In memoriam: Іван Вакарчук

06.04.2020 | 18:01

4 квітня 2020 року відійшов у вічність Іван Олександрович Вакарчук –

Герой України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премiї України в галузi науки i техніки, фiзик-теоретик, доктор фiзико-математичних наук, професор, завiдувач кафедри теоретичної фiзики (1984–2015), ректор Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка (1990–2007, 2010–2013), Мiнiстр освiти i науки України (2007–2010), засновник і головний редактор видань “Журнал фiзичних дослiджень” та “Свiт фiзики”.

Іван Олександрович був неймовірним викладачем та науковцем, відстоював правду та справедливість у всіх сферах його діяльності, прикладав надзвичайно багато зусиль для розвитку освіти та науки в Україні. Він приклад людяності, сумлінності, відповідальності для своїх колег, студентів та учнів.

Це велика та непоправна втрата для кожного з нас! Вчитель, наставник, надзвичайно добра та чуйна людина – Іван Олександрович назавжди залишиться в наших серцях!

Вічна пам’ять!