Фізика навколо нас

31.01.2018 відбувся II етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас»

На пропозицію Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення  передумов для формування предметної та ключової компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу 31 січня 2018 року на базі фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка проведено ІІ етап (очний) обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас».

У І (заочному) етапі конкурсу, який відбувся 17 січня 2018 року, взяли участь  26 команд   учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова та області. Рішенням журі конкурсу до ІІ етапу були допущені 15 команд 9 класу.

Конкурс відбувся за підтримки та сприяння:

  • Львівської обласної державної адміністрації;
  • КЗ ЛОР ЛОІППО;
  • Фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка;
  • Оргкомітету Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня»;
  • Видавництва «Ранок»;
  • ТзОВ «Perfectial».

За результатами оцінювання журі конкурсу 9 команд 9 класів були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів, а їх вчителі-консультанти Грамотами Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.