору Миколайовичу
  5. Феджорі Володимиру Михайловичу
  6. Фляк Ірині Іванівні
  7. Хвищуну Юрію Олеговичу
  8. Хмілю Андрію Богдановичу
  9. Цебровській Ользі Федорівні
  10. Чиж Наталі Миколаївні
  11. Шкотняру Матвію Йожефовичу
  12. Ярмолюку Ярославу Васильовичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Гординському Олегу Миколайовичу
  2. Гритченку Юрію Вікторовичу
  3. Демчині Андрію Володимировичу
  4. Костецькій Андріані Ярославівні
  5. Косу Євгену Степановичу
  6. Кошмаку Ігорю Олександровичу
  7. Краснову Віктору Олександровичу
  8. Назару Петру Богдановичу
  9. Пальчикову Олексію Вікторовичу
  10. Сахно Тетяні Петрівні
  11. Хорозу Роману Ярославовичу
  12. Чугуєць Анні Володимирівні

2011 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Гаврилюку Василю Володимировичу
  2. Гайдуківській Христині Аркадіївні
  3. Галану Андрію Миколайовичу
  4. Гвоздю Тарасу Валентиновичу
  5. Каплуну Володимиру Петровичу
  6. Крегель Ользі Петрівні
  7. Кузьмаку Андрію Романовичу
  8. Лозін Ірині Ігорівні
  9. Лютому Руслану Олександровичу
  10. Марець Оксані Миронівні
  11. Павловій Анастасії Юріївні
  12. Семак Світлані Ігорівні
  13. Станьку Тарасу Миколайовичу
  14. Стахирі Валентині Михайлівні
  15. Черватюк Роксані Володимирівні

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Антонюку Дмитру Васильовичу
  2. Бару Богдану Євгеновичу
  3. Бігун Наталії Володимирівні
  4. Вархолику Володимиру Ярославовичу
  5. Гетьманчуку Володимиру Зіновійовичу
  6. Дьякун Марії Іванівні
  7. Івашків Світлані Ігорівні
  8. Іжику Мирону Богдановичу
  9. Канюці Василю Павловичу
  10. Кіричку Андрію Олександровичу
  11. Кучанському Андрію Анатолійовичу
  12. Міцак Марії Сергіївні
  13. Петрушину Антону Анатолійовичу
  14. Романюк Наталії Василівні
  15. Синичич Наталії Володимирівні
  16. Сиротичу Андрію Мирославовичу
  17. Сиротюк Зоряні Ярославівні
  18. Случику Олександру Васильовичу
  19. Цюні Володимиру Петровичу
  20. Чабану Михайлу Андрійовичу
  21. Шедні Світлані Петрівні
  22. Яремі Лесі Василівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Бєсєдіній Тетяні Валеріївні
  2. Бурикіній Тетяні Ігорівні
  3. Булці Катерині Андріївні
  4. Кучнір Уляні Григорівні
  5. Павлюку Сергію Миколайовичу
  6. Лов’ягіній Юлії Богданівні

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Баденку Олександру Олександровичу
  2. Горбатому Віталію Миколайовичу
  3. Гринишину Олексію Володимировичу
  4. Гуряку Володимиру Івановичу
  5. Жилі Сергію Олександровичу
  6. Михальчуку Роману Руслановичу
  7. Слабик Оксані Михайлівні
  8. Марціну Петру Романовичу

2012 рік

Кваліфікація «Магістр фізики» присвоєна:

  1. Вавренюк Ірині Миколаївні
  2. Воронич Оксані Михайлівні
  3. Козярському Івану Романовичу
  4. Корецькій Ірині Романівні
  5. Красницькій Мар’яні Богданівні
  6. Крет Ірині Ігорівні
  7. Остапенко Наталі Анатоліївні
  8. Полуліх Євгенії Павлівні
  9. Пришляк Ірині Ярославівні
  10. Савчаку Михайлу Стефановичу
  11. Саган Анастасії Анатоліївні
  12. Серкезу Світозару Богдановичу
  13. Соколюк Іванні Василівні
  14. Тимочко Вірі Василівні
  15. Титаренку Андрію Миколайовичу
  16. Чорнобай Вікторії Ігорівні

