Коренчук Микола Мусійович

Народився 17.06.1940 в селі Добре Камінь-Каширського району Волинської області. Фізик, кандидат фізико-математичних наук (“Экспериментальное исследование давления пара над халькогенидами меди и серебра простого и сложного состава”, 1969), доктор фізико-математичних наук (“Еволюція фазових рівноваг в напівпровідникових подвійних системах в рамках квазіхімічного наближення”, 1986).

Закінчив фізико-математичний факультет Луцького державного педагогічного інституту (1961), аспірантуру Львівського університету (1969). В 1961–1966 р. працював вчителем фізики Нововолинської середньої школи № 2.

Наукові інтереси: Діаграми стану двохкомпонентних систем. Дисоціація хімічних сполук, методи вимірювання та парціальні тиски елементів. Автор 100 наукових праць.