14 квітня 2021 року відбудеться захист дисертації Штаблавого Ігоря Івановича

09.04.2021 | 10:22

Кореляції вільного об’єму та структури ближнього порядку в металевих розплавах з різним ступенем мікронеоднорідності атомного розподілуподаної на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.13 — фізика металів.

Науковий консультант:

• доктор фізико-математичних наук Мудрий Степан Іванович, завідувач кафедри фізики металів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Офіційні опоненти:

• доктор фізико-математичних наук Семенько Михайло Петрович, професор кафедри фізики металів Київського національного університету імені Т. Шевченка;
  • доктор фізико-математичних наук Калюжний Юрій Володимирович, провідний науковий співробітник відділу теорії м’якої речовини Інституту фізики конденсованих систем НАН України
  • доктор фізико-математичних наук Шпотюк Олег Йосипович, завідувач сектору оптичного скла і кераміки Інституту фізичної оптики імені О.Г. Влоха МОН України.

Захист відбудеться о 15:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.09 при Львівському національному університеті імені Івана Франка онлайн з використанням платформи ZOOM.