Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2021)

У 2021 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на фізичний факультет Університету. Переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності (освітні програми):

• 104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика / Комп’ютерна фізика / Квантові комп’ютери та квантове програмування)
  • 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Комп’ютерні технології в прикладній фізиці. Нанофізика та наноматеріали)

Для участі в другому турі олімпіади неообхідно: заповнити анкету учасника і розв’язати задачі дистанційного туру. Фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань першого (дистанційного) туру та заповнену анкету учасника Олімпіади необхідно вислати на електронну пошту fiz.lnu.olimp@gmail.com, або ж листом на адресу: Бовгира О.В., фізичний факультет, вул. Кирила і Мефодія, 8а, м. Львів, 79005, Україна до 04 травня 2021 року.

Результати дистанційного І туру (заочного) Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з фізики

Другий тур буде проходити в Університеті 15 травня 2021 року. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів у першому турі.

Відомість

результатів Всеукраїнської олімпіади

Львівського національного університету імені Івана Франка

для вступників на основі повної загальної середньої освіти з фізики

15.05.2021 року

Прізвище, ім’я та по-батькові Кількість балів Додаткові бали до сертифікату ЗНО
1. Бурлака Станіслав Олександрович 95 19
2. Гринчук Вікторія Тарасівна 100 20
3. Зікратий Дмитро Олександрович 95 19
4. Злотник Віталій Олександрович 90 18
5. Кметь Софія Миколаївна 90 18
6. Козловський Марко Олегович 100 20
7. Лозінський Михайло Михайлович 90 18
8. Палко Влад Едуардович 95 19
9. Паночко Роман Юрійович 90 18
10. Погончук Назар Сергійович 90 18
11. Табачинська Альбіна Ігорівна 95 19

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з фізики враховуються при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності (освітні програми):

·        104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика).

·        104 «Фізика та астрономія» (Комп’ютерна фізика).

·        104 «Фізика та астрономія» (Квантові комп’ютери та квантове програмування).

·        105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Комп’ютерні технології в прикладній фізиці. Нанофізика та наноматеріали).