15 грудня 2018 р. відбудеться черговий навчально-пізнавальний захід «Дні науки на фізичному факультеті»

У рамках програми «Дні науки на фізичному факультеті» 15 грудня 2018 року відбудеться черговий навчально-пізнавальний захід «МОЛЕКУЛИ ТА ФОТОНИ У ФІЗИЧНИХ ЕКСПЕРИМЕНТАХ»
Відвідувачі ознайомляться з цікавими дослідами, які пояснюють основні закони природи. Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси, які притаманні світлу.
Крім того, буде можливість поспілкуватися з науковцями факультету і дізнатися про їх найновіші наукові розробки у різних напрямках фундаментальної і прикладної фізики.
Початок о 13:00
Місце зустрічі: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія 8, Фізичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, Велика Фізична аудиторія (вхід вільний)