“Тиждень жінок у науці” на фізичному факультеті

24.02.2024 | 19:03

У рамках “Тижня жінок в науці” 14 лютого було проведено ряд лекцій від талановитих науковиць фізичного факультету. Першою спікеркою виступила Христина Гнатенко, яка поділилася своїм науковим шляхом, розповіла що її надихає та безсумнівно надихнула слухачів. Не менш захопливою доповіддю порадувала Юлія Никируй, яка детально розповіла про свою наукову діяльність та познайомила з надзвичайно цікавим світом аморфних сплавів. Завершила цей вечір неперевершена Марія Коваленко, поділившись своїми здобутками у комп’ютерному моделюванні фізичних експериментів та різноманітних речовин, а також надихнула своїм цікавим життєвим шляхом, не лише як науковця, а і як людини, яка прагнула й досягала. Щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї події та з нетерпінням чекаємо на наступних заходах!

Більше фотографій.