Випускники 1953-1970

1953 рік

Диплом за спеціальністю «Математика» отримали:

  1. Верхоломова Галина Дмитрівна
  2. Вушко Василь Петрович
  3. Гестрін Генадій Миколайович
  4. Зінько Юлія Дмитрівна
  5. Кесельман Григорій Мотельович
  6. Кирильчук Зоя Гнатівна
  7. Мефйодова Інна Василівна
  8. Місечко Олексій Никанорович (екстерн)
  9. Нерославська Ірина Самойлівна
  10. Різняк Стефанія Михайлівна
  11. Стефанович Галина Миколаївна
  12. Ступницька Валентина Сергіївна
  13. Факторович Олександра Лазарівна
  14. Хома Корній Володимирович

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Артьомов Євген Віталійович
  2. Бродин Михайло Семенович
  3. Букавін Ярослава Іванівна
  4. Гаврищак Іван Васильович
  5. Головатий Микола Павлович
  6. Запотоцький Михайло Андрійович
  7. Зубов Микола Георгійович
  8. Коваль Раїса Василівна
  9. Кованько Лідія Олександрівна
  10. Койпиш Юрій Миколайович
  11. Музичук Олександр Михайлович
  12. Погурець Олена Сидорівна
  13. Савельєва Лідія Олександрівна
  14. Харченко Анатолій Іванович
  15. Шмаєвський Віль Євгенович
  16. Яценко Віктор Іванович
  17. Яцун Лора Іванівна

Диплом за спеціальністю «Механіка» отримали:

  1. Буряк Ярослав Осипович
  2. Вайнер Володимир Йосипович
  3. Кіт Григорій Семенович
  4. Кулик Олександр Іванович
  5. Лозовий Богдан Леонтійович
  6. Мартинович Тимофій Лазарович
  7. Соколовський Михайло Прокопович
  8. Сташук Володимир Миколайович

1954 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Альбер Лена Соломонівна
  2. Батрак Катерина Миколаївна
  3. Біленький Богдан Филимонович
  4. Гопасюк Степан Ілліч
  5. Гречихін Леонід Іванович
  6. Гуцало Іван Павлович
  7. Дроб Йосип Михайлович
  8. Дубов Георгій Олександрович
  9. Іванушко Микола Дмитрович
  10. Калюга Юрій Іванович
  11. Карабут Зоя Григорівна
  12. Ковалевська Євгенія Леонідівна
  13. Ковалевський Арсеній Миколайович
  14. Козак Петро Петрович
  15. Кубецький Анатолій Якович
  16. Мартинова Аза Антонівна
  17. Печарська Оксана Іванівна
  18. Печарський Костянтин Костянтинович
  19. Проник Володимир Іванович
  20. Радько Галина Степанівна
  21. Романюк Микола Олексійович
  22. Рурак Таїсія Михайлівна
  23. Сидорська Капітоліна Хомівна
  24. Струк Тетяна Григорівна
  25. Туркевич Василь Васильович
  26. Цап Теодор Теодорович

1955 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Бушина Мая Іванівна
  2. Вітрук Неля Михайлівна
  3. Драган Ярослав Петрович
  4. Іванків Лев Іванович
  5. Ісаєнко Нінель Володимирівна
  6. Климишин Іван Антонович
  7. Кравченко-Бережна Людмила Олексіївна
  8. Кравченко-Бережний Роман Олександрович
  9. Лєбіна Ольга Ісаківна
  10. Липкань Микола Мусійович
  11. Лоєцький Михайло Опанасович
  12. Мамчур Георгій Пантелеймонович
  13. Новикова Вероніка Вікторівна
  14. Олійник Петро Олексійович
  15. Петрашевич Ала Михайлівна
  16. Петриков Анатолій Максимович
  17. Петрович Євген Васильович
  18. Преварська Марія Федорівна
  19. Сур Володимир Янович
  20. Трофимова Тамара Олексіївна
  21. Хромова Лілія Дмитрівна
  22. Цимбурська Адель Тимофіївна
  23. Чорна Маргарита Олександрівна
  24. Юматова Нінель Володимирівна
  25. Яруніна Олена Федорівна

1956 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Артем’єва Валентина Сергіївна
  2. Болтарович Оксана Йосипівна
  3. Водяницький Іван Іванович
  4. Войтович Галина Романівна
  5. Гординська Любомира Іванівна
  6. Дзюб Іван Петрович
  7. Довгий Ярослав Остапович
  8. Дутка Олена Максимівна
  9. Дутчак Ярослав Йосипович
  10. Зайцева Валентина Іванівна
  11. Закидальський Юрій Іванович
  12. Захарко Ярослав Михайлович
  13. Іваницький Петро Григорович
  14. Кавка Ольга Павлівна
  15. Камінська Марія Василівна
  16. Книш Михайлина Федорівна
  17. Кобилянський Володимир Броніславович
  18. Коган Олексій Вульфович
  19. Колодій Богдан Іванович
  20. Костирко Ілля Іванович
  21. Коцур Софія Стефанівна
  22. Кравчук Андрій Никанорович
  23. Крочук Ананій Савич
  24. Левкович Мирослав Іванович
  25. Лискович Олексій Борисович
  26. Лопатін Віктор Гнатович
  27. Маркін Самсон Анатолійович
  28. Мельник Марія Василівна
  29. Міндюк Олександр Костянтинович
  30. Николин Богдан Іванович
  31. Панасюк Микола Васильович
  32. Панченко Михайло Пилипович
  33. Романів Устина Василівна
  34. Ромців Роман Петрович
  35. Сеник Тарас Васильович
  36. Сива Клара Андріївна
  37. Ситнікова Ніна Дмитрівна
  38. Танячкевич Віра Іванівна
  39. Ткачук Лариса Зиновіївна
  40. Шабад Борис Сидорович
  41. Шайдич Василь Михайлович
  42. Шевців Стефанія Петрівна
  43. Шидловський Петро Антонович

