Фізика навколо нас

20.04.2016 відбувся ІІ етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас»

На пропозицію Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування ключових компетенцій (соціальних, полікультурних,  інформаційних, комунікативних) тощо та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу 20 квітня 2016 року на базі фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка проведено ІІ етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас».

У конкурсі взяли участь 28 команд учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова та області.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

  • Львівської обласної державної адміністрації
  • КЗ ЛОР ЛОІППО
  • Фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка
  • Оргкомітету Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»
  • Оргкомітету Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок»
  • Видавництва «Ранок»
  • Адміністрації СЗШ І-ІІІ ст. №38 м. Львова

Учні не тільки презентували та захищали свої навчальні проекти, але й мали змогу побачити цікавий фізичний експеримент «Загадкова фізика», який підготували викладачі та аспіранти кафедр.

За результатами оцінювання журі конкурсу 9 команд були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, а їх вчителі-консультанти Грамотами Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Усі інші учасники були нагороджені Дипломами учасника, а їх вчителі-консультанти Подяками Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Підсумкова таблиця результатів конкурсу

dsc_1192dsc_1209

dsc_1218dsc_1259

dsc_1270dsc_1288

dsc_1297dsc_1354