Персонал

Деканат

Секретаріат деканату

старший диспетчерРИХЛЕВИЧ Олена Михайлівнастарший диспетчер
секретарНОВОСАД Оксана Степанівнасекретар

Кафедра астрофізики

завідувачМЕЛЕХ Богдан Ярославовичзавідувач
професорВАВРУХ Маркіян Васильовичпрофесор
професорНОВОСЯДЛИЙ Богдан Степановичпрофесор
доцентКОШМАК Ігор Олександровичдоцент
доцентСМЕРЕЧИНСЬКИЙ Святослав Всеволодовичдоцент
доцентСТЕЛЬМАХ Оксана Миколаївнадоцент
доцентТИШКО Нестор Любомировичдоцент
молодший науковий співробітникДЗІКОВСЬКИЙ Дмитро Володимировичмолодший науковий співробітник
інженер 1 категоріїВОРОБЕЦЬ Надія Казимирівнаінженер 1 категорії
старший лаборантМЕЛЕХ Руслана Ярославівнастарший лаборант
аспірантКАРАСЕНКО Федір Віталійовичаспірант
аспірантКАШЕБА Мирослав Дмитровичаспірант

Кафедра експериментальної фізики

завідувачВОЛОШИНОВСЬКИЙ Анатолій Степановичзавідувач
професорВІСТОВСЬКИЙ Віталій Володимировичпрофесор
професорРОМАНЮК Микола Олексійовичпрофесор
доцентБРЕЗВІН Руслан Степановичдоцент
доцент, провідний науковий співробітник (сумісник)ГАМЕРНИК Роман Васильовичдоцент, провідний науковий співробітник (сумісник)
доцентКУРЛЯК Василь Юрійовичдоцент
асистент, старший науковий співробітник (сумісник)МАЛИЙ Тарас Сергійовичасистент, старший науковий співробітник (сумісник)
старший науковий співробітникАНТОНЯК Олег Тарасовичстарший науковий співробітник
старший науковий співробітникЖИШКОВИЧ Андрій Володимировичстарший науковий співробітник
науковий співробітникГЛОСКОВСЬКА Наталія Вікторівнанауковий співробітник
завідувачКАРПЛЮК Лідія-Дарія Теодорівназавідувач
провідний інженерМАНЬКОВСЬКА Ірина Григорівнапровідний інженер
інженер 1 категоріїДУЛЬКА Любов Василівнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїПАЗДРІЙ Ольга Михайлівнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїПАШУК Ігор Петровичінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїХАПКО Зінон Андрійовичінженер 1 категорії
аспірантДЕНДЕБЕРА Микола Петровичаспірант
аспірантКОСТЕЦЬКИЙ Олег Ярославовичаспірант
аспірантЦЮМРА Володимир Богдановичаспірант

Кафедра загальної фізики

завідувачСТАДНИК Василь Йосифовичзавідувач
доцентДЕМКІВ Тарас Михайловичдоцент
доцентКОНОПЕЛЬНИК Оксана Ігорівнадоцент
доцентФТОМИН Назар Євгенійовичдоцент
доцентЧОРНОДОЛЬСЬКИЙ Ярослав Миколайовичдоцент
асистент, старший науковий співробітник (сумісник)РУДИШ Мирон Ярославовичасистент, старший науковий співробітник (сумісник)
науковий співробітникЩЕПАНСЬКИЙ Павло Андрійовичнауковий співробітник
завідувачКУХАРСЬКА Леся Володимирівназавідувач
завідувачНОВОСАД Ірина Степанівназавідувач
провідний інженерРАДКОВСЬКА Оксана Володимирівнапровідний інженер
інженер 1 категоріїЛЕХІВ Раїса Іванівнаінженер 1 категорії
старший лаборантГУРАЛЬ Люба Мар'янівнастарший лаборант
старший лаборантДАЦЮК Ірина Дмитрівнастарший лаборант
аспірантБУЛИК Лев-Іван Ігоровичаспірант
аспірантКАРНАУШЕНКО Владислав Олександровичаспірант
аспірантКІЛЬДІЯРОВ Роман Олександровичаспірант
аспірантМАТВІЇВ Роман Богдановичаспірант