1957 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Аксельрод-Давідсон Іда Абрамівна
  2. Барабаш Емілія Антонівна
  3. Бартосевич Роман Дмитрович
  4. Берман Марк Аронович
  5. Бондар Надія Михайлівна
  6. Борщ Олена Миколаївна
  7. Боцюрко Христина Андріївна
  8. Бутко Любов Степанівна
  9. Васильєва Тетяна Федорівна
  10. Верховцев Володимир Сергійович
  11. Владика Юлія Омелянівна
  12. Влох Орест Григорович
  13. Дасюк Раїса Василівна
  14. Демків Орест Теодорович
  15. Дидирко Станіслав Олегович
  16. Довгий Богдан Андрійович
  17. Зелінська Людмила Петрівна
  18. Кавка Степан Петрович
  19. Корницька Тамара Василівна
  20. Лебедєв Сергій Миколайович
  21. Луців-Шумський Лев-Михайло Пилипович
  22. Мариніченко Лідія Петрівна
  23. Мацвейко Євген Васильович
  24. Миселюк Юлія Марківна
  25. Муха Станіслав Павлович
  26. Некрот Андрій Олександрович
  27. Отко Андрій Іванович
  28. Павлова Світлана Сергіївна
  29. Пархоменко Василь Іванович
  30. Пилипів Василь Іванович
  31. Підзирайло Микола Степанович
  32. Покінська Віра Іванівна
  33. Портак Ростислав Олександрович
  34. Потапова Людмила Іллівна
  35. Рабінович Роман Шулімович
  36. Рафаловська Марія Борисівна
  37. Рудь Микола Антонович
  38. Сербіна Валентина Іванівна
  39. Середа Володимир Миколайович
  40. Теребух Лев Степанович
  41. Тичківська Ганна Степанівна
  42. Федченко Віктор Сергійович
  43. Фуглевич Юліан Григорович
  44. Хміль Мар’ян Васильович
  45. Хомечко Іван Іванович
  46. Швед Мечислав Михайлович
  47. Яскілка Микола Богданович

1958 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Арєф’єв Володимир Миколайович
  2. Бабій Богдан Теофілович
  3. Басс Світлана Ісааківна
  4. Берчак Лідія Павлівна
  5. Бичківська Ганна Йосипівна
  6. Бойцун Надія Лук’янівна
  7. Вілюра Григорій Дмитрович
  8. Глібко Неоніла Михайлівна
  9. Гойхман Ася Борисівна
  10. Гонтарук Тимофій Петрович
  11. Дейч Ніна Яківна
  12. Дмитрук Юрій Володимирович
  13. Доморосла Зінаїда Євгенівна
  14. Дужа Тетяна Андріївна
  15. Дужий Ярослав Михайлович
  16. Ейгенсон Олексій Морисович
  17. Єсіна Клавдія Артемонівна
  18. Жомнір Серафим Васильович
  19. Зінчук Валентина Григорівна
  20. Зубрицька Христина Гнатівна
  21. Йориш Зігмунд Йосипович
  22. Йориш Людмила Петрівна
  23. Кінах Степан Петрович
  24. Кіпніс Ісаак Хаїмович
  25. Ключнікова Антоніна Георгіївна
  26. Коднева Ірина Василівна
  27. Колесніченко Галина Олексіївна
  28. Кондрацький Петро Миколайович
  29. Крайній Едуард Гаврилович
  30. Кубліцька Ліліанна Львівна
  31. Кутасевич Антон Климентійович
  32. Ленська Світлана Володимирівна
  33. Ляшовський Ярослав Данилович
  34. Маїло Євген Григорович
  35. Мамчур Людмила Петрівна
  36. Миколайчук Олексій Гордійович
  37. Мірянова Галина Іванівна
  38. Міцьковська Іванна Луківна
  39. Новарчук Марія Андріївна
  40. Новікова Валентина Дмитрівна
  41. Олійник Лідія Омелянівна
  42. Онищук Петро Михайлович
  43. Остраниця Анатолій Петрович
  44. Островський Петро Іванович
  45. Порфір’єва Лілія Архипівна
  46. Радченко Михайло Юхимович
  47. Рахімова Ідея Шакірівна
  48. Рачковська Ніна Миколаївна
  49. Ращинська Олена Леонідівна
  50. Рибак Василь Михайлович
  51. Розіна Світлана Михайлівна
  52. Руднік Алла Кирилівна
  53. Савицький Іван Володимирович
  54. Сагалова Олена Ісаківна
  55. Сіверс Володимир Миколайович
  56. Скібінська Світлана Лейзерівна
  57. Скородинський Микола Андрійович
  58. Сметана Володимир Михайлович
  59. Соболев Євген Володимирович
  60. Товбейн Роза Аронівна
  61. Токар Юрій Семенович
  62. Травіна Валерія Миколаївна
  63. Фрідман Нінель Федорівна
  64. Цаль Микола Олексійович
  65. Цибуля Григорій Григорович
  66. Швець Діна Прокопівна
  67. Шелепець Володимир Іванович
  68. Шерман Броніслава Мойсеївна
  69. Шиян Володимир Якович
  70. Шпичка Іван Васильович
  71. Щербай Костянтин Степанович
  72. Щетініна Емма Вікторівна

1959 рік

Диплом за спеціальністю «Фізика» отримали:

  1. Браславська Мая Яківна
  2. Бутенко-Шибиста Зоя Павлівна
  3. Бучма Ірина Михайлівна
  4. Вайданич Василь Іванович
  5. Ващенюк Микола Миколайович
  6. Владіміров Вадим Володимирович
  7. Войнова Олена Володимирівна
  8. Волкова Неля Олександрівна
  9. Гак Роза Юріївна
  10. Гейзлер Євген Степанович
  11. Герасимчук Роман Васильович
  12. Гнатовський Ігор Іванович
  13. Головацький Іван Григорович
  14. Голубняк Ірина Анатоліївна
  15. Горовий Володимир Савич
  16. Гусак Любомира Іванівна
  17. Данильченко Валентина Миколаївна
  18. Дубров Яків Олександрович
  19. Ємчик Марк Андрійович
  20. Зеленюк Валентина Костянтинівна
  21. Іваськевич Ольга Володимирівна
  22. Ільків Григорій-Мирослав Іванович
  23. Ірлін Олександр Валентинович
  24. Кавич Йосиф Володимирович
  25. Калоша Василь Костянтинович
  26. Каширін Георгій Федорович
  27. Кицало Михайло Євгенович
  28. Кіпніс Мілана Семенівна
  29. Кологін Богдан Михайлович
  30. Корнєєва Мая Григорівна
  31. Корольова Віра Миколаївна
  32. Крайнюк Генадій Григорович
  33. Кроть Василь Омелянович
  34. Куксова Людмила Костянтинівна
  35. Кулик Леонід Миколайович
  36. Кушнір Мирослава Дмитрівна
  37. Лимаренко Лідія Микитівна
  38. Лисенко Олексій Олексійович
  39. Логвиненко Олександр Олексійович
  40. Лопатіна Зоя Ігнатівна
  41. Луців Роман Васильович
  42. Макарова Генрієта Миколаївна
  43. Мардерфельд Борис Янкельович
  44. Марків Василь Якович
  45. Мартинова Віра Петрівна
  46. Марчак Іван Іванович
  47. Михайлова Неля Анатоліївна
  48. Мороз Ала Іванівна
  49. Мороз Євген Григорович
  50. Никонюк Євген Сергійович
  51. Островський Йосиф Янкельович
  52. Павлина Василь Степанович
  53. Панченко Олег Антонович
  54. Перваго Маргарита Костянтинівна
  55. Петянчин Дмитро Петрович
  56. Підстригач Тарас Степанович
  57. Подавалкіна Ала Аркадіївна
  58. Поліщук Володимир Сидорович
  59. Прохоренко Віктор Якович
  60. Рибалка Володимир Васильович
  61. Родіонов Аркадій Васильович
  62. Савенко Валентина Іванівна
  63. Сеньків Василь Олексійович
  64. Соколянський Альбін Петрович
  65. Стасюк Ігор Васильович
  66. Степаненко Діна Георгіївна
  67. Теплицький Григорій Маркович
  68. Трач Богдан Ярославович
  69. Тхір Орест Петрович
  70. Федорова Ріма Олексіївна
  71. Хапко Ірина Миколаївна
  72. Хомицький Юрій Миколайович
  73. Хомчик Любов Пилипівна
  74. Цибульський Віктор Іванович
  75. Ченчик Аліса Олексіївна
  76. Шаманова Ніна Дмитрівна
  77. Шибистий Олександр Миколайович
  78. Шпак Борис Сидорович
  79. Шуплат Христина Іванівна
  80. Югас Богдан Степанович
  81. Яворська Діана Леонідівна

1960 рік

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Баранович Степан Тимофійович
  2. Бармінов Юлій Петрович
  3. Безкоровайний Костянтин Гаврилович
  4. Білінський Анатолій Іванович
  5. Борійчук Людмила Іванівна
  6. Бурлаков Володимир Павлович
  7. Вадець Дмитро Іванович
  8. Волженський Дмитро Серафимович
  9. Галанець Іларіон Степанович
  10. Глушенко Ніна Василівна
  11. Гнип Роман Григорович
  12. Голда Юлія Михайлівна
  13. Головко Ліана Георгіївна
  14. Голубко Володимир Леонтійович
  15. Горбатий Тарас Іванович
  16. Горобець Борис Григорович
  17. Гузій Анастасія Андріївна
  18. Давидович Олексій Васильович
  19. Данилюк Анатолій Іванович
  20. Дзьобань Іван Петрович
  21. Дзюдзя Богдан Олексійович
  22. Єлькін Анатолій Анатолійович
  23. Жежнич Іван Дмитрович
  24. Журавський Оскар Григорович
  25. Каленіченко Олександр Васильович
  26. Камінська Лілія Іванівна
  27. Коблик Тамара Павлівна
  28. Ковальова Ірина Ісаківна
  29. Ковальчук Віталій Григорович
  30. Коземчук Романія Степанівна
  31. Козяр Валерій Федорович
  32. Коржик Віктор Миколайович
  33. Королишин Володимир Миколайович
  34. Коротких Людмила Кузьмівна
  35. Красіко Алла Микитівна
  36. Красножонов Євген Павлович
  37. Красножонова Людмила Михайлівна
  38. Криворучко Генадій Степанович
  39. Кульчицька Лілія Йосипівна
  40. Кучернюк Валентин Антонович
  41. Кушнірук Володимир Федорович
  42. Лавренчук Микола Ничипорович
  43. Леонтович Олександр Львович
  44. Летюшов Володимир Анатолійович
  45. Літинський Володимир Михайлович
  46. Лузіна Емма Миколаївна
  47. Марчук Іван Васильович
  48. Мацелюх Мирослава Павлівна
  49. Медюх Михайло Максимович
  50. Митюк Зінаїда Володимирівна
  51. Михайлишин Ярослав Іванович
  52. Огородник Віктор Олександрович
  53. Остапенко Розалія Григорівна
  54. Переверзева Алла Віталіївна
  55. Прямухін Валентин Євгенович
  56. Рибас Микола Миколайович
  57. Рильцев Євген Володимирович
  58. Розуваєва Наталія Дмитрівна
  59. Ромашко Алла Андріївна
  60. Рувінський Марк Аунович
  61. Сидор Роман Григорович
  62. Скорич Іван Тимофійович
  63. Старенький Віктор Петрович
  64. Стефанський Ігор Васильович
  65. Фединяк Олександра Іванівна
  66. Філатова Алевтина Костянтинівна
  67. Хоменко Адам Адамович
  68. Цюпка Петро Миколайович
  69. Чепельов Віктор Васильович
  70. Чорна Людмила Олександрівна
  71. Шаблій Марія Михайлівна
  72. Швачко Вікторія Дмитрівна
  73. Юдіна Лариса Дмитрівна
  74. Янчук Едуард Олександрович
  75. Яремченко Надія Яківна

1961 рік

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Білик Мирослав Григорович
  2. Бондаренко Борис Федорович
  3. Брюков Євгеній Борисович
  4. Бурченко Мая Дмитрівна
  5. Ваврик Зінаїда Володимирівна
  6. Вергун Галина Григорівна
  7. Вітов Станіслав Григорович
  8. Войчишин Казимір Станіславович
  9. Галько Зиновій Єронімович
  10. Горчаківська Любов Михайлівна
  11. Дармиць Мирон Петрович
  12. Дідик Роман Іванович
  13. Добичина Людмила Дмитрівна
  14. Друк Роман Володимирович
  15. Захарко Леонід-Василь Михайлович
  16. Захарко Марія Михайлівна
  17. Іванова Ольга Євгенівна
  18. Іванова-Вітова Тетяна Євгенівна
  19. Ілик Михайло Васильович
  20. Касьянчук Раїса Василівна
  21. Клим Микола Михайлович
  22. Клімовська Ала Іванівна
  23. Кобзова Валентина Михайлівна
  24. Комаровська Тетяна Олександрівна
  25. Костюк Ольга Антонівна
  26. Кравченко Іван Михайлович
  27. Кривогубець Галина Іванівна
  28. Кузів Анастасія Степанівна
  29. Кутік Ізабела Наумівна
  30. Луценко Володимир Федорович
  31. Мар’ямова Інна Йосипівна
  32. Матвієйко Ганна Іванівна
  33. Микита Галина Мирославівна
  34. Мурзіна Людмила Іванівна
  35. Неборячко Валентина Іполітівна
  36. Павленко Ала Ничипорівна
  37. Палатнік Валерій Якович
  38. Пенцак Григорій Михайлович
  39. Петрушко-Дунська Інна Антонівна
  40. Підгурський Степан Ярославович
  41. Райченко Лідія Володимирівна
  42. Річка Казимир Йосипович
  43. Рудницький Юрій Петрович
  44. Стадник Марія Дмитрівна
  45. Сумарук Петро Васильович
  46. Таральчук Олександра Іванівна
  47. Федорів Роман Федорович
  48. Хацько Марія Петрівна
  49. Цись-Павлюк Оксана Петрівна
  50. Чаплигіна Томілі Петрівна
  51. Шмира Ганна Михайлівна
  52. Штопко Дмитро Федорович
  53. Щерба Микола Дмитрович
  54. Ющук Степан Іванович
  55. Якименко Адель Олександрівна
  56. Яресько Тамара Павлівна

