Про нас говорять

Львівські фізики показували дітям експерименти в День науки

Не магія, а звичайна фізика. Під таким гаслом у Львівському національному університеті ім. Івана Франка провели День науки. Викладачі й наукові працівники фізичного факультету цієї неділі, 17 грудня, розповідали про фізику, а також показували експерименти для того, аби привити школярам любов до науки.

Дивитися відеорепортаж

Винахідники з Романом Микитюком

Як створюють безсвинцеві припої на фізичному факультеті ЛНУ

ВІДОМІ ЛЮДИ ПРО ФІЗИКУ:

• Фізика – це щось набагато більше б ніж набір законів… Фізика насамперед жива творчість рук та мозку… (Альфред Браян Піппард)
  • Фізика написана у великій книзі, яка завжди відкрита у нас перед очима, – я маю на увазі Всесвіт (Галілео Галілей)
  • Те, що сьогодні наука – завтра техніка (Едвард Теллер)
  • Мова Ньютона і Максвела залишиться мовою фізиків на всі часи (Нільс Бор)
  • Я фізик і маю право на збереження енергії (Хуго Штейнхуас)
  • Енергія любить матерію, але зраджує її з простором у часі. (Славомир Врублевський)
  • У всьому винен Ейнштейн. В 1905 році він заявив, що абсолютного спокою немає, і з того часу його справді немає. (Стівен Лікок)
  • Спостерігати, вивчати, працювати (Майкл Фарадей)