Викладачі кафедри фізики металів

Співробітники кафедри рентгенометалофізики (1984 рік). З ліва на право: 1 ряд – ст.н.сп. І.Дуцяк, ст.н.сп. М.Коренчук, мол.н.с Л.Новікова, доц. В.Синюшко, ас. Л.Єфременко, лаб. А.Соловйова, тех. О.Васильчак, проф. Я.Дутчак, н.с. В.Осипенко, доц. О.Миколайчук, доц. Й.Кавич, ст.н.с. В.Артим; 2 ряд – асп. В.Козеренко, ст.н.н. М.Поліщук, доц. М.Клим, лаб. Л.Морозевич, лаб. І.Працьовита, ст.н.с. І.Щерба, ст.н.с. І.Паздрій, лаб. Л.Гнатик, ас. Б.Гапчин, асп. І.Марголич, асп. М.Федишин, інж. В.Понімаш; 3 ряд – зав.лаб. О.Мельник, асп. С.Сиротюк, м.н.с О.Куючка, інж. В.Склярчук, м.н.с. І.Стець, інж. В.Ямковий, інж. О.Назарчук, м.н.с. С.Вакарчук, асп. Т.Жук, м.н.с. Г.Байцар, н.с. Ю.Третяков, інж. В.Омельченко, ас. С.Мудрий, асп. О.Мах, н.с. Н.Луцик, інж. Б.Яцишин, н.с. Б.Соколовський.

Засідання кафедри рентгенометалофізики (1998 рік).  З ліва на право: П.Якібчук, С.Мудрий, В.Синюшко, С.Прохоренко, О.Мельник, М.Рідош, В.Осипенко, В.Гальччак, Н.Луцик, М.Клим.

Співробітники кафедри рентгенометалофізики (1998 рік). З ліва на право: 1 ряд – Й.Кавич, В.Синюшко, О.Миколайчук, П.Якібчук, В.осипенко, М.Клим, С.Мудрий; 2 ряд – І.Дуцяк, Н.Луцик, І.Марголич, І.Щерба, І.Стець, Г.Байцар, В.Гальчак; 3 ряд – О.Мельник, М.Рідош, В.Присяжнюк, А.Сидор, С.Прохоренко, Р.Романюк, А.Королишин.

Засідання кафедри фізики металів (2003 рік).  З ліва на право: 1 ряд – С.Мудрий, О.Миколайчук, П.Якібчук; 2 ряд – М.Клим, В.Синющко; 3 ряд – І.Щерба, Г.Байцар; 4 ряд – В.Присяжнюк, А.Королишин.

Співробітники кафедри фізики металів (2003 рік).  З ліва на право: 1 ряд – В.Присяжнюк, О.Миколайчук, П.Якібчук, М.Клим, В.Синюшко; 2 ряд – І.Щерба, С.Мудрий, А.Королишин.

Засідання кафедри фізики металів (2006 рік).  З ліва на право: 1 ряд – І.Щерба, П.Якібчук, О.Миколайчук; 2 ряд – А.Якимович, О.Волков, І.Куца, В.Осипенко, М.Клим; 3 ряд – Л.Морозевич, Л.Добрянська, І.Штаблавий, С.Мудрий, А.Королишин; 4 ряд – І.Борух, В.Присяжнюк, Ю.Плевачук, Ю.Кулик; 5 ряд – В.Склярчук.

Співробітники кафедри рентгенометалофізики (2006 рік). Зліва направо: 1 ряд – В.Осипенко, С.Мудрий; 2 ряд – І.Щерба, О.Миколайчук, П.Якібчук, М.Клим, Ю.Плевачук, І.Борух; 3 ряд – А.Королишин, Л.Добрянська, В.Присяжнюк, І.Куца, А.Якимович, Л.Морозевич, Н.Луцик, В.Склярчук, І.Штаблавий, Ю.Кулик.

Співробітники кафедри рентгенометалофізики (2013 рік). Зліва направо: 1 ряд – В.Присяжнюк, І.Щерба, А.Королишин; 2 ряд – В.Осипенко, І.Куца, П.Якібчук, О.Миколайчук, О.Рихлевич, Л.Морозевич, Л.Добрянська; 3 ряд – Ю.Кулик, Н.Луцик, В.Склярчук, В.Пацаган, Б.Кужель, С.Мудрий, І.Штаблавий, С.Жовнерук