1962 рік

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Абатурова Олена Євгенівна
  2. Бак Ірина Володимирівна
  3. Баковська Ярослава Йосипівна
  4. Барилюк Василь Володимирович
  5. Білоніжка Володимира-Марія Григорівна
  6. Блажієвський Лаврентій Федорович
  7. Боличева Галина Василівна
  8. Борсукевич Володимир Романович
  9. Волох Ірма Олександрівна
  10. Волох Федір Федорович
  11. Волощук Володимир Михайлович
  12. Герасимчук Євдокія Захарівна
  13. Гортинська Ірина Дмитрівна
  14. Гринь Вероніка Олексіївна
  15. Дідух Леонід Дмитрович
  16. Дужий Теодозій Михайлович
  17. Жербецький Станіслав Кирилович
  18. Іванов Олександр Павлович
  19. Івашков Володимир Йосифович
  20. Кабан Марія Володимирівна
  21. Козлов Володимир Архипович
  22. Колосюк Галина Михайлівна
  23. Косарчин Таїсія Федорівна
  24. Кравчук Ганна Сергіївна
  25. Кузнєцова Віра Олексіївна
  26. Лаба Іван Степанович
  27. Левицька Галина Михайлівна
  28. Мельниченко Юрій Петрович
  29. Намінська Софія Євстахівна
  30. Невідомська Лідія Андріївна
  31. Ожгібесова Маргарита Іванівна
  32. Окпищ Христина Богданівна
  33. Оксенюк Анатолій Полікарпович
  34. Панасюк Петро Васильович
  35. Пасічник Наталія Василівна
  36. Пастушенко Зиновія Василівна
  37. Перельштейн Елкуно Аврумович
  38. Руденко Людмила Єлісєєвна
  39. Руденко Ніна Павлівна
  40. Сарапіна Євдокія Іванівна
  41. Саркер Галина Ісаківна
  42. Сеньків Катерина Іванівна
  43. Сікора Ольга Романівна
  44. Стасюк Зеновій Васильович
  45. Степанюк Віталій Григорович
  46. Стецьків Остап Петрович
  47. Ткачук Олександра Дмитрівна
  48. Токар Світлана Семенівна
  49. Тріска Тарас Йосипович
  50. Фещур Ігор Денисович
  51. Фуртак Святослав Петрович
  52. Шародій Ганна Іванівна
  53. Шустер Генадій Володимирович

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Брилинський Михайло Іванович
  2. Гудзь Олександр Дмитрович
  3. Гусєва Ніна Костянтинівна
  4. Дацишин Андрій Михайлович
  5. Климів Іван Михайлович
  6. Носенко Анатолій Єрофійович
  7. Пенцак Олександр Михайлович
  8. Сімків Богдан Олексійович
  9. Слабковський Іреней-Семен Степанович
  10. Стащишин Роман Іванович
  11. Третьяков Вячеслав Володимирович
  12. Цьонь Ольга Василівна
  13. Чорній Зиновій Павлович

1963 рік

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Абдулах Валерій Михайлович
  2. Антонів Іван Петрович
  3. Армаганян Аркадій Аршалуйсович
  4. Борисюк Ярослав Михайлович
  5. Бурдаш Стефанія Андріївна
  6. Вус Ярослав Михайлович
  7. Гнип Елла Петрівна
  8. Головач Алла Іванівна
  9. Гончарова Ніла Іванівна
  10. Городецька Галина Михайлівна
  11. Гречух Зіновій Григорович
  12. Гулька Мирослав Михайлович
  13. Гусак Ганна Іванівна
  14. Дідич Федір Петрович
  15. Добрянський Борис Ярославович
  16. Дрибник Михайло Васильович
  17. Іваницький Євген Андрійович
  18. Іванчук Емілія Йосипівна
  19. Караван Юрій Володимирович
  20. Карвацький Лев Михайлович
  21. Козакевич Євстахія Євстахіївна
  22. Козицький Костянтин Тарасович
  23. Корнієнко Валентина Юріївна
  24. Крих Богдан Миколайович
  25. Кушнір Людмила Іванівна
  26. Кушнір Олег Борисович
  27. Ланда Людмила Яківна
  28. Ларичева Людмила Федорівна
  29. Лисий Степан Іванович
  30. Лужецький Микола Михайлович
  31. Медведєв Георгій Леонідович
  32. Михайлик Василь Семенович
  33. Михайлик Ольга Василівна
  34. Міліянчук Михайло Васильович
  35. Павлощук Володимир Олексійович
  36. Парипа Любомир Романович
  37. Петрук Олександр Олексійович
  38. Пирч Володимир Андрійович
  39. Пичевський Іван Семенович
  40. Підзирайло Надія Василівна
  41. Попель Олександр Михайлович
  42. Процах Петро Федорович
  43. Роїк Марія Никифорівна
  44. Саврук Дарія Михайлівна
  45. Сай Ярослав Григорович
  46. Свеколкіна Лілія Георгіївна
  47. Соколов Валерій Дмитрович
  48. Сущенко Володимир Олександрович
  49. Федчишин Олександр Степанович
  50. Хилинський Степан Андрійович
  51. Шайновська Олександра Іванівна
  52. Шевченко Ігор Іванович
  53. Шидловська Віра Ярославівна

1964 рік

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики» отримали:

  1. Бадяк Ірина Григорівна
  2. Баран Святослав-Петро Романович
  3. Бичко Марія Дмитрівна
  4. Бурак Ярослав Володимирович
  5. Ваврух Маркіян Васильович
  6. Колодій Володимир Михайлович
  7. Лаврентів Володимир Богданович
  8. Лавровська Ольга Володимирівна
  9. Ленець Марія Володимирівна
  10. Лиса Олена Петрівна
  11. Луців Марія Пилипівна
  12. Малиновський Іван Степанович
  13. Марчук Євген Петрович
  14. Потапчук Галина Миколаївна
  15. Щербатюк Ніна Тимофіївна

