Фінал ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту KavysЯ

28 листопада 2018 року відбувся фінал («Квест») ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів  8-х класів закладів загальної середньої освіти.

У фіналі змагалися 6 команд учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Учні не тільки розв’язували цікаві фізичні задачі, але й здійснили подорож  історичними місцями центральної частини міста Лева з  вирішенням поставлених завдань шляхом їх обдумування, уважного пошуку підказок  і схованих деталей.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

• Львівської обласної державної адміністрації;
  • КЗ ЛОР ЛОІППО;
  • Фізичного факультету ЛНУ імені І. Франка;
  • Видавництва «Ранок»;
  • ТзОВ “Perfectial”;
  • ТзОВ «Symphony Solutions».

За результатами оцінювання журі конкурсу 3 команди 8 класів були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, 3 команди –  Дипломами учасника, а їх вчителі-консультанти Грамотами та Подяками Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.