Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2019)

Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – дистанційний, другий – очний.

Задачі дистанційного туру Олімпіади

Для участі в очному турі олімпіади необхідно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру на електронну пошту fiz.lnu.olimp@gmail.com, або ж листом на адресу: Бовгира О.В., фізичний факультет, вул. Кирила і Мефодія, 8а, м. Львів, 79005, Україна до 01 травня 2019 року.

Переможці дистанційного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності (спеціалізації)

  • 104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика; Комп’ютерна фізика)
  • 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Нанофізика та наноматеріали; Комп’ютерні технології в прикладній фізиці)
  • 014 «Середня освіта (Фізика)» (Фізика та астрономія)

у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати першого (дистанційного) туру будуть оголошені до 18:00 03 травня 2019 року та розміщені на веб-сторінці Університету у Розділі: “Всеукраїнська олімпіада Університету”.

До участі у другому (очному) турі будуть допущені учасники, які набрали не менше 75% балів у першому (дистанційному) турі. Учасникам другого (очного) туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до одного конкурсного предмета сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на одну з перелічених вище спеціальностей.
Очний тур проходитиме в Університеті 11 травня 2019 року.

Бажаємо Вам успіху!