Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2017)

Задачі дистанційного туру Олімпіади

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 014 «Середня освіта (Фізика)» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з фізики:

Учасники дистанційного туру, рекомендовані до участі в очному турі, запрошуються 13 травня 2017 р. (субота) на 10:00 у деканат фізичного факультету (вул. Драгоманова 19, другий поверх) для участі в очному турі олімпіади. Звертатися до заст. декана Королишина Андрія Володимировича.