Відбувся науковий семінар “Нестандартні підходи в астрофізиці та релятивістичній механіці”

22.09.2022 | 14:16

16-17 вересня 2022 року на фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся науковий семінар “Нестандартні підходи в астрофізиці та релятивістичній механіці”, присвячений 80-річчю професора кафедри астрофізики, заслуженого професора Університету Маркіяна Васильовича Вавруха.

З вітальним словом виступили колеги Ювіляра. Під час семінару заслухано 8 наукових доповідей з актуальних проблем фізики зір, космології,  релятивістичної фізики, квантової механіки та небулярної астрофізики, які представили відомі науковці Львова, Одеси та Тюбінгену (див. програму та тези тут: https://physics.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/Thesis_seminar.pdf). Також цікаві доповіді було презентовано молодими науковцями-астрофізиками у дистанційному режимі. Впродовж засідань велися цікаві дискусії, які породили і висвітлили нові підходи до розв’язку актуальних задач сучасної астрофізики.

Професор Маркіян Ваврух ще раз висловлює слова подяки всім учасникам семінару!