Медведєв Віктор Павлович

(1956-2008 рр.)

Медведєв В.П. народився  у місті Комарно, Львівської області. У 1978 р. закінчив фізичний факультет Львівського державного університету імені І.Франка та працював в Науково дослідному інституті матеріалів та Інформаційно обчислювальному центрі управління торгівлі Львівського облвиконкому на інженерних посадах. У 1983 р. закінчив Львівський торговельно економічний інститут за спеціальністю «товарознавство й організація торгівлі непродовольчими товарами», а 2000 р. тут же здобув і спеціальність фінансиста. У лютому 1997 р. захистив кандидатську дисертацію. Від січня 1990 р. В.Медведєв працював в академії на різних посадах від асистента кафедри товарознавства непродовольчих товарів до директора Інституту економіки та фінансів. У 2000-2001 р. він обіймав також посаду начальника Управління державної податкової адміністрації у Львівській області.

Автор 50 наукових праць, у тому числі одного підручника та двох навчальних посібників.