Відвідини президентом Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана Львівського національного університету та фізичного факультету

10.11.2019 | 09:53

7-8 листопада 2019 року з робочим візитом у Львівському національному університеті імені Івана Франка перебував Президент Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана, професор Альфред Форхель. Під час відвідин Університету німецький вчений зустрівся із адміністрацією та науковцями ЛНУ ім. Івана Франка, а також відвідав фізичний факультет та Наукову бібліотеку. Метою візиту Альфреда Форхеля було ознайомлення із результатами реалізації численних спільних проектів Вюрцбурзького та Львівського університетів та окреслення перспектив подальшої співпраці між провідними закладами вищої освіти Німеччини та України.