Підсумки «Кубку університетів»

25.03.2024 | 13:47
21 березня відбулася наймасштабніша гумористична подія цієї весни — КУБОК УНІВЕРСИТЕТІВ між Львівським університетом та Львівською Політехнікою.
На початку заходу виступив головний сержант роти 219-го батальйону 125 бригади ТрО Валерій Шажко. «Ми завдячуємо нашим Героям, що маємо зараз можливість навчатися, жартувати, змагатися. Вони роблять свою справу і заради вас, адже саме вам, цій нашій найкращій, перспективній, розумній, освіченій молоді буде потрібно розбудовувати нашу державу після Перемоги», — підтримав благодійну студентську ініціативу та подякував за проведення заходу військовий.
Наш Університет представили такі команди:
💙 «Три-два-один нейрон» (обʼєднана команда факультету іноземних мов та механіко-математичного факультету);
💛 «Всі сидять з покерфейсом» (команда фізичного факультету);
💙 «N2O» (команда хімічного факультету).
Переможцями гумористичного змагання стала команда «Шо» з Львівської Політехніки 🏆А команди з нашого Університету «Всі сидять з покерфейсом» та «Три-два-один нейрон» розділили між собою друге місце 🥈
🏅У номінації «Найкраща акторка» перемогу здобула Ліда Запаренко із команди «Всі сидять з покерфейсом» (Львівський університет).
🏅У номінації «Найкращий актор» перемогу здобув Ерік Мадай із команди «Шо» (Львівська Політехніка).
Загалом на заході було зібрано 125 650 гривень 🔥🔥🔥 Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю FPV-дронів для Центр підтримки 125 окремої бригади ТРО ЗСУ 🇺🇦
Дякуємо, що долучаєтесь до наших благодійних проєктів та робите нашу Перемогу ближчою!