Христина Гнатенко: освітня програма “Квантові комп’ютери та квантове програмування”- IT марафон 2022

03.08.2022 | 18:50

Шановні абітурієнти та вступники до магістратури, запрошуємо на навчання за освітньою програмою “Квантові комп’ютери та квантове програмування”, 104 Фізика та астрономія, фізичний факультет, Львівський національний університет імені Івана Франка!

Вас чекає:

• програмування як на класичних комп’ютерах (Python, C++), так і на квантових комп’ютерах компанії IBM (навчальні програми курсів розроблені у співпраці з ІТ-компанією SoftServe);
  • захоплюючі наукові дослідження в галузі квантової інформації та квантового програмування;
  • стажування в IT компаніях.

БЮДЖЕТНІ місця (у 2022 році 24 БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ).– Ліцензійний обсяг – 30 студентів.

Вартість навчання на денній формі – 26006 грн/рік.

Вже у 2022 році також запрошуємо на НАВЧАННЯ В МАГІСТРАТУРІ за освітньою програмою “Квантові комп’ютери та квантове програмування”

• Ліцензійний обсяг – 20 студентів.
  • Вартість навчання на денній формі – 29907 грн/рік.
  • Тривалість навчання – 1 р. 9 м.

Переглянути відео