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Вексей Іван Миколайович
  2. Веремчук Йосип Іванович
  3. Гехтман Юхим Рувинович
  4. Гринчишин Іван Михайлович
  5. Гуль Петро Васильович
  6. Гуменчик Лідія Михайлівна
  7. Добрянська Любомира Ярославівна
  8. Івантишин Марія Михайлівна
  9. Малиняк Омелян Іванович
  10. Москвитин Іван Михайлович
  11. Новосад Марія Володимирівна
  12. Павлюк Ярослав Петрович
  13. Стеців Олександра Миколаївна
  14. Танчук Олексій Васильович
  15. Фрідель Юрій Васильович

1965 рік

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – оптика і спектроскопія» отримали:

  1. Бартошик Любов-Іванна Дмитрівна
  2. Білий Ярослав-Іван Михайлович
  3. Нестеренко Василь Якович
  4. Пономаренко Володимир Олександрович
  5. Смішко Євген Васильович
  6. Теодорович Дарія Євстахівна

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – теоретична фізика» отримали:

  1. Гайдаренко Ігор Євгенович
  2. Дацко Роман Володимирович
  3. Островський Михайло Костянтинович

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – рентгено- і металофізика» отримали:

  1. Андрейко Андріан Михайлович
  2. Когут Олександр Миколайович
  3. Синюшко Василь Григорович
  4. Френчко Володимир Степанович

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – фізика напівпровідників» отримали:

  1. Галата Орест Романович
  2. Гресько Володимир Михайлович
  3. Лобойко Василь Іванович
  4. Сусь Богдан Арсентійович
  5. Хомишин Ольга Андріївна

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – фізика твердого тіла» отримали:

  1. Василина Богдан Сильвестрович
  2. Воркун Любов-Марія Володимирівна

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – електрофізика» отримали:

  1. Смерека Теодор Петрович

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Радул Лілія Семенівна
  2. Сімків Володимир Олексійович

1966 рік

СТАЦІОНАРНИЙ ВІДДІЛ

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – вчитель фізики» отримали:

  1. Бращенко Владислав Дмитрович
  2. Бурій Богдан Федорович
  3. Вернюк Наталія Георгіївна
  4. Гудова Аріадна Ігорівна
  5. Дорожинська Марія Людомирівна
  6. Доценко Людмила Петрівна
  7. Осєчкін Олександр Іванович
  8. Сенюх Ольга Анатоліївна
  9. Терех Марія Іванівна
  10. Чанкова Галина Семенівна
  11. Шкрибало Юрій Мирославович

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – оптика і спектроскопія» отримали:

  1. Німецький Володимир Петрович
  2. Павелко Тамара Михайлівна
  3. Швак Ростислав Ігнатович
  4. Яроменко Теодор Антонович

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – рентгено- і металофізика» отримали:

  1. Грень Євгенія Пилипівна
  2. Панасюк Мирон Романович
  3. Поціпко Валентина Петрівна
  4. Ратушняк Олена Антонівна

Тимчасове посвідчення про закінчення університету з кваліфікацією «Фізик – теоретична фізика» отримали:

  1. Бунчак Зеновія Петрівна
  2. Фролов Віктор Дмитрович

ВЕЧІРНІЙ ВІДДІЛ

Диплом про закінчення з присвоєнням кваліфікації «Фізик – фізика напівпровідників» отримали:

  1. Горбунова Ніна Іванівна
  2. Китаєва Ольга Костянтинівна
  3. Лев Богданна Петрівна
  4. Михайлюк Олена Павлівна
  5. Остапчук Галина Миколаївна
  6. Самолюк Галина Іванівна
  7. Яценко Юрій Федорович

Диплом про закінчення з присвоєнням кваліфікації «Фізик – електрофізика» отримали:

  1. Пачовська Мирослава Теоктистівна
  2. Стасюк Ірина Степанівна

Диплом про закінчення з присвоєнням кваліфікації «Фізик – оптика і спектроскопія» отримали:

  1. Кудрявець Степан Петрович

ЗАОЧНИЙ ВІДДІЛ

Диплом про закінчення з присвоєнням кваліфікації «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Авескулов Євген Дмитрович
  2. Аракельян Артур Іванович
  3. Гончар Євстахій Григорович
  4. Кіт Марія Іванівна
  5. Колодій Ярослава Іванівна
  6. Курищук Василь Юрійович
  7. Мартишенко Михайло Власович
  8. Подольчак Ярослав Михайлович
  9. Прокопенко Лариса Яківна
  10. Просянікова Діна Іванівна
  11. Січкар Ростислав Васильович
  12. Стоколос Ольга Михайлівна
  13. Стрипа Володимир Михайлович
  14. Харламов Сергій Гаврилович
  15. Чешик Михайло Антонович
  16. Ярема Стефанія Миколаївна

1967 рік

СТАЦІОНАРНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики» отримали:

  1. Базарська Зінаїда Самуілівна
  2. Батюк Катерина Михайлівна
  3. Вагеник Ларіанна Олексіївна
  4. Вус Марія Михайлівна
  5. Гриновець Євген Теодорович
  6. Заставний Ярослав Стахович
  7. Зачко Ігор Юрійович
  8. Іванова Лариса Іванівна
  9. Костюк Ольга Володимирівна
  10. Красковська Олександра Корніївна
  11. Левицька Ярослава Андріївна
  12. Лясота Ольга Михайлівна
  13. Маєвська Степанія Володимирівна
  14. Новосельська Василина Йосипівна
  15. Озарків Софія Володимирівна
  16. Олексин Орися Петрівна
  17. Рихаль Ірина Михайлівна
  18. Рудницька Валентина Полікарпівна
  19. Сегеда Микола Іванович
  20. Сидорчук Стефанія Федорівна
  21. Скринник Адам Степанович
  22. Соломенко Любов Дмитрівна
  23. Шехтман Клара Львівна
  24. Шпак Олександр Оксентович
  25. Якубець Марія Ільківна

Кваліфікацію «Фізик – оптика і спектроскопія» отримали:

  1. Ваврух Катерина Миколаївна
  2. Галайбіда Марія Петрівна
  3. Гоголєв Микола Львович
  4. Дмитрук Василь Петрович
  5. Лук’янець Галина Михайлівна
  6. Медвідь Текля Йосипівна
  7. Мигаль Валерій Павлович
  8. Сенів Михайло Гаврилович

Кваліфікацію «Фізик – теоретична фізика» отримали:

  1. Бігун Марія Михайлівна
  2. Голод Віра Іванівна
  3. Єфіменко Віктор Володимирович
  4. Лупій Надія Максимівна
  5. Свердан Петро Леонович

