Інформація для студентів-першокурсників

13.09.2020 | 18:05

Шановні студенти-першокурсники.

Щиро Вітаємо Вас із початком навчального року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Відсьогодні Ви – повноправні члени нашої великої і дружної Університетської родини.
На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

Зустріч із адміністрацією фізичного факультету і кураторами Ваших академічних груп
відбудеться 14 вересня 2020 року об 11:30 год. в аудиторіях факультету:

• група ФзО-11 (014. Середня освіта Фізика) в аудиторії № 15 за адресою: вул. Кирила і Мефодія, 8а;
  • група ФзФ-11 (104 Фізика та астрофізика) у Великій фізичній аудиторії за адресою: вул. Кирила і Мефодія, 8а;
  • група ФзК-11 (104 Комп’ютерна фізика) в аудиторії № 15 за адресою: вул. Кирила і Мефодія, 8а;
  • група ФзП-11 (105 Прикладна фізика та наноматеріали) в аудиторії № 20 за адресою: вул. Драгоманова, 19;
  • група ФзІ-11 (104 Квантові комп’ютери та квантове програмування) в аудиторії № 10 за адресою: вул. Драгоманова, 12.

Розклад занять.

Для Вас студентів-першокурсників навчальний процес розпочнеться з 15 вересня. Лекційні заняття проводитимуть у дистанційному режимі, а практичні, семінарські та лабораторні заняття – в очному форматі з урахуванням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину.

З повагою,
адміністрація факультету.