Кафедра теоретичної фізики

завідувачТКАЧУК Володимир Михайловичзавідувач
професорРОВЕНЧАК Андрій Адамовичпрофесор
доцентГНАТЕНКО Христина Павлівнадоцент
доцентГРИГОРЧАК Орест Івановичдоцент
доцентПАСТУХОВ Володимир Степановичдоцент
доцентСАМАР Микола Івановичдоцент
доцентСТЕЦКО Микола Миколайовичдоцент
асистентКРИНИЦЬКИЙ Юрій Степановичасистент
старший науковий співробітникКУЗЬМАК Андрій Романовичстарший науковий співробітник
інженер 1 категоріїКІКТЄВА Олена Юліанівнаінженер 1 категорії
старший лаборантЯРЕМА Василина Леонтіївнастарший лаборант
аспірантСОБКО Богдана Юріївнааспірант
аспірантТАТАРИН Михайло Богдановичаспірант

Кафедра фізики металів

завідувачМУДРИЙ Степан Івановичзавідувач
професорМИКОЛАЙЧУК Олексій Гордійовичпрофесор
професор (сумісник)ПЛЕВАЧУК Юрій Олександровичпрофесор (сумісник)
професорЩЕРБА Іван Дмитровичпрофесор
професор (сумісник)ЯКІБЧУК Петро Миколайовичпрофесор (сумісник)
доцентКОРОЛИШИН Андрій Володимировичдоцент
доцентШТАБЛАВИЙ Ігор Івановичдоцент
асистентБІЛИК Роман Миколайовичасистент
асистентНИКИРУЙ Юлія Семенівнаасистент
асистентПРИСЯЖНЮК Віктор Івановичасистент
головний науковий співробітникСКЛЯРЧУК Василь Михайловичголовний науковий співробітник
провідний інженерДОБРЯНСЬКА Леся Орестівнапровідний інженер
провідний інженер, асистент (сумісник)КУЛИК Юрій Орестовичпровідний інженер, асистент (сумісник)
інженер 1 категоріїОСИПЕНКО Віталій Пантелеймоновичінженер 1 категорії
інженерСОКОЛЮК Богдан Івановичінженер
старший лаборантЛУЦИК Нестор Юліановичстарший лаборант
аспірантДУФАНЕЦЬ Марта Василівнааспірант
аспірантОВСЯНИК Роман Євгеновичаспірант
аспірантОЛІЙНИК Захарій Максимовичаспірант
аспірантПЛЕЧИСТИЙ Валерій Станіславовичаспірант
аспірантТКАЧ Ольга Романівнааспірант

Кафедра фізики твердого тіла

завідувачКАПУСТЯНИК Володимир Богдановичзавідувач
доцентБОВГИРА Олег Вікторовичдоцент
доцентГРЕЧУХ Тарас Зіновійовичдоцент
доцентЕЛІЯШЕВСЬКИЙ Юрій Ігоровичдоцент
доцентКОВАЛЕНКО Марія Василівнадоцент
доцентТУЗЯК Оксана Ярославівнадоцент
доцентТУРКО Борис Ігоровичдоцент
завідувачСЕРКІЗ Роман Ярославовичзавідувач
інженер 1 категоріїДУБОВ Юрій Георгійовичінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїКУЛИК Богдан Ярославовичінженер 1 категорії
аспірантГРИЦАК Андрій Михайловичаспірант
аспірантДЗІКОВСЬКИЙ Віктор Євгеновичаспірант
аспірантРУДКО Микола Степановичаспірант
аспірантТОПОРОВСЬКА Лілія Романівнааспірант
аспірантЧОРНІЙ Юрій Володимировичаспірант

Лабораторія комп'ютерної техніки (кафедра загальної фізики)

завідувачНОВОСАД Ірина Степанівназавідувач
провідний інженерРАДКОВСЬКА Оксана Володимирівнапровідний інженер

Міжкафедральна лабораторія практикуму з загальної фізики (кафедра загальної фізики)

завідувачКУХАРСЬКА Леся Володимирівназавідувач
провідний інженер (сумісник)ЛЕХІВ Раїса Іванівнапровідний інженер (сумісник)
провідний інженер (сумісник)ЩЕПАНСЬКИЙ Павло Андрійовичпровідний інженер (сумісник)
старший лаборантГУРАЛЬ Люба Мар'янівнастарший лаборант
старший лаборантДАЦЮК Ірина Дмитрівнастарший лаборант

Лабораторія ядерної фізики (кафедра фізики твердого тіла)

завідувачСАДОВИЙ Богдан Степановичзавідувач
інженер 1 категоріїПАРТИКА Мар'ян Вікторовичінженер 1 категорії
старший лаборантБІЛЬЧЕНКО Степан Борисовичстарший лаборант