Бери участь у Вікторині та виграй екскурсію в Центр низькотемпературних досліджень

14.11.2019 | 16:34

Дорогі старшокласники, фізичний факультет Львівського Національного Університету імені Івана Франка організовує Вікторину. Десять переможців отримають можливість відвідати Науково-технічний і навчальний центр низькотемпературних досліджень при ЛНУ імені Івана Франка. Вікторина триває до 8 грудня 2019 року.

На сьогоднішній день Центр є єдиною установою в Західній Україні, де проводять дослідження за температур, близьких до абсолютного нуля. Ви зможете дізнатися багато нового про фізику низьких температур, а також отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять. Ми переконані, що ця подія залишить багато прекрасних спогадів у вашій пам’яті.

Для участі у Вікторині потрібно перейти за посиланням, заповнити анкету та дати відповідь на три питання з логіки.