Квантова інформація та квантове програмування у Львівському національному університеті імені Івана Франка

25.04.2023 | 18:28

Запрошуємо на подію, присвячену світовому квантовому дню!

Конференція інтегрована в цикл заходів з квантової інформації у світі, підтверджених World Quantum Day Coordination Team.

У програмі вітальне слово від керівництва Університету, представників  Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, IT компаній. Під час заходу ви дізнаєтеся про першу в Україні бакалаврську освітню програму “Квантові комп’ютери та квантове програмування”, наукові результати в області квантового програмування викладачів та аспірантів Університету, перспективи практичного застосування квантових обчислень.

Коли? 28.04.2023, поч. о 13:00

Де?  Дзеркальна зала Університету, вул. Університетська, 1

Подія також буде транслюватися ОНЛАЙН! Деталі приєднання до події у режимі онлайн будуть опубліковані пізніше.

Quantum Information and Quantum Programming at Ivan Franko National University of Lviv

Сторінка події у фейсбук