Дисертації зехищені на кафедрі фізики твердого тіла

Кандидатські дисертації  за спеціальністю 01.04.10 -Фізика напівпровідників і діелектриків:

• 17 вересня 2020 р. –  Семак Світлана Ігорівна Оптико-фізичні властивості просторово модульованих і низькорозмірних фероїків з комплексами іонів перехідних металів(Науковий керівник: проф. В. Капустяник).
  • 3 вересня 2020 р. –  Садовий Богдан Степанович захистив дисертацію в Інституті високих тисків ПАН у Варшаві: “Фізичні процеси в кристалічній гратці GaN при високих тисках і температурах: стабільність, плавлення, дифузія” (Наукові керівники: проф. І.Гжегори, проф. В.Капустяник).
  • 4 грудня 2019 р. – Йонак Павло Казимирович “Модифікація структури та оптико-фізичних властивостей кристалів з метал-галогенними комплексами шляхом катіон-аніонного заміщення” (Науковий керівник: проф. Капустяник В.Б.).
  • 19 червня 2019 р. – Лобода Наталя Анатоліївна “Вплив ізоморфного заміщення іона металу на діелектрричну дисперсію, магнітоелектричні взаємодії і оптико-спектральні властивості кристалів NH2(CH3)2Me(SO4)2x6H2O (Me = Al, Ga, Cr)” (Науковий керівник: проф. Капустяник В.Б.);
  • 24 жовтня 2018 р. – Рудик Юрій Васильович “Оптико-спектральні, електричні та теплопровідні властивості наноструктурованих матеріалів на основі оксиду цинку” (Науковий керівник: проф. Капустяник В.Б.);