До уваги майбутніх Абітурієнтів 2018 року!

Кафедра астрофізики фізичного факультету має намір запропонувати набір студентів І курсу в окрему групу за спеціалізацією “Комп’ютерні технології в астрофізиці” у межах спеціальності 104 “Фізика та астрономія”. Наукові інтереси викладачів кафедри пов’язані з комп’ютерним моделюванням астрофізичних процесів на різних просторово-часових масштабах (див. http://physics.lnu.edu.ua/about/departments/pro-kafedru-astrofizyky), а також з обробкою даних астрономічних спостережень. Завідувач кафедри брав участь у розробці програмного забезпечення для лазерно-локаційної станції Астрономічної обсерваторії. Таким чином кафедра має достатній досвід та базу для підготовки студентів за вищезгаданою спеціалізацією. Кафедра тісно співпрацює...

Підсумки FNMA’2017 і PDS’2017

Об’єднана конференція «Функціональні та наноструктуровані матеріали» і «Фізика невпорядкованих систем» тривала 5 днів, з них два дні у Львові (з 25 по 26 вересня) і три дні в Яремче (з 27 по 29 вересня)
В роботі конференції прийняло участь близько 250 науковців з України, Республіки Польща, Австрії, Мальти, Греції, Вірменії, Франції, Великої Британії, ОАЕ, Чеської Республіки, Словацької Республіки, Німеччини, Фінляндії, Китаю, Естонії, Нідерландів.
Заслухано 28 пленарних доповідей і 53 стендові доповіді, обліковано 114 абстратктів.
Публікація статтей планується у Materials Science-Poland

Читати »

Вітаємо всіх Першокурсників Фізичного факультету!

Вітаємо всіх Першокурсників Фізичного факультету! Ви приєдналися до людей, які професійно цікавляться таємницями Всесвіту! Старайтесь бути гідними представниками цієї елітарної частини Людства, а ми Вам допоможемо на Вашому професійному шляху!

Звернення учасників Круглого столу до МОН України

27.11.2016 на Фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичним центром освіти м. Львова було проведено КРУГЛИЙ СТІЛ з вчителями фізики та астрономії на тему «Шкільна реформа: що зміниться?»
За результатами круглого столу було прийнято Звернення до Міністерства освіти та науки України