Кваліфікація «Магістр астрономії. Викладач фізики та астрономії» присвоєна:

  1. Гунчаку Роману Олексійовичу
  2. Козел Руслані Вікторівні
  3. Мозгалю Михайлу Петровичу
  4. Прунчак Ірині Ярославівні
  5. Саган Оксані Петрівні
  6. Тертеці Оксані Василівні
  7. Шабату Богдану Ігоровичу
  8. Щербакову Крістіану Меселе

Кваліфікація «Фізик. Викладач фізики» присвоєна:

  1. Ауліху Юрію Марковичу
  2. Бегійовській Марії Петрівні
  3. Бегійовському Сергію Ігоровичу
  4. Блащишин Наталії Іванівні
  5. Болізюку Володимиру Степановичу
  6. Воєвудку Олександру Юрійовичу
  7. Гачці Тарасу Івановичу
  8. Дагджі Василю Сергійовичу
  9. Джичко Тетяні Зіновіївні
  10. Зіньківу Миколі Івановичу
  11. Кічулі Марії Іванівні
  12. Масло Анжелі Володимирівні
  13. Нінічук Ользі Ярославівні
  14. Олексюку Василю Михайловичу
  15. Проців Марії Степанівні
  16. Пурію Олегу Олександровичу
  17. Савчин Оксані Михайлівні
  18. Свєчнікову Віталію Сергійовичу
  19. Соколюку Богдану Івановичу
  20. Станько Василині Миколаївні
  21. Стисло Ірині Мирославівні
  22. Сторожуку Ярославу Михайловичу
  23. Тарасюку Миколі Михайловичу
  24. Штиму Михайлу Володимировичу
  25. Ярчук Людмилі Антонівні

Кваліфікація «Фізик» присвоєна:

  1. Жогло Галині Петрівні
  2. Жуку Олегу Анатолійовичу
  3. Зубченку Сергію Олександровичу
  4. Кузишину Михайлу Андрійовичу
  5. Павленку Павлу Сергійовичу
  6. Пацію Володимиру Михайловичу
  7. Петрівській Юлії Михайлівні
  8. Росіцькому Андрію Володимировичу
  9. Савку Сергію Володимировичу
  10. Садовому Петру Степановичу
  11. Суланову Богдану Ігоровичу
  12. Харишу Зіновію Михайловичу
  13. Храпчуку Василю Васильовичу
  14. Школику Андрію Івановичу

Кваліфікація «Астроном. Викладач фізики і астрономії» присвоєна:

  1. Артюху Сергію Васильовичу
  2. Білашу Андрію Васильовичу
  3. Дубу Володимиру Степановичу
  4. Дудкіну Денису Федоровичу
  5. Качарабі Назару Романовичу
  6. Маковецькій Ярині Василівні
  7. Михаревич Вікторії Олександрівні
  8. Присяжному Андрію Ігоровичу

2013 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бабич Роман Сергійович
  2. Воєвудко Оксана Юріївна
  3. Воробець Наталія Романівна
  4. Галяткін Олександр Олександрович
  5. Гнатенко Христина Павлівна
  6. Добуш Оксана Андріївна
  7. Дячук Маряна Олександрівна
  8. Заслонкіна Олена Юріївна
  9. Кіндрат Ігор Ігорович
  10. Крупніцька Олеся Михайлівна
  11. Кушнір Леся Зеновіївна
  12. Людкевич Уляна Іванівна
  13. Мельник Наталія Петрівна
  14. Поташникова Марія Юріївна
  15. Процюк Володимир Олегович
  16. Семків Ігор Володимирович
  17. Старенька Тетяна Богданівна
  18. Степаненко Олександр Олександрович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Волощак Іванна Романівна
  2. Йонак Павло Казимирович
  3. Когут Марія Василівна
  4. Сободош Наталія Йосипівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бриндзей Оксана Анатоліївна
  2. Вахняк Марія Ярославівна
  3. Виноградова Ольга Михайлівна
  4. Воронич Юлія Анатоліївна
  5. Коваль Ярослав Іванович
  6. Козак Галина Ігорівна
  7. Костюкевич Катерина Василівна
  8. Міштур Любомир Євгенович
  9. Муц Марія Андріївна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Бас Віталій Богданович
  2. Будкова Тамара Олексіївна
  3. Поташник Василина Ярославівна
  4. Рудко Микола Степанович
  5. Романюк Мар’яна Іванівна
  6. Чіп Оксана Ярославівна

