Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Напрями діяльності

Студентське самоврядування – невід’ємна частина життя студента фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Захист прав та інтересів студентів, виховання нового покоління громадян України, реалізація здібностей і талантів молоді не можливе без цієї організації. Вона сприяє гармонічному розвиту особистості студента, надає можливість отримати необхідні в майбутньому навички самоорганізації, командної роботи, оволодіти організаторськими навиками та етикетом. 

Команда

Орест Штука (ФзП-41)

Юрій Гойнець (ФзП-21)

Ярина Остапчук (ФзФ-31)

Роман Кирилюк (ФзФ-31)

Олена Кузій (ФзФ-41)

Наталія Стецюх (ФзФ-42)

Напрями діяльності

Напрямки роботи студентського самоврядування:

Благодійність

Студентське самоврядування допомагає дитячим будинкам, раз на рік на день Святого Миколая наші студенти відвідують дітей сиріт. Для придбання подарунків та речей першої необхідності проводиться збір коштів у вигляді доброчинних акцій, ярмарок, скриньок для пожертвувань на вечірках, мистецьких заходах та інших подіях університету.

Святий Миколай 2015

mykol_2015_00

mykol_2015_01

mykol_2015_02

mykol_2015_03

mykol_2015_04

mykol_2015_05

mykol_2015_06

mykol_2015_07

mykol_2015_08

Святий Миколай 2013

mykol_2013_01

mykol_2013_02

mykol_2013_03

mykol_2013_04

mykol_2013_05

mykol_2013_06

Святий Миколай 2010

22 грудня 2010 року актив студентів фізичного факультету провів доброчинний захід «Подаруй дітям радість». Вже стало традицією, що до свята Миколая на факультеті збирають кошти щоб допомогти дітям з сиротинця «Добре серце» . Спільно з факультетом електроніки та за підтримки факультету журналістики було зібрано значну суму грошей. На зібрані кошти дітям подаровано багато солодощів, фруктів, речі першої необхідності, одяг, іграшки, спортивний інвентар та встановлено супутникове телебачення. Діти зустріли студентів з усмішкою, поставили сценку, співали пісні, показували кімнати в яких вони проживають. Всі були задоволені спілкуванням та гарно проведеним часом. Студенти та викладачі фізичного факультету були відзначені подякою від директора сиротинця.

 

Дозвілля

Кожного року нами створюється цікава мистецько-культурна програма. Проводимо Шевченківські вечори; концерти; свята; квести; козацькі забави; спортивні змагання з футболу, волейболу, баскетболу, армреслінгу, аеробіки; Дні першокурсника; Дні фізика; вшановуємо героїв нашої держави (щорічний похід на Янівський цвинтар).

Наука

На факультеті щорічно проводиться “День відкритих дверей”, особливо цікавим є похід в Астрономічну обсерваторію, також проводяться наукові конференції, організовуються наукові гуртки.

Проживання

Група по роботі з гуртожитками проводить регулярні перевірки, забезпечує нормальні умови для проживання студентів, співпрацює з персоналом гуртожитку.

Інформація

Інформуємо студентство про поточні та майбутні події, які відбуваються в університеті, у Львові, а також в Україні. Для цього створено відповідні групи в соціальних мережах.