Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2021)

У 2021 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на фізичний факультет Університету. Переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності (освітні програми):

• 104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика / Комп’ютерна фізика / Квантові комп’ютери та квантове програмування)
  • 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Комп’ютерні технології в прикладній фізиці. Нанофізика та наноматеріали)

Для участі в другому турі олімпіади неообхідно: заповнити анкету учасника і розв’язати задачі дистанційного туру. Фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань першого (дистанційного) туру та заповнену анкету учасника Олімпіади необхідно вислати на електронну пошту fiz.lnu.olimp@gmail.com, або ж листом на адресу: Бовгира О.В., фізичний факультет, вул. Кирила і Мефодія, 8а, м. Львів, 79005, Україна до 04 травня 2021 року.

Результати дистанційного І туру (заочного) Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з фізики

Другий тур буде проходити в Університеті 15 травня 2021 року. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів у першому турі.

Відомість

результатів Всеукраїнської олімпіади

Львівського національного університету імені Івана Франка

для вступників на основі повної загальної середньої освіти з фізики

15.05.2021 року

Прізвище, ім’я та по-батьковіКількість балівДодаткові бали до сертифікату ЗНО
1.Бурлака Станіслав Олександрович9519
2.Гринчук Вікторія Тарасівна10020
3.Зікратий Дмитро Олександрович9519
4.Злотник Віталій Олександрович9018
5.Кметь Софія Миколаївна9018
6.Козловський Марко Олегович10020
7.Лозінський Михайло Михайлович9018
8.Палко Влад Едуардович9519
9.Паночко Роман Юрійович9018
10.Погончук Назар Сергійович9018
11.Табачинська Альбіна Ігорівна9519

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з фізики враховуються при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності (освітні програми):

·        104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика).

·        104 «Фізика та астрономія» (Комп’ютерна фізика).

·        104 «Фізика та астрономія» (Квантові комп’ютери та квантове програмування).

·        105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Комп’ютерні технології в прикладній фізиці. Нанофізика та наноматеріали).