Щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін продовжено до 2 червня

27.05.2023 | 22:31
Центр забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу проводять щосеместровий моніторинг якості навчальних дисциплін, який триватиме до 2 червня 2023 року включно.
Метою моніторингу якості освіти у Львівському національному університеті ім. Івана Франка є забезпечення зворотнього зв’язку від здобувачів освіти, відстеження та аналіз динаміки надання освітніх послуг та формування пропозицій стосовно вдосконалення освітнього процесу.
Взяти участь в опитуванні мають можливість усі студенти Університету. Опитування анонімне та проходить через особисті кабінети студентів у системі «Деканат» (вкладка «Опитування»),  де здобувачі мають можливість оцінити дисципліни, які викладались протягом семестру.
Доступ до результатів опитування буде наданий викладачам після завершення екзаменаційної сесії. Звіти будуть доступні в особистому кабінеті викладача у системі “Деканат”.