Захищаючи Україну, загинув випускник факультету Андрій Сиротич

10.04.2024 | 10:38

З глибоким сумом висловлюємо свої щирі співчуття родині, друзям і близьким випускника фізичного факультету Андрія Сиротича, який загинув за свободу і незалежність України.

Сиротич Андрій Мирославович (позивний Давид)

Захищаючи Україну від російських окупантів, у віці 35 років загинув випускник фізичного факультету Андрій Сиротич, родом із с. Колодруби Миколаївського району Львівської області.

Андрій завершив навчання на фізичному факультеті у 2011 році. Був активним учасником Революції Гідності.

Вступив до лав Збройних сил України у 2023 році.

Військовослужбовець загинув вірний військовій присязі, під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Він залишив по собі глибокий слід у серцях друзів і колег як надзвичайно порядна й світла Людина. Його запам’ятають як щирого, доброзичливого, відвертого, чесного, надійного друга і справжнього Патріота України.

В Андрія залишилися дружина, мама.

Вічна пам’ять і слава Герою України!