Викладачі та співробітники кафедри фізики металів на конференціях та семінарах

Фото з семінару «Потреби та бар’єри в дидактиці інженерії матеріалів» у рамках проєкту «Матеріалознавство - розробка нової магістерської програми». Сілезький університет у Катовіце.Фото з семінару «Потреби та бар’єри в дидактиці інженерії матеріалів» у рамках проєкту «Матеріалознавство - розробка нової магістерської програми». Сілезький університет у Катовіце.Фото з семінару «Потреби та бар’єри в дидактиці інженерії матеріалів» у рамках проєкту «Матеріалознавство - розробка нової магістерської програми». Сілезький університет у Катовіце.Фото з семінару «Потреби та бар’єри в дидактиці інженерії матеріалів» у рамках проєкту «Матеріалознавство - розробка нової магістерської програми». Сілезький університет у Катовіце.

Завідувач кафедри фізики металів професор Мудрий С.І. на семінарі «Потреби та бар’єри в дидактиці інженерії матеріалів» у рамках проєкту «Матеріалознавство – розробка нової магістерської програми», фінансованого Європейським Союзом. Сілезький університет у Катовіце, 2022 рік.

XXII International Seminar on Physics and Chemistry of Solids. Львів, 2020 рік.

Професор Плевачук Ю.О. 9th International e-Conference on High Temperature Capillarity. Угорщина, 2020 рік.

Професор Плевачук Ю.О. на 12th International Workshop on Subsecond Thermophysics. Кельн, Німеччина, 2019 рік.

Завідувач кафедри фізики металів професор Мудрий С.І. на International Conference of the Integration of Industry, Education, Research and Application & Conference of Overseas Talents for Speeding up Hogh-quality Development (Changehum). Університет міста Цзілінь (Jilin University), Китай, 2019 рік.

Наукова конференція «Фізика невпорядкованих систем», Львів, 2018 рік.

Асистент Присяжнюк В.І. на V міжнародній конференції «Наноматеріали та нанотехнології», Чернівці, 2017 рік.

Доцент Королишин А.В. на Міжнародному семінарі «Технологія і аналіз наноматеріалів і нанопристроїв», Вюрцбург, Німеччина, 2015 рік.

Професор Якібчук П.М. на ІІ міжнародній конференції «Наноматеріали та нанотехнології», Львів, 2014 рік.

Асистент Присяжнюк В.І. на ХIV Міжнародній конференції «Фізика і технологія тонких плівок та наносистем», Івано-Франківськ, 2013 рік.

VI Міжнародна конференція «Фізика невпорядкованих систем», Львів, 2013 рік.

Асистент Присяжнюк В.І. на конференції «Структурна релаксація в твердих тілах», Вінниця, 2012 рік.

IV Міжнародна конференція «Фізика невпорядкованих систем», Львів, 2003 рік.

Асистент Присяжнюк В.І. на XI Міжнародному семінарі «Фізика і хімія твердих тіл», Ченхстухов, Польща, 2005 рік.

Професор Мудрий С.І. та асистент Присяжнюк В.І. на конференції «Фізика невпорядкованих систем», Гданськ, Польща, 2005 рік.

ІІ Міжнародна конференція «Фізика невпорядкованих систем», Львів, 2003 рік. (Серед присутніх: проф. Миколайчук О.Г., доц. Королишин А.В., с.н.с Байцар Г.С., ас. Присяжнюк В.І. ас. Волков О.В.)

Професор Мудрий С.І. на конференції в Парижі (Франція, 2002 рік)

Міжнародна конференція «Рентгенівська і електронна спектроскопія», Львів, 1981 рік. (Серед присутніх: Артим В.Т., Стець І.Н., Дутчак Я.Й., Синюшко В.Г., Кавич Й.В., Марголич І.І., Луцик Н.Ю., Сиротюк С.В.)

VII Міжнародний конгрес кристалографів, Москва, 1966 рік. (Другий ряд з права наліво: доц. Дутчак Я.Й., доц. Цветков В.П., доц. Миколайчук О.Г., доц Гіллєр Я.Л.).