Кваліфікацію «Астроном. Викладач фізики і астрономії» отримали:

  1. Бабунич Юрій Юрійович
  2. Гуменний Тарас Андрійович
  3. Гуменна Ганна Андріївна
  4. Диюк Софія Петрівна
  5. Чопей Надія Мирославівна

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Вовк Наталія Юріївна
  2. Возняк Олег Богданович
  3. Гіщак Наталія Іванівна
  4. Гнатів Мар’ян Степанович
  5. Ізьо Мар’яна Василівна
  6. Левко Оксана Василівна
  7. Макух Павло Степанович
  8. Матківська Оксана Василівна
  9. Михайлишин Роман Михайлович
  10. Пітусь Михайло михайлович
  11. Рештак Ірина Вікторівна
  12. Рожнятівська Марія Василівна
  13. Фоменко Михайло Сергійович
  14. Хрептак Олександр Володимирович

2014 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Бігун Назар Тарасович
  2. Васюта Василь Михайлович
  3. Винник Ірина Василівна
  4. Гвоздь Марта Валентинівна
  5. Добушовський Данило Андрійович
  6. Дяків Юлія Михайлівна
  7. Мельник Іванна Ігорівна
  8. Присяжний Андрій Ігорович
  9. Прохоров Дмитро Костянтинович
  10. Река Марія Степанівна
  11. Сарканич Петро Васильович
  12. Сасункевич Ірина Сергіївна

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Бабій Тетяна Миколаївна
  2. Біловус Оксана Володимирівна
  3. Біловус Христина Володимирівна
  4. Волошин Тарас Ярославович
  5. Кашуба Андрій Іванович
  6. Середа Степан Васильович
  7. Чівка Любов Михайлівна
  8. Юзефик Катерина Олегівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії. Викладач фізики та астрономії» отримали:

  1. Боднар Мар’яна Степанівна
  2. Гульгун Оксана Сергіївна
  3. Дзіковський Дмитро Володимирович
  4. Лісогорський Максим Альбертович
  5. Музика Орися Романівна
  6. Янчинський Роман Васильович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Бодьо Уляна Ігорівна
  2. Ільчишин Галина Дмитрівна
  3. Конанець Марія Миронівна
  4. Літвинська Уляна Юріївна
  5. Прихода Євгенія Ігорівна
  6. Татарчук Ганна Василівна
  7. Ульчак Мар’яна Михайлівна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Біляк Роман Васильович
  2. Гаврилюк Богдан Васильович
  3. Заяць Назарій Ярославовович
  4. Кадикало Микола Мар’янович
  5. Левандовський Петро Юрійович
  6. Легендзевич Михайло Йосифович

Кваліфікацію «Астроном» отримали:

  1. Білецький Руслан Юрійович
  2. Босак Світлана Ігорівна
  3. Буфан Юрій Ярославович
  4. Кіндій Андрій Ігорович
  5. Кіт Олександр Володимирович
  6. Олійник Роман Орестович
  7. Пацай Ярослав Романович
  8. Прунчак Наталія Ярославівна
  9. Семчишин Сергій Михайлович
  10. Юрків Юрій Ігорович

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Арцішевський Ярослав Ігорович
  2. Біда Євгенія Євгенівна
  3. Більченко Іван Борисович
  4. Вербовий Тарас Іванович
  5. Григоренко Василь Юрійович
  6. Грицалик Михайло Євгенович
  7. Качмар Андрій Романович
  8. Кос Мар’ян Григорович
  9. Кравчук Леся Михайлівна
  10. Левицький Василь Іванович
  11. Литвин Ірина Василівна
  12. Монюх Іван Володимирович
  13. Пак Яна Леонідівна
  14. Папроцький Сергій Сергійович
  15. Салівонова Олена Миколаївна
  16. Строцький Петро Ярославович
  17. Чалюк Микола Валентинович

