Новини

Захист дисертацій

Упродовж вересня 2020 р. одразу двоє випускників кафедри фізики  твердого тіла успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук:
1.     3 вересня в Інституті високих тисків ПАН у Варшаві Богдан Садовий захистив дисертацію на тему: “Фізичні процеси в кристалічній гратці GaN при високих тисках і температурах: стабільність, плавлення, дифузія” (наукові керівники – проф. І.Гжегори, проф. В.Капустяник).
2.     17 вересня Світлана Семак у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію на тему “Оптико-фізичні властивості просторово модульованих і низькорозмірних фероїків з...

Читати »

Три проєкти науковців фізичного факультету Університету серед переможців конкурсу Національного фонду досліджень України

Національний фонд досліджень України оголосив результати перших конкурсів наукових проєктів “Наука для безпеки людини та суспільства” та “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”.
За конкурсом “Підтримка досліджень провідних та молодих учених” серед проєктів-переможців із високими рейтинговими балами є три проєкти авторства чи співавторства науковців фізичного факультету Університету:

“Дослідження фізичних систем та ефектів квантованості простору на квантових комп’ютерах” (керівник проекту: проф. Ткачук В. М.; виконавці від Університету – Гнатенко Х. П., Кузьмак А. Р., Самар М. І. );
“Багатофункціональні органічно-неорганічні магнітоелектричні, фотовольтаїчні і сцинтиляційні...

Читати »

22.09.2020 засідання Вченої ради фізичного факультету (протокол №8)

Порядок денний:

Про висунення кандидатур претендентів на здобуття премії облдержадміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області.
Різне.

Рада відбудеться у В.Ф. ауд., початок о 15 год 00 хв.

Читати »