Кваліфікацію «Фізик – фізика напівпровідників» отримали:

  1. Антонів Марія Василівна
  2. Збожна Ольга Михайлівна
  3. Зданевич Іван Васильович
  4. Лакиза Тамара Петрівна
  5. Сидорчук Петро Григорович
  6. Спектор Тетяна Олександрівна
  7. Шелюг Олена-Пелагія Романівна

Кваліфікацію «Фізик – електрофізика» отримали:

  1. Гаврильченко Альберт Пилипович
  2. Губська Надія Іванівна
  3. Колодницька Надія Трохимівна
  4. Любинецька Богданна Іванівна
  5. Соляник Любомира Марківна

Кваліфікацію «Фізик – рентгено- і металофізика» отримали:

  1. Лавренюк Михайло Савович

ВЕЧІРНІЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик – рентгено- і металофізика» отримали:

  1. Баран Ірина Михайлівна
  2. Гірняк Марія Богданівна
  3. Кобак Ольга Йосипівна
  4. Кучма Наталія Василівна
  5. Паливода Віра-Зиновія Петрівна
  6. Чех Володимир Григорович

Кваліфікацію «Фізик – фізика напівпровідників» отримали:

  1. Карпікова Лідія Іванівна
  2. Коржинська Ольга Андріївна
  3. Котович Мирослава Миколаївна
  4. Лєбєдєва Світлана Миколаївна
  5. Мирошник Маргарита Федорівна
  6. Сєдакова Ольга Сергіївна
  7. Хомуляк Іванна-Олександра Петрівна

ЗАОЧНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Бачинська Марія Йосипівна
  2. Гербут Микола Іванович
  3. Голік Марія Йосипівна
  4. Данило Марія Яківна
  5. Дацків Володимир Гільярович
  6. Затильний Леонід Степанович
  7. Іванків Надія Іванівна
  8. Іченець Анатолій Якович
  9. Козачинський Богдан Миронович
  10. Козова Теодозія Василівна
  11. Масло Любов Миколаївна
  12. Могила Мирослава Степанівна
  13. Назаренко Лев Федорович
  14. Нанівський Семен Михайлович
  15. Парош Ілля Данилович
  16. Пастухова Галина Іванівна
  17. Перетятко Михайло Павлович
  18. Полюхович Іван Павлович
  19. Сеньків Богдан Миколайович
  20. Тимкевич Зенон Олександрович
  21. Ткач Михайло Дмитрович
  22. Турчин Ганна Михайлівна
  23. Чемес Анатолій Петрович
  24. Щенніков Анатолій Семенович
  25. Явчак Тамара Йосипівна

1968 рік

СТАЦІОНАРНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Антонюк Роман Андрійович
  2. Баляба Марія Степанівна
  3. Богулевич Любов Михайлівна
  4. Васьків Андрій Петрович
  5. Вербицька Світлана Іванівна
  6. Владика Марта Михайлівна
  7. Гапун Ярослав Володимирович
  8. Гейник Галина Іванівна
  9. Гичпан Ірина Миколаївна
  10. Гнида Єва Іванівна
  11. Гнип Ігор Павлович
  12. Давидова Любов Євелівна
  13. Дїдухович Володимир Леонідович
  14. Ейдензон Ганна Мойсеївна
  15. Заставна Марія Йосипівна
  16. Когутов Анатолій Петрович
  17. Козійчук Олена Петрівна
  18. Колтик Марія Степанівна
  19. Кондрат Василь Федорович
  20. Копаніцький Михайло Володимирович
  21. Кривко Олександра Іванівна
  22. Лавренова Лариса Федорівна
  23. Лачашвілі Ренольд Олександрович
  24. Лопушанський Ярослав Йосипович
  25. Любицький Теодор Теодорович
  26. Мазурак Юрій Ярославович
  27. Макуріна Ганна Григорівна
  28. Мариновська Марія Михайлівна
  29. Мельничук Марія Степанівна
  30. Мороз Володимир Миколайович
  31. Онищак Ярослав Дмитрович
  32. Паливода Ігор Петрович
  33. Попов Олег Якович
  34. Попова Людмила Петрівна
  35. Путирай Марія Йосипівна
  36. Резнік Галина Павлівна
  37. Роговська Емма Тадеушівна
  38. Рокицький Всеволод Миколайович
  39. Саєнко Одарка Адамівна
  40. Саєнко Сергій Іванович
  41. Скакун Іван Арсентійович
  42. Смачило Олександра Дмитрівна
  43. Стадник Ганна Йосипівна
  44. Сторожук Дарія Петрівна
  45. Сумарук Олександра Орестівна
  46. Сущенко Галина Петрівна
  47. Тарасенко Тамара Олександрівна
  48. Харамбура Софія Богданівна
  49. Хацевич Дмитро Федорович
  50. Хома Олександра Іванівна
  51. Червак Іван Васильович
  52. Черпак Володимир Леонович
  53. Чигрин Ольга Петрівна

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Андріюк Степан Васильович
  2. Базилевич Віра Михайлівна
  3. Березівський Юрій Віталійович
  4. Біленко Юрій Михайлович
  5. Герасько Людмила Василівна
  6. Годун Борис Олександрович
  7. Дракус Ольга Федорівна
  8. Дружинін Анатолій Олександрович
  9. Євшина Ірина Володимирівна
  10. Зленко Ольга Яремівна
  11. Командресова Світлана Яківна
  12. Корбецький Роман Васильович
  13. Костецький Всеволод Сергійович
  14. Михайлов Ігор Антонович
  15. Пилипців Марія Василівна
  16. Писаревський Володимир Костянтинович
  17. Прокопчук Леонід Федорович
  18. Савків Іларіон-Володимир Володимирович
  19. Семотюк Володимир Миколайович
  20. Федорчук Євдоким Никифорович
  21. Хмельнова Валентина Федорівна
  22. Хміль Володимир Григорович
  23. Шевчук Евеліна Анатолівна
  24. Щибра Микола Піменович

Кваліфікацію «Фізик – теоретична фізика» отримали:

  1. Железняков Валерій Іванович

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики» отримали:

  1. Хомич Роман Миронович

ВЕЧІРНІЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик – оптика і спектроскопія» отримали:

  1. Боровий Микола Васильович
  2. Кругова Маргарита Володимирівна
  3. Маркевич Дарія Миколаївна
  4. Ровенський Михайло Андрійович
  5. Ротер Юхим Артурович
  6. Синюта Борислава Йосипівна
  7. Стародубова Тетяна Василівна
  8. Стецько Надія Михайлівна
  9. Тасеєв Георгій Миколайович
  10. Юрійчук Оксана Володимирівна

