Олімпіади, ЗНО і школи

Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (+20 балів до ЗНО)

Проводиться згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

ІІ тур обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту KavysЯ (2018)

28 листопада 2018 року відбувся фінал («Квест») ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів  8-х класів закладів загальної середньої освіти.

У фіналі змагалися 6 команд учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Учні не тільки розв’язували цікаві фізичні задачі, але й здійснили подорож  історичними місцями центральної частини міста Лева з  вирішенням поставлених завдань шляхом їх обдумування, уважного пошуку підказок  і схованих деталей.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

 • Львівської обласної державної адміністрації;
 • КЗ ЛОР ЛОІППО;
 • Фізичного факультету ЛНУ імені І. Франка;
 • Видавництва «Ранок»;
 • ТзОВ “Perfectial”;
 • ТзОВ «Symphony Solutions».

За результатами оцінювання журі конкурсу 3 команди 8 класів були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, 3 команди –  Дипломами учасника, а їх вчителі-консультанти Грамотами та Подяками Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Фотозвіт:

21 листопада 2018 року на фізичному факультеті відбувся півфінал ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області. За результатами І етапу конкурсу було обрано 9 найкращих команд, які сьогодні застосували всі свої вміння та навички для здійснення пошуку взаємозв’язку між законами фізики та навколишнім світом: командам було запропоновано десять експериментальних дослідів з фізики, які їм необхідно було пояснити з фізичної точки зору та вказати предмет даного дослідження. За результатами проведення конкурсу визначено переможців – 6 команд, які зустрінуться у фіналі конкурсу.

Фотозвіт:

Обласний конкурс учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» (2018)

На пропозицію Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування предметної та ключової компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу 31 січня 2018 року на базі фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка проведено ІІ етап (очний) обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас».

У І (заочному) етапі конкурсу, який відбувся 17 січня 2018 року, взяли участь  26 команд   учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова та області. Рішенням журі конкурсу до ІІ етапу були допущені 15 команд 9 класу.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

 • Львівської обласної державної адміністрації;
 • КЗ ЛОР ЛОІППО;
 • Фізичного факультету ЛНУ ім.. І. Франка;
 • Оргкомітету Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня»;
 • Видавництва «Ранок»;
 • ТзОВ “Perfectial”.

Учні не тільки презентували та захищали свої навчальні проекти, але й мали змогу побачити цікавий фізичний експеримент «Загадкова фізика», який підготували викладачі й аспіранти кафедр.

За результатами оцінювання журі конкурсу 9 команд 9 класів були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, а їх вчителі-консультанти Грамотами Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Регіональний тур Всеукраїнської олімпіади з астрономії та астрофізики (15.03.2017)

У середу, 15 березня, о 15 год. у Великій Астрономічній аудиторії (вул. Кирила та Мефодія, 8) відбувся зональний тур Всеукраїнської олімпіади з астрономії та астрофізики. 

Переможці Регіональниго туру Всеукраїнської олімпіади з астрономії та астрофізики

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії (04-05.02.2017)

 4-5 лютого на фізичному факультеті відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Вітаємо переможців та запрошуємо ВСІХ учасників олімпіади до вступу на фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Адже тут Ви зможете стати професійними астрономами та астрофізиками!

Знайомство учнів 9-10 класів осінньої школи Всеукраїнського фізичного конкурсу Левеня з фізичним факультетом (28 жовтня 2016р.)

img_7782 img_7787

img_7797 img_7815

img_7852 img_7879

img_7881 img_7896

img_7905 img_7915

img_7933 img_7941

img_7963 img_7969

img_7972 img_7984

img_7986 img_7989

img_7995 img_8043

img_8009 img_8004 img_8049

img_8046 img_8029 img_8033

ІІ етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» (20.04.2016)

На пропозицію Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування ключових компетенцій (соціальних, полікультурних,  інформаційних, комунікативних) тощо та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу 20 квітня 2016 року на базі фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка проведено ІІ етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас».

У конкурсі взяли участь  28 команд   учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова та області.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

 • Львівської обласної державної адміністрації
 • КЗ ЛОР ЛОІППО
 • Фізичного факультету ЛНУ ім.. І. Франка
 • Оргкомітету Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»
 • Оргкомітету Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок»
 • Видавництва «Ранок»
 • Адміністрації СЗШ І-ІІІ ст. №38 м. Львова

Учні не тільки презентували та захищали свої навчальні проекти, але й мали змогу побачити цікавий фізичний експеримент «Загадкова фізика», який підготували викладачі та аспіранти кафедр.

За результатами оцінювання журі конкурсу 9 команд були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, а їх вчителі-консультанти Грамотами Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Усі інші учасники були нагороджені Дипломами учасника, а їх вчителі-консультанти Подяками Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Підсумкова таблиця результатів конкурсу

dsc_1192dsc_1209

dsc_1218dsc_1259

dsc_1270dsc_1288

dsc_1297dsc_1354

———————————————————————————————————————————————————

27.11.2016 на Фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичним центром освіти м. Львова було проведено КРУГЛИЙ СТІЛ з вчителями фізики та астрономії на тему «Шкільна реформа: що зміниться?»

Учасники Круглого столу отримали сертифікати відповідного зразка.

За результатами круглого столу було прийнято Звернення до Міністерства освіти та науки України

Фотозвіт

———————————————————————————————————————————————————

Подяка вчителям