Новини

22 квітня 2018 р. відбувся навчально-пізнавальний захід ДНІ НАУКИ НА ФІЗИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Дякуємо всім, хто відвідав сьогоднішній захід з циклу Дні Науки на фізичному факультеті! Сподіваємося Вам було цікаво. Маємо надію, що учні, які сьогодні були на заході, у майбутньому стануть відомими астрономами та фізиками!

ЕВРИКА-2018

Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики “ЕВРИКА-2018”
15-17 травня 2018. Львів, Україна

FrankoStore – крамничка з брендованою продукцією Університету

Цієї весни у нашому Університеті відбудеться феєрична подія – свої двері відкриє FrankoStore – крамничка з брендованою продукцією Університету. Це не просто крамничка, а  місце, де кожна річ наповнюватиметься духом alma mater.
Підтримка проекту на сайті

Читати »

Звітна наукова конференція університету за 2017 рік. Секція астрономії.

Велика астрономічна аудиторія , вул. Кирила і Мефодія, 8
Керівник секції – директор Астрономічної обсерваторії, проф. Новосядлий Б.С.
Секретар секції – гол. наук. співроб. Стоділка М.І.
П е р ш е  з а с і д а н н я – 6 лютого, 10 год 00 хв

Спостережувальні тести моделей прихованих складових Всесвіту: результати і перспективи. Проф. Новосядлий Б.С.
Розподіл темної енергії всередині білих карликів. Мол. наук. співроб. Ціж М.Б.
Еволюція космологічних збурень у моделях з немінімально зв’язаною темною енергією. Асп. Неоменко Р.Г.
До питання кластеризації розподілу галактик і...