Проєкт «UNIweek» – Знайомство з фізичним факультетом для школярів

19.04.2024 | 07:33

В межах проєкту «UNIweek», який відбуватиметься у Львівському національному університеті імені Івана Франка упродовж 22-26 квітня 2024 року хочемо повідомити про онлайн зустріч з викладачами та працівниками фізичного факультету.

Зустріч відбудеться о 16 годині 25 квітня з використанням платформи ZOOM:

«UNIweek» це унікальна можливість для учнів старших класів пізнати університетське життя зсередини. Участь в цьому проєкті дасть змогу Вам дізнатися про особливості навчання в Університеті, та зокрема на фізичному факультеті, про перспективи працевлаштування та кар’єрного росту, відвідати аудиторні заняття, навчальні та наукові лабораторії, побачити сучасне обладнання та унікальні наукові демонстрації, поспілкуватися зі студентами та викладачами різних кафедр факультету.

Додаткові запитання щодо організації проведення «UNIweek» на фізичному факультеті, можна також задати в телеграм-групі.