Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2019)

Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – дистанційний, другий – очний.

Задачі дистанційного туру Олімпіади

Для участі в очному турі олімпіади необхідно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру на електронну пошту fiz.lnu.olimp@gmail.com, або ж листом на адресу: Бовгира О.В., фізичний факультет, вул. Кирила і Мефодія, 8а, м. Львів, 79005, Україна до 01 травня 2019 року.

Переможці дистанційного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади.

• 104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика; Комп’ютерна фізика)
  • 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Нанофізика та наноматеріали; Комп’ютерні технології в прикладній фізиці)
  • 014 «Середня освіта (Фізика)» (Фізика та астрономія)

у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати першого (дистанційного) туру будуть оголошені до 18:00 03 травня 2019 року та розміщені на веб-сторінці Університету у Розділі: “Всеукраїнська олімпіада Університету”.

До участі у другому (очному) турі будуть допущені учасники, які набрали не менше 75% балів у першому (дистанційному) турі. Учасникам другого (очного) туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до одного конкурсного предмета сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на одну з перелічених вище спеціальностей.
Очний тур проходитиме в Університеті 11 травня 2019 року.

Бажаємо Вам успіху!