Новини

“Тиждень жінок у науці” на фізичному факультеті

24.02.2024 | 19:03

У рамках “Тижня жінок в науці” 14 лютого було проведено ряд лекцій від талановитих науковиць фізичного факультету. Першою спікеркою виступила Христина Гнатенко, яка поділилася своїм науковим шляхом, розповіла що її надихає та безсумнівно надихнула слухачів. Не менш захопливою доповіддю порадувала Юлія Никируй, яка детально розповіла про свою наукову діяльність та познайомила з надзвичайно цікавим світом аморфних сплавів. Завершила цей вечір неперевершена Марія Коваленко, поділившись своїми здобутками у комп’ютерному моделюванні фізичних експериментів та різноманітних речовин, а також надихнула своїм цікавим життєвим...

Читати »

Зустріч студентів з Principal engineer компанії Infineon Techologies Бігдаєм Володимиром

22.02.2024 | 18:15

У середу, 22 лютого 2024 року відбулась зустріч студентів 3 і 4 курсів фізичного факультету освітньо професійної програми «Комп’ютерні технології у прикладній фізиці» зі Principal engineer компанії Infineon Techologies Бігдаєм Володимиром на тему «Напрямки діяльності компанії Infineon Techologies та вимоги до працівників». Цікавий та інформативний виступ лектора супроводжувався численними запитаннями студентів стосовно діяльності компанії, навичок, які потрібні для роботи в ній та актуальності професії інженера-фізика на сучасному ринку праці.

Читати »

Захищаючи Україну, загинув випускник факультету Ростислав Панасюк

20.02.2024 | 12:54

З глибоким сумом висловлюємо свої щирі співчуття родині, друзям і близьким випускника фізичного факультету Ростислава Панасюка, який загинув за свободу і незалежність України. 
Панасюк Ростислав Миронович (позивний Дракон)
Народився 25.04.1977 р. у м. Львові.
Закінчив школу № 64 м. Львова.
У 1999 р. закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, отримав диплом за спеціальністю «Радіофізик».
Після закінчення Університету кілька років працював  на кафедрі фізики напівпровідників.
На фронт пішов добровольцем з початку широкомасштабного вторгнення  з 28.02.2022р. водієм механіком евакуаційного бронетранспортера М113 .   Військову службу ніс в лавах...

Читати »

Музика фізики та фізика музики: розмова із професоркою Христиною Гнатенко

19.02.2024 | 18:35

Розмова з проф. Христиною Гнатенко про науку та поєднання фізики та музики у статті 
Пілотний випуск подкасту «Науковці» від Наукового товариства Львівського університету з Христиною Гнатенко.

Читати »