Кужель Богдан Степанович

Народився 14.08.1949 в місті Броди Львівської області. Кандидат фізико-математичних наук (Закономірності формування електронних транспортних властивостей твердих розчинів на основі потрійних сполук європію та ітерію, 2000).

Закінчив фізичний факультет Львівського державного університету (1971). У 1973–1986 р. інженер, старший інженер, науковий співробітник проблемної НДЛ росту та дослідження фізичних властивостей кристалів Львівського університету, в 1986–2002 р. старший науковий співробітник Інституту прикладної фізики, з 2002 р. старший науковий співробітник НДЧ Львівського університету.

Наукові інтереси: експериментальні дослідження вузькозонних напівпровідників, сильнокорельованих електронних систем на основі інтерметалічних сполук. Автор 60 наукових праць.