Новини

17.12.2017 о 13:00 відбудеться навчально-пізнавальний захід «ДНІ НАУКИ НА ФІЗИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ»

В рамках заходу відвідувачі ознайомляться з цікавими дослідами, які пояснюють основні закони природи Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси.
Крім того, буде можливість поспілкуватися з науковцями факультету і дізнатися про їх найновіші наукові розробки у різних напрямках фундаментальної і прикладної фізики.
Місце зустрічі: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія 8, Велика Фізична аудиторія

Читати »

Вільні місця на державному замовленні

До уваги студентів платного навчання!
На фізичному факультеті є наступні вільні місця на державному замовленні

Курс
Напрям підготовки
Кількість місць

ІІ
Фізика та астрономія
2

Прикладна фізика
1

Хто хоче перевестися на навчання за державним замовленням просимо звернутися в деканат, написати заяву на перевід.

Читати »

Розпочинає роботу Лабораторія комп’ютерної фізики для школярів

Фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка розпочинає роботу з учнями старших класів шкіл для ознайомлення з новою спеціалізацією «Комп’ютерна фізика». Перевагоюлабораторії “Комп’ютерна фізика для школярів” є те, що в ній ви ознайомитесь з методами створення програмного забезпечення у поєднанні з фізичними методами дослідження для розв’язання конкретних виробничих завдань різного типу.
Лабораторія надає початкові знання з таких розділів спеціалізації «Комп’ютерна фізика».:

Комп’ютерне моделювання фізичних процесів на різних просторово-часових масштабах – від ядерної та нанофізики до астрофізики.
Використання мікроконтролерів для збирання, аналізу та...

Графік проведення Днів науки в 2017/18 навчальному році

17 грудня 2017 року (відповідальні – кафедра експериментальної фізики і кафедра фізики металів)
25 лютого 2018 року (відповідальні – кафедра теоретичної фізики і кафедра астрофізики)