Науковий семінар «Оптика та спектроскопія конденсованих систем»

28 листопада 2019 року відбудеться науковий семінар «Оптика та спектроскопія конденсованих систем» присвячений 85-річчю від дня народження професора Крочука Ананія Савича
більше деталей доступно за посиланням

ЕВРИКА-2020

Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики “ЕВРИКА-2020” (12-14 травня 2020. Львів, Україна)

Читати »

Відвідини президентом Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана Львівського національного університету та фізичного факультету

7-8 листопада 2019 року з робочим візитом у Львівському національному університеті імені Івана Франка перебував Президент Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана, професор Альфред Форхель. Під час відвідин Університету німецький вчений зустрівся із адміністрацією та науковцями ЛНУ ім. Івана Франка, а також відвідав фізичний факультет та Наукову бібліотеку. Метою візиту Альфреда Форхеля було ознайомлення із результатами реалізації численних спільних проектів Вюрцбурзького та Львівського університетів та окреслення перспектив подальшої співпраці між провідними закладами вищої освіти Німеччини та України.

Читати »

13.11.2019 засідання Вченої ради фізичного факультету (протокол №10)

Порядок денний:

Результати проміжного контролю знань студентів фізичного факультету. Доп.: заступник декана, доц. Чорнодольський Я.М.
Звіт про наукову роботу фізичного факультету в 2019 році. Доп.: заступник декана, доц. Бовгира О.В.
План заходів для забезпечення набору студентів на І курс фізичного факультету 2020-2021н.р. Доп.: зав. каф. теоретичної фізики, проф. Ткачук В.М.
Різне.

Рада відбудеться у В.Ф. ауд. Початок о 14 год 00 хв.