Теми курсових робіт для студентів III курсу кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука

04.11.2022 | 18:43
  1. Модифікована ньютонівська динаміка і темна матерія.

Керівник:                                                               проф. Ткачук В. М.

1. Топологічні ефекти у конденсованій матерії

Керівник:                                                               проф. Держко О. В.

Виконує:

1. Моделювання рівняння стану двовимірної системи методом молекулярної динаміки.

Керівник:                                                               проф. Ровенчак А. А.

1. Дослідження властивостей графів на квантовому комп’ютері

Керівник:                                                               проф. Гнатенко Х. П.

1. Томографія квантового стану та її використання у прикладних задачах

Керівник:                                                               доц. Гнатенко Х. П.

Виконує:

1. Дослідження властивостей класичних систем з врахуванням квантованості простору на планківських масштабах

1. Сили Казимира у конденсованих середовищах

Керівник:                                                               доц. Пастухов В. С.

1. Квантові краплі

1. Підхід квантово-механічного імпедансу у задачах з дисипацією енергії

Керівник:                                                               доц. Григорчак О. І.

1. Чисельний розрахунок ґравітаційних потенціалів від тіл різної геометрії

Керівник:                                                               доц. Кузьмак А. Р.