Щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін

12.12.2021 | 22:03

До уваги здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників! Центр забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу проводять щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін, який триватиме до 20 грудня 2021 року.

Метою моніторингу якості освіти у Львівському національному університеті імені Івана Франка є забезпечення зворотнього зв’язку від здобувачів освіти, відстеження та аналіз динаміки надання освітніх послуг та формування пропозицій стосовно вдосконалення освітнього процесу.

Починаючи з цього семестру, участь в опитуванні беруть усі студенти Університету. Опитування анонімне та проходить через особисті кабінети у системі «Деканат» (вкладка «Опитування»), де здобувачі мають можливість оцінити дисципліни, які викладались протягом семестру.

Деталі за посиланням