Розпочинає роботу Лабораторія комп’ютерної фізики для школярів

23.11.2017 | 19:56

Фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка розпочинає роботу з учнями старших класів шкіл для ознайомлення з новою спеціалізацією «Комп’ютерна фізика». Перевагоюлабораторії “Комп’ютерна фізика для школярів” є те, що в ній ви ознайомитесь з методами створення програмного забезпечення у поєднанні з фізичними методами дослідження для розв’язання конкретних виробничих завдань різного типу.

Лабораторія надає початкові знання з таких розділів спеціалізації «Комп’ютерна фізика».:

1. Комп’ютерне моделювання фізичних процесів на різних просторово-часових масштабах – від ядерної та нанофізики до астрофізики.
  2. Використання мікроконтролерів для збирання, аналізу та систематизації даних, отриманих з фізичного експерименту.

Отримані в лабораторії знання допоможуть вам:

• моделювати фізичні та астрофізичні процеси;
  • створювати цифрові прилади (вольтметри, осцилографи, вимірювачі тиску і температури тощо);
  • керувати кроковими двигунами та іншими елементами робототехніки;
  • програмовано керувати світловими сигналами (світломузика, сигналізація тощо).
  • створювати елементи «розумного будинку» та віддалено контролювати його роботу через Інтернет.

Перша група для занять в лабораторії формується до 15.12.2017

Телефони для реєстрації: