Новини

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на навчання/стажування в Гданському політехнічному університеті (м. Гданськ, Польща) в рамках програми Erasmus+

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+» з Ґданським політехнічним університетом, який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.
Відповідно до умов проекту викладачі фізичного факультету  ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування в Гданському політехнічному університеті (mobility for teaching) з 18 травня 2017р. по 25 травня 2017р в галузі матеріалознавства та новітніх технологій отримання та дослідження матеріалів.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаного факультету;
– володіти...

ЕВРИКА-2017

16-18 травня 2017 року відбудеться Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики ЕВРИКА-2017

Звернення учасників Круглого столу до МОН України

27.11.2016 на Фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичним центром освіти м. Львова було проведено КРУГЛИЙ СТІЛ з вчителями фізики та астрономії на тему «Шкільна реформа: що зміниться?»
За результатами круглого столу було прийнято Звернення до Міністерства освіти та науки України

Читати »

Нова спеціалізація “КОМП’ЮТЕРНА ФІЗИКА”

У межах спеціальності “Фізика та астрономія” відкрито