Секрети знайомих предметів

ІІ тур обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» (2018)

28 листопада 2018 року відбувся фінал («Квест») ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів  8-х класів закладів загальної середньої освіти.

У фіналі змагалися 6 команд учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Учні не тільки розв’язували цікаві фізичні задачі, але й здійснили подорож  історичними місцями центральної частини міста Лева з  вирішенням поставлених завдань шляхом їх обдумування, уважного пошуку підказок  і схованих деталей.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

  • Львівської обласної державної адміністрації;
  • КЗ ЛОР ЛОІППО;
  • Фізичного факультету ЛНУ імені І. Франка;
  • Видавництва «Ранок»;
  • ТзОВ «Perfectial»;
  • ТзОВ «Symphony Solutions».

За результатами оцінювання журі конкурсу 3 команди 8 класів були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, 3 команди –  Дипломами учасника, а їх вчителі-консультанти Грамотами та Подяками Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Фотозвіт:

21 листопада 2018 року на фізичному факультеті відбувся півфінал ІІ туру обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти області. За результатами І етапу конкурсу було обрано 9 найкращих команд, які сьогодні застосували всі свої вміння та навички для здійснення пошуку взаємозв’язку між законами фізики та навколишнім світом: командам було запропоновано десять експериментальних дослідів з фізики, які їм необхідно було пояснити з фізичної точки зору та вказати предмет даного дослідження. За результатами проведення конкурсу визначено переможців – 6 команд, які зустрінуться у фіналі конкурсу.

Фотозвіт: