Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2022)

У 2022 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на фізичний факультет Університету. Переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності (освітні програми):

• 014.08 «Середня освіта (Фізика)»
  • 104 «Фізика та астрономія» (Фізика та астрофізика / Комп’ютерна фізика / Квантові комп’ютери та квантове програмування)
  • 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Комп’ютерні технології в прикладній фізиці. Нанофізика та наноматеріали)

Для участі в другому турі олімпіади необхідно: заповнити анкету учасника і розв’язати задачі дистанційного туру.

Фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань першого (дистанційного) туру та заповнену анкету учасника Олімпіади необхідно вислати на електронну пошту fiz.lnu.olimp@gmail.com, або ж листом на адресу: Бовгира О.В., фізичний факультет, вул. Драгоманова, 19, м. Львів, 79005, Україна до 05 травня 2022 року.

Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 10 травня 2022 року.

Другий тур проходитиме в Університеті 14 травня 2022 року. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів у першому турі.