День відкритих дверей за освітньою програмою “Квантові комп’ютери та квантове програмування”

11.04.2021 | 11:14

Сучасна освіта, практика у провідних компаніях та дуже перспективна спеціальність! Усе це “Квантові комп’ютери та квантове програмування”– навчальна програма у Львівському Університеті, розроблена у співпраці з R&D SoftServe

Спеціальність навчає класичному та квантовому програмуванню, квантовій інформації. Якщо хочеш пов’язати своє життя із сферою ІТ і стати спеціалістом з квантового IT, тоді приходь на День відкритих дверей, присвячений програмі “Квантові комп’ютери та квантове програмування” (спеціальність 104, Фізичний факультет ЛНУ ім. І. Франка ).

Подія відбудеться у середу, 14.04 о 16:00

На ньому буде:

• уся необхідна інформація про спеціальність та її перспективи;
  • запрошений гість – директор R&D SoftServe, кандидат фіз.-мат. наук Микола Максименко (Mykola Maksymenko);
  • Q&A сесія, де Ти зможеш запитати про все що тебе цікавить щодо навчання в Університеті.

Не забудь зареєструватися: