Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2018)

Задачі заочного туру Олімпіади

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру на електронну пошту fiz.olimpiada.lnu@gmail.com, або ж листом на адресу: Кафедра фізики металів, вул. Кирила і Мефодія, 8, м. Львів, 79005, Україна. Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 014 «Середня освіта (Фізика)» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Всі учасники олімпіади повинні надіслати розв’язки задач першого (дистанційного) туру електронною поштою на електронні адреси відповідних факультетів або надіслати засобами поштового зв’язку на адресу відповідного факультету до 02 травня 2018 року.

Результати дистанційного туру

Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка

з фізики (фізичний факультет)

Прізвище, ім’я та по-батькові Кількість балів Рекомендація до участі у другому турі Олімпіади