02 березня 2019 року відбудеться черговий навчально-пізнавальний захід «СВІТ ЕЛЕКТРИКИ. КРІО- ТА НАНОТЕХНОЛОГІЇ»

В рамках заходу відвідувачі ознайомляться з цікавими дослідами, що стосуються комп’ютерних вимірювань, впливу низьких температур на властивості матеріалів, ефектом квантової левітації. На Вас чекають демонстрації з електрики та магнетизму, а також експерименти з рідким азотом і гелієм, презентація наноструктур.

У Вас буде можливість поспілкуватися з науковцями факультету і дізнатися про їх найновіші наукові розробки у різних напрямках фундаментальної і прикладної фізики.

Місце зустрічі: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія 8, Фізичний факультет ЛНУ імені Івана Франка, Велика Фізична аудиторія (вхід вільний)

Початок зустрічі: 13:00