2015 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Баланчук Ірина Володимирівна
  2. Баліга Василь Ярославович
  3. Білик Роман Миколайович
  4. Гнатюк Тетяна Володимирівна
  5. Горнецька Мар’яна Ярославівна
  6. Григорська Мар’яна Іванівна
  7. Канюка Оксана Іванівна
  8. Клюка Лілія Богданівна
  9. Коропчак Оксана Орестівна
  10. Кукаркін Назар Борисович
  11. Лавренюк Руслана Валеріївна
  12. Лащукевич Мар’ян Михайлович
  13. Леуш Наталія Мстиславівна
  14. Люта Іванна Олександрівна
  15. Сидорович Мар’яна Ігорівна
  16. Стегніцька Тетяна Миронівна
  17. Сухий Володимир Тарасович

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Бугаєнко Олег Сергійович
  2. Воїнська Зоряна Михайлівна
  3. Кузьо Тарас Володимирович
  4. Прокопчук Юлія Віталіївна
  5. Яворська Анастасія Павлівна

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Андрущишин Василина Михайлівна
  2. Грабар Георгій-Андрій Іванович
  3. Гупало Павло Ярославович
  4. Конопельник Ярослав Тарасович
  5. Кульчицький Роман Остапович
  6. Настишин Святослав Юрійович
  7. Рудиш Мирон Ярославович
  8. Стахура Володимир Богданович
  9. Чилій Максим Олегович
  10. Щепанський Павло Андрійович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Гаврилюк Наталія Петрівна
  2. Гамлій Василина Василівна
  3. Гасюк Олег Ігорович
  4. Гафич Марія Григорівна
  5. Гнатишин Наталія Володимирівна
  6. Данилко Мар’яна Ігорівна
  7. Дичка Вікторія Ярославівна
  8. Дуда Емілія Михайлівна
  9. Єрьомін Роман Олегович
  10. Зацінська Наталія Йосипівна
  11. Тершак Роман Ігорович
  12. Хоминець Марія Василівна
  13. Чвач Валерій Ростиславович

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Бейко Тетяна Василівна
  2. Онуфрик Наталія Сергіївна
  3. Пилипенко Наталія Олегівна
  4. Плисюк Артур Валерійович
  5. Попов Роман Борисович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Атаманюк Ольга Василівна
  2. Костюк Андрій Віталійович
  3. Мосьпан Христина Ярославівна
  4. Роїк Ігор Ярославович
  5. Романюк Марія Іванівна
  6. Рудик Юрій Васильович

Кваліфікацію «Астроном» отримали:

  1. Корень Дмитро Михайлович
  2. Макар Стефанія Василівна
  3. Хомин Оксана Михайлівна

2016 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Булик Лев-Іван Ігорович
  2. Василечко Володимир Дмитрович
  3. Голинський Остап Тарасович
  4. Горак Андрій Андрійович
  5. Горбатюк Ігор Ігорович
  6. Дерешівський Михайло Степанович
  7. Кость Любомир Ігорович
  8. Курта Анна Богданівна
  9. Лацик Оксана Михайлівна
  10. Матвіїв Христина Ігорівна
  11. Мотрюк Марія Ярославівна
  12. Нестерук Анастасія Миколаївна
  13. Олійник Захарій Максимович
  14. Паук Андрій Іванович
  15. Пришляк Василь Михайлович
  16. Савка Іванна Семенівна
  17. Ткач Ольга Романівна
  18. Федорчак Богдана Богданівна
  19. Цюмра Володимир Богданович
  20. Чубак Юрій Степанович
  21. Яровий Олександр Віталійович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Більченко Іван Борисович
  2. Грицак Андрій Михайлович
  3. Кантор Тетяна Юріївна
  4. Савицький Назар Степанович
  5. Савчук Марта Романівна
  6. Топоровська Лілія Романівна
  7. Федорак Анастасія Павлівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Вовк Роман Сергійович
  2. Михалець Оксана Володимирівна
  3. Соколик Наталія Володимирівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Батюк Сергій Ігорович
  2. Волинець Тетяна В’ячеславівна
  3. Кононюк Олександр Петрович
  4. Лопушинська Марія Миронівна
  5. Макогін Іванна Богданівна
  6. Матвійчук Сергій Миколайович
  7. Морда Володимир Васильович
  8. Ольшанецький Іван Володимирович
  9. Туркало Олена Степанівна
  10. Федюк Оксана Ігорівна
  11. Хемич Лідія Володимирівна
  12. Чорний Михайло Тарасович
  13. Шубинець Юлія Михайлівна
  14. Щепаняк Світлана Ігорівна

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Власюк Валентин Андрійович
  2. Гриб Андрій Петрович
  3. Джуринська Анастасія Олегівна
  4. Романчук Володимир Васильович
  5. Юр Андрій Васильович

Кваліфікацію «Спеціаліст фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Андреєв Андрій Вікторович
  2. Бондаренко Олена Олександрівна
  3. Дмитрищак Тарас Ігорович
  4. Лозинський Мар’ян Володимирович
  5. Собенко Микола Петрович

Вручення дипломів

2017 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Васюта Яніна Валеріївна
  2. Віхоть Григорій Іванович
  3. Головчак Володимир Васильович
  4. Гутак Тарас Ігорович
  5. Конєтін Павло Вікторович
  6. Корень Дмитро Михайлович
  7. Ледахівська Зоряна Вікторівна
  8. Плечистий Валерій Станіславович
  9. Савчук Юлія Володимирівна
  10. Стефанишин Андріана Володимирівна
  11. Улич Тарас Михайлович
  12. Чепильський Богдан Романович
  13. Шаповал Дмитро Юрійович
  14. Яремчук Дмитро Любомирович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Гарасим Тарас Ігорович
  2. Мандрика Ігор Степанович
  3. Панькевич Остап Романович
  4. Паук Ярослав Олександрович
  5. Роїк Ігор Ярославович
  6. Сташків Наталія Ігорівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Банахевич Марта Романівна
  2. Гвардіонов Борис Анатолійович
  3. Карасенко Федір Віталійович
  4. Найда Ростислав Васильович
  5. Піхоцький Микола Миколайович
  6. Черешньовська Юлія Юріївна
  7. Якимишин Ігор Ігорович

Кваліфікацію «Спеціаліст прикладної фізики» отримали:

  1. Гайдучок Віталій Володимирович
  2. Конанець Богдан Миронович
  3. Лущик Андрій Михайлович
  4. Мандрик Богдан Ігорович
  5. Мельник Руслан Андрійович
  6. Осикова Соломія Василівна
  7. Сенченко Євген Андрійович
  8. Спірідонова Анастасія Геннадіївна
  9. Телещук Марія Степанівна
  10. Фурманюк Тетяна Олександрівна
  11. Яцків Василь Ярославович

2018 рік

Кваліфікацію «Магістр фізики» отримали:

  1. Баландович Наталія Миколаївна
  2. Бура Софія Ігорівна
  3. Дендебера Микола Петрович
  4. Іванишин Ірина Ігорівна
  5. Ковальчук Христина Ярославівна
  6. Курижко Олена Ігорівна
  7. Мерчук Андрій Романович
  8. Новосад Тетяна Мирославівна
  9. Олексин Артур Васильович
  10. Ощипок Лев Миколайович
  11. Собко Богдана Юріївна
  12. Царук Володимир Богданович

Кваліфікацію «Магістр фізики конденсованого стану» отримали:

  1. Гаврилів Денис Васильович
  2. Давидович Володимир Андрійович
  3. Карнаушенко Владислав Олександрович
  4. Лемик Тарас Миколайович
  5. Матвіїв Роман Богданович
  6. Мачоган Анна-Софія Юріївна
  7. Овсяник Роман Євгенович
  8. Хома Олексій-Захар Тарасович
  9. Чорній Юрій Володимирович
  10. Чубірка Георгіна Василівна

Кваліфікацію «Магістр астрономії» отримали:

  1. Гуменний Павло Андрійович
  2. Добруцька Марія Михайлівна
  3. Кашеба Мирослав Дмитрович
  4. Оверко Роман Степанович
  5. Татарин Михайло Богданович

Вручення дипломів

Відеозвернення наших випускників

А так наші випускники ведуть уроки фізики у школах