Байцар Ганна Степанівна

Народилась 8.05.1948 у місті Львові. Інженер електронної техніки, кандидат фізико-математичних наук (“Структура и физические свойства пленок германидов кобальта и никеля”, 1989), старший науковий співробітник (1992).

Закінчила електрофізичний факультет Львівського політехнічного інституту (1970). У 1970–1975 р. інженер Львівської філії Всесоюзного НДІ фізико-технічних і радіотехнічних вимірювань; 1975–1983 р. інженер, старший інженер, 1983–1991 молодший науковий, науковий співробітник проблемної НДЛ росту і дослідження фізичних властивостей кристалів та НДЧ, з 1991 р.  по 2010 р. старший науковий співробітник НДЧ кафедри фізики металів Львівського університету.

Наукові інтереси: дослідження структури і електричних властивостей аморфних і кристалічних плівок систем перехідний метал-напівпровідник при конденсації молекулярних пучків в електричному і магнітному полях  з метою створення датчиків температури та резисторів.

Автор 120 наукових праць і 8 авторських свідоцтв на винаходи. Нагороджена Грамотою Держдепартаменту інтелекттуальної власності України та Львівської облдержадміністрації за винахідницьку і раціоналізаторську роботу (2001).