Науковий семінар “ОПТИКА І СПЕКТРОСКОПІЯ КРИСТАЛІВ”,
присвячений 150-річчю кафедри експериментальної фізики
Львівського національного університету імені Івана Франка


8 грудня 2022. Львів, Україна

Logo

Запрошуємо учасників доповнити збірник матеріалів семінару своїми тезами. Тези приймаються до 30 січня 2023 року.

"ОПТИКА І СПЕКТРОСКОПІЯ КРИСТАЛІВ"

8 грудня 2022 року відбудеться науковий семінар присвячений 150-річчю кафедри експериментальної фізики.

Цим семінаром хочемо зробити огляд історії та наукової діяльності кафедри за 150 років та сподіваємося об’єднати випускників кафедри в єдину спільноту.

До участі в семінарі запрошуються випускники кафедри, працівники та студенти факультету, а також бажаючі. Просимо реєструватися та подавати тези, які описують Вашу наукову, педагогічну та професійну діяльність, а також спогади, пов’язані з кафедрою.

Для можливості контактування з учасниками та своєчасного повідомлення про програму семінару просимо зареєструватися за електронною адресою kef150lnu@gmail.com та за бажанням надсилати тези для публікації в збірнику.

До початку роботи семінару буде опубліковано електронний збірник присланих Вами тез. Учасники семінару також запрошуються до подання статей (за матеріалами своїх тез), котрі будуть рекомендовані до публікації у “Віснику Львівського університету. Серія фізична”.

Семінар буде проводитись у змішаному режимі. Параметри доступу до події будуть надані в другому інформаційному повідомленні.

Просимо поширити інформацію про семінар серед колег.