Кваліфікацію «Фізик – електрофізика» отримали:

  1. Сарабін Петро Михайлович

Кваліфікацію «Фізик – фізика напівпровідників» отримали:

  1. Бойко Наталія Мойсеївна
  2. Онищак Мирослава Володимирівна

Кваліфікацію «Фізик – рентгенометалофізика» отримали:

  1. Грицин Софія Романівна
  2. Турченко Микола Павлович

ЗАОЧНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Луцик Зеновія Григорівна
  2. Семків Ганна Теофілівна

1969 рік

СТАЦІОНАРНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Багінський Володимир Мечиславович
  2. Бунько Євген Михайлович
  3. Волковецький Степан Васильович
  4. Григорчук Роман Олексійович
  5. Грищук Станіслав Андрійович
  6. Денисюк Володимир Олександрович
  7. Злупко Василь Миколайович
  8. Кицай Богдан Михайлович
  9. Книш Іван Іванович
  10. Крашевський Володимир Йосипович
  11. Курпіта Стефанія Дмитрівна
  12. Кушнір Роман Дмитрович
  13. Лада Алла Олексіївна
  14. Леонець Володимир Адамович
  15. Личак Михайло Михайлович
  16. Літвінов Володимир Ілліч
  17. Майструк Неля Олександрівна
  18. Матвійчук Лариса Іванівна
  19. Матвійчук Ярослав Миколайович
  20. Мельник Роман Андрійович
  21. Мельничук Борис Леонтійович
  22. Митрофанов Аркадій Олександрович
  23. Наливкіна Віра Петрівна
  24. Ощудляк Степан Михайлович
  25. Пастернак Михайло Петрович
  26. Пачовська Оксана Теоктистівна
  27. Півень Марія Андріївна
  28. Потоцька Рома Іванівна
  29. Романович Владислава Владиславівна
  30. Самар Іван Федорович
  31. Семенюк Володимир Омелянович
  32. Соловей Анатолій Васильович
  33. Сольський Іван Михайлович
  34. Сорока Сільвестр Олексійович
  35. Тімоніна Євгенія Олексіївна
  36. Труш Тетяна Олександрівна
  37. Турчанов Володимир Іванович
  38. Улянова Галина Анатоліївна
  39. Федорович Іван Степанович
  40. Фіяла Ярослава Михайлівна
  41. Шпак Олег Теофільович
  42. Щербань Лідія Олександрівна
  43. Яворський Богдан Миколайович
  44. Яворський Ігор Миколайович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Бачевський Роман Сергійович
  2. Вовчик Єва Богданівна
  3. Воркун Олександра Володимирівна
  4. Ігнатюк Петро Андрійович
  5. Ільчишин Ігор Павлович
  6. Козак Олександра Михайлівна
  7. Крушельницька Тетяна Доріанівна
  8. Лиснюк Лідія Петрівна
  9. Льовіна Світлана Олександрівна
  10. Любицька Ярослава Григорівна
  11. Моряк Іван Андрійович
  12. Новак Лідія Олексіївна
  13. Пецкович Микола Олексійович
  14. Руда Леся Федорівна
  15. Тимошенко Валерій Сергійович
  16. Улянюк Сергій Степанович
  17. Хапко Зінон Андрійович
  18. Чернов Борис Олександрович
  19. Чернова Ірина Миколаївна
  20. Шивя’к Віра Іванівна
  21. Якуніна Валентина Василівна

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Альтман Олександр Данилович
  2. Бабський Ігор Іванович
  3. Балабін Михайло Юрійович
  4. Балабіна Світлана Олександрівна
  5. Бірюкова Тамара Архипівна
  6. Бузницький Євген Олексійович
  7. Войтович Дарія Олександрівна
  8. Володарська Белла Натанівна
  9. Галімська Любов Олексіївна
  10. Гапчин Богдан Матвійович
  11. Гаркавенко Олександр Семенович
  12. Горбова Тереза Василівна
  13. Гореленко Юрій Кирилович
  14. Гудзь Ігор Дмитрович
  15. Гурій Орест Степанович
  16. Деленко Марія Миколаївна
  17. Джала Роман Михайлович
  18. Діанов Вячеслав Іванович
  19. Діанова Ніна Вікторівна
  20. Дідик Оксана Іванівна
  21. Євстігнеєв Олександр Іванович
  22. Єфіменко Людмила Володимирівна
  23. Журавецька Лідія Йосипівна
  24. Зотова Тетяна Володимирівна
  25. Івашньова Любов Микитівна
  26. Ігнатів Мирослав Ілліч
  27. Ігнатюк Станіслава Миколаївна
  28. Канюка Наталія Іванівна
  29. Климюк Олександра Павлівна
  30. Книш Ганна Іванівна
  31. Коваль Анатолій Миколайович
  32. Коваль Іриней Павлович
  33. Колбік Олександр Семенович
  34. Колесніков Павло Миколайович
  35. Колодій Віра Іванівна
  36. Комісарова Тамара Арсентівна
  37. Кревс Віктор Євгенович
  38. Крупка Степан Степанович
  39. Лотоцький Олег Дмитрович
  40. Луцик Андрій Юліанович
  41. Малюца Любов Михайлівна
  42. Матиящук Володимир Андрійович
  43. Мігель Євген Володимирович
  44. Новосад Петро Данилович
  45. Новосад Степан Степанович
  46. Омельченко Лідія Андріївна
  47. Остапенко Ганна Степанівна
  48. Пашук Ігор Петрович
  49. Пеленський Олександр Любомирович
  50. Петрашко Ростислав Миколайович
  51. Петров Петро Петрович
  52. Петруняк Дарія Василівна
  53. Пиріжок Домініка Григорівна
  54. Предко Василь Іванович
  55. Радковський Георгій Анатолійович
  56. Радченко Зінаїда Григорівна
  57. Роскостова Ольга Павлівна
  58. Савчин Марія Степанівна
  59. Саміла Таїса Михайлівна
  60. Сегинович Мирослава Йосипівна
  61. Сисак Христина-Марта Михайлівна
  62. Скрипка Іван Іванович
  63. Слюсар Ореста Петрівна
  64. Соловей Іванна Степанівна
  65. Сорока Костянтин Олексійович
  66. Стадник Андрій Дмитрович
  67. Степанюк Адам Олексійович
  68. Терешкун Уляна Антонівна
  69. Тищенко Наталія Василівна
  70. Ткачик Ольга Семенівна (випуск 1968 р.)
  71. Томачинський Владислав Семенович
  72. Третяков Юрій Володимирович
  73. Троцюк Василь Ілякович
  74. Швед Надія Йосипівна
  75. Шевченко Валентина Дмитрівна
  76. Шеремета Валентина Володимирівна
  77. Шершун Світлана Гнатівна
  78. Юрченко Петро Юхимович
  79. Яремчук Марія Василівна
  80. Ярмолюк Василь Петрович
  81. Яцишин Василь Петрович

ВЕЧІРНІЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Білоніжка Павло Михайлович
  2. Гавенко Валентин Олександрович
  3. Гайдар Богдан Іванович
  4. Орлов Володимир Степанович
  5. Руткевич Бартломей Юліанович
  6. Сворень Йосип Михайлович
  7. Сойка Степан Іванович
  8. Устименко Ніна Іллівна
  9. Черкащин Вадим Євгенович
  10. Чурілов Борис Олександрович
  11. Яринич Орест Олексійович

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Блавацький Зеновій Григорович
  2. Бодрова Ніна Петрівна
  3. Бруштунов Вітольд Якович
  4. Вебрас Валерій Олександрович
  5. Вебрас Ольга Дмитрівна
  6. Воскобойніков Юлій Мойсейович
  7. Гаврилів Яромир Богданович
  8. Гальперіна Ала Йосипівна
  9. Дегтяров Ігор Данилович
  10. Зеленко Віра Дмитрівна
  11. Кашуба Дмитро Дмитрович
  12. Кутасевич Володимира Павлівна
  13. Марич Олена Федорівна
  14. Миколайчук Надія Панасівна
  15. Найчук Олександра Яківна
  16. Панчишин Роман Степанович
  17. Сахно Богдан Емануїлович
  18. Солтис Григорій Григорович
  19. Чигинь Василь-Степан Іванович

ЗАОЧНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Козубська Емілія Дмитрівна

1970 рік

СТАЦІОНАРНИЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Барищук Ігор Юрійович
  2. Барищук Людмила Юріївна
  3. Березівський Іван Васильович
  4. Біленко Галина Нахимівна
  5. Бондаренко Зінаїда Клавдіївна
  6. Винницька Богдана Михайлівна
  7. Вінніченко Олександр Михайлович
  8. Ганусяк Оксана Іванівна
  9. Гарун Володимир Євстахійович
  10. Гущин Володимир Федорович
  11. Зибов Володимир Миколайович
  12. Керик Роман Омелянович
  13. Коваль Микола Дмитрович
  14. Коломієць Віктор Олександрович
  15. Кореневський Микола Антонович
  16. Корилюк Орися Григорівна
  17. Коростіль Андрій Мирославович
  18. Косоногов Віталій Митрофанович
  19. Котлярчук Богдан Костянтинович
  20. Левицька Ірина Йосипівна
  21. Ліскевич Євген Семенович
  22. Любецький Валерій Тихонович
  23. Мельничук Іван Федорович
  24. Мусянович Ярослав Михайлович
  25. Нестеренко Володимир Михайлович
  26. Олексів Богдан Ярославович
  27. Паливода Євген Мирославович
  28. Пашук Володимир Андрійович
  29. Педлявська Ала Василівна
  30. Петров Валерій Львович
  31. Подураєв Анатолій Павлович
  32. Покровський Вадим Вікторович
  33. Рудавський Юрій Кирилович
  34. Сельянова Ольга Михайлівна
  35. Семенюк Віктор Миколайович
  36. Семенюк Вячеслав Михайлович
  37. Сидоренко Анатолій Володимирович
  38. Стахів Петро Григорович
  39. Степашко Володимир Семенович
  40. Сушко Степан Васильович
  41. Федорович Марія Олексіївна
  42. Флейчук Валентина Степанівна
  43. Хомицький Мирослав Тимофійович
  44. Шемуратов Федір Афанасійович
  45. Шмигельський Ярослав Антонович

Кваліфікацію «Фізик-оптик» отримали:

  1. Андрейків Ярослава Степанівна
  2. Барановський Ігор Васильович
  3. Бесчастнова Тетяна Михайлівна
  4. Білинська Ірина Йосипівна
  5. Будурович Параска Миколаївна
  6. Буймола Лариса Григорівна
  7. Буклів Йосип Михайлович
  8. Григорьєва Тамара Володимирівна
  9. Деркач Ала Андріївна
  10. Дручок Юрій Васильович
  11. Дуб’яга Лариса Григорівна
  12. Кияк Степан Григорович
  13. Корж Дмитро Йосипович
  14. Кубишин Стефанія Марківна
  15. Мацко Мирон Григорович
  16. Олійник Михайло Васильович
  17. Охрімюк Валерій Михайлович
  18. Павлів Надія Теодорівна
  19. Пігрух Володимир Володимирович
  20. Підлетейчук Надія Петрівна
  21. Стельмах Микола Семенович
  22. Ткаченко Лариса Євгенівна
  23. Цебрій Зеновій Іванович
  24. Чекан Дмитро Дмитрович

Кваліфікацію «Фізик. Викладач фізики» отримали:

  1. Августин Ростислав Ізидорович
  2. Аграновський Борис Олексійович
  3. Анатійчук Іван Касьянович
  4. Андрієцький Роман Олексійович
  5. Антоневич Петро Миколайович
  6. Антош Михайло Олексійович
  7. Багмур Володимир Миколайович
  8. Базилевич Семен Іванович
  9. Балабух Олександра Миколаївна
  10. Бандурка Євген Ілліч
  11. Барба Володимир Іванович
  12. Бачинська Ганна Петрівна
  13. Берник Зеновій Андрійович
  14. Бігун Дмитро Ількович
  15. Бобровський Ігор Анатолійович (випуск 1969 р.)
  16. Бондар Вячеслав Дмитрович
  17. Брик Всеволод Михайлович
  18. Будко Світлана Іванівна
  19. Вакарчук Іван Олександрович
  20. Вакарчук Світлана Олександрівна
  21. Василевська Людмила Вікторівна
  22. Винник Дмитро Михайлович
  23. Винничук Ярослава Ярославівна
  24. Війтович Богдан Іванович
  25. Війтович Тетяна Миколаївна
  26. Вовк Олександра Володимирівна
  27. Войчишин Йосип Михайлович
  28. Гаврилко Ігор Михайлович
  29. Гаєвський Василь Григорович
  30. Гербільський Михайло Григорович
  31. Городинський Олександр Борисович
  32. Грудзевич Ярослав Васильович
  33. Гуменюк Василь Михайлович
  34. Далевський Михайло Іванович
  35. Дерпак Ярослав Михайлович
  36. Дзