XIV Міжнародна конференція «Функціональні та наноструктуровані матеріали» (FNMA’2017) і VII Міжнародна конференція «Фізика невпорядкованих систем» (PDS’2017)

Україна, Львів-Яремче, 25-29 вересня 2017 року.

Наукові напрямки

  • Фотонні і оптоелектронні матеріали
  • Фотовольтаіка
  • Каталітичні і фотокаталітичні матеріали
  • Нано- і мікророзмірні матеріали для електроніки
  • Фізика і технологія наноструктурованих напівпровідників і надпровідників
  • Наночастинкові матеріали і нанолітографія
  • Фізика і технологія карбонових нанотрубок і матеріалів на основі карбону
  • Нанобіотехнології
  • Нанотехнології – охорона здоровя
  • Ab initio методи в наноспектроскопії
  • Мікро- нано-електромеханічні системи
  • Промислове застосування нанотехнологій
  • Магнітні матеріали і розбавлені мангітні напівпровідники
  • Органічні гібридні і композитні матеріали
  • Ауксетики та інші механічні метаматеріали
  • Теорія рідин та аморфних сплавів
  • Структура невпорядкованих систем
  • Фізичні властивості розплавів та аморфних сплавів
  • Компютерне моделювання структури і фізичних властивостей

Організатори

  • Міністерство Освіти і Науки України (Київ, Україна)
  • Львівський Національний Університет імені Івана Франка (Львів, Україна)
  • Прикарпатський Національний Університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна)
  • Кафедра Фізики Твердого Тіла Гданського Технологічного Університету (Гданськ, Польща)
  • Гданський Філіал Польського Фізичного Товариства (Гданськ, Польща)
  • Інститу Фізики Факультету Інженерної та Електронної Механіки Західно Померанського Технологічного Університету (Щецин, Польща)
  • Кафедра Фізики Твердого Тіла Фізичного Факультету Університету Афін (Афіни, Греція)
  • Інститут Молекулярної Фізики (Познань, Польща)
  • Університет Зеленої Гури (Зелена Гура, Польща)

Комітети

Почесний комітет:

  • V. Melnyk (Lviv, Ukraine)
  • B. Ostafiychuk (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • G. J. Papadopoulos (Athens, Greece)
  • M. Strikha (Kyiv, Ukraine)

Науковий комітет:

  • A. Alderson (Bristol, UK)
  • J. Barnas (Poznan, Poland)
  • J. Bernholc (Raleigh, USA)
  • A. Continenza (L’Aquila, Italy)
  • A. Di Cicco (Camerino, Italy)
  • X. M. Duan (Beijing, China)
  • J. Dutkiewicz (Krakow, Poland)
  • J. Felba (Wroclaw, Poland)
  • I. Gasyuk (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • V. Girzhon (Zaporizhzhya, Ukraine)
  • R. Gladyshevskii (Lviv, Ukraine)
  • J. Grima (Msida, Malta)
  • M. Grinberg (Gdansk, Poland)
  • B. Grzybowski (Ulsan, South Korea)
  • I. Grygorchak (Lviv, Ukraine)
  • N. Gouskos (Szczecin, Poland)
  • W. G. Hoover (Ruby Valley, USA)
  • A. B. Kolomeisky (Houston, USA)
  • A. A. Kornyshev (London, UK)
  • A. Morawski (Szczecin, Poland)
  • U. Narkiewicz (Szczecin, Poland)
  • V. Radmilovic (Berkeley, USA)
  • W. Sadowski (Gdansk, Poland)
  • F. Scarpa (Bristol, UK)
  • A. Sikorski (Warsaw, Poland)
  • I. Vakarchuk (Lviv, Ukraine)
  • A. Voloshinovskii (Lviv, Ukraine)
  • K. W. Wojciechowski (Poznan, Poland)
  • N. I. Zheludev (Southampton, UK)

Програмний комітет:

  • M. Dudek (Zielona Gora, Poland) – голова
  • C. Aidinis (Athens, Greece)
  • I. Budzulyak (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • V. Kotsyubynsky (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • S. Mudry (Lviv, Ukraine)
  • J. Rybicki (Gdansk, Poland)
  • I. Shcherba (Lviv, Ukraine)
  • P. Yakibchuk (Lviv, Ukraine)

Організаційний комітет:

  • J. Rybicki (Gdansk, Poland) – голова
  • I. Gasyuk (Ivano-Frankivsk, Ukraine) – співголова
  • S. Mudry (Lviv, Ukraine) – співголова
  • P. Berczchynski (Szczecin, Poland)
  • I. Budzulyak (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • A. Korolyshyn (Lviv, Ukraine)
  • V. Kotsubinsky (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • I. Lishchinsky (Ivano-Frankivsk, Ukraine)
  • A. Rybicka (Gdansk, Poland)
  • Yu. Plevachuk (Lviv, Ukraine)
  • I. Shtablavyi (Lviv, Ukraine)
  • V. Sklyarchuk (Lviv, Ukraine)
  • Sz. Winczewski (Gdansk, Poland)
  • I. Yaremiy (Ivano-Frankivsk, Ukraine)

Програма конференції

Неділя, 24 вересня, Львів
15:00 – 19:00 Прибуття у Львів, реєстрація
20:00 Вечір зустрічі
Понеділок, 25 вересня, Львів
10:00 – 12:00 Відкриття конференції
10:00 – 10:15  Голова Секція 1
10:15 – 11:00 Доповідач Назва доповіді
11:00 – 11:30 Доповідач Назва доповіді
11:30 – 12:00 Доповідач Назва доповіді
12:00 – 12:30 Перерва на каву
12:30 – 14:00 Голова Секція 2
12:30 – 13:00 Доповідач Назва доповіді
13:00 – 13:30 Доповідач Назва доповіді
13:30 – 14:00 Доповідач Назва доповіді
14:00 – 15:00 Обід
15:00 – 17:00 Голова Секція 3
15:00 – 15:30 Доповідач Назва доповіді
15:30 – 16:00 Доповідач Назва доповіді
16:00 – 16:20 Доповідач Назва доповіді
16:20 – 16:40 Доповідач Назва доповіді
16:40 – 17:00 Доповідач Назва доповіді
17:00 – 17:30 Перерва на каву
17:30 – 19:00 Голова Постери
20:00 Вечеря
Вівторок, 26 Вересня, Львів, Яремче
10:00 – 11:30 Голова Секція 4
10:00 – 10:30 Доповідач Назва доповіді
10:30 – 11:00 Доповідач Назва доповіді
11:00 – 11:30 Доповідач Назва доповіді
11:30 – 12:00 Перерва на каву
12:00 – 13:00 Голова Секція 5
12:00 – 12:20 Доповідач Назва доповіді
12:20 – 12:40 Доповідач Назва доповіді
12:40 – 13:00 Доповідач Назва доповіді
13:00 – 14:00 Обід
14:30 – 18:30 Автобусний переїзд до Яремче
20:00 Вечеря в Яремче
Середа, 27 вересня, Яремче
10:00 – 11:30 Голова Секція 6
10:00 – 10:30 Доповідач Назва доповіді
10:30 – 11:00 Доповідач Назва доповіді
11:00 – 11:30 Доповідач Назва доповіді
11:30 – 12:00 Перерва на каву
12:00 – 14:00 Голова Секція 7
12:00 – 12:30 Доповідач Назва доповіді
12:30 – 13:00 Доповідач Назва доповіді
13:00 – 13:20 Доповідач Назва доповіді
13:20 – 13:40 Доповідач Назва доповіді
13:40 – 14:00 Доповідач Назва доповіді
14:00 – 15:00 Обід
15:00 – 20:00 Екскурсії
20:00 – 23:00 Урочиста вечеря
Четвер, 28 вересня, Яремче
09:00 – 18:00 Похід в гори
19:00 Урочиста вечеря
Пятниця, 29 вересня, Яремче, Львів
10:00 – 12:00 Голова Секція 8
10:00 – 10:30 Доповідач Назва доповіді
10:30 – 11:00 Доповідач Назва доповіді
11:00 – 11:20 Доповідач Назва доповіді
11:20 – 11:40 Доповідач Назва доповіді
11:40 – 12:00 Закриття конференції
15:00 автобусний переїзд до Львова

Важливі дати

Реєстрація і надсилання тез: до 20.06.2017
Підтвердження отримання тез: до 30.06.2017
Реєстрація: 25.09.2017

Реєстраційна форма

Оплата

Повний оргвнесок 250 € (включає – локальні організаційні витрати, матеріали конференції, проживання у Львові та Яремче, переїзд зі Львова до Яремче і назад, харчування, перерви на каву, екскурсія).

Внесок для супроводжуючих осіб 200 €.

Для учасників з України  можлива оплата в сумі 400 грн, яка покриває публікацію матеріалів конференції (200 грн – оплатити до  15 липня 2017 поштовим переказом) і локальні організаційні витрати та перерви на каву (200 грн – оплата при реєстрації)

Для студентів та аспірантів з України – 200 грн, що покриває публікацію матеріалів конференції (100 грн – оплатити до 15 липня 2017  поштовим переказом) і локальні організаційні витрати та перерви на каву (100 грн – оплата при реєстрації)

Оплату можна здійснити поштовим переказом на ім’я Штаблавий Ігор Іванович, 79005, м. Львів, поштове відділення № 5, до запитання.

Проживання

24-26 вересня 2017: Готель ЛНУ, вул. Стецька, 3 (Львів, Україна)

26-29 вересня 2017: Рекреаційний центр Карпати, вул. Петраша, 30 (Яремче, Україна)

29-30 вересня 2017: Готель ЛНУ, вул. Стецька, 3 (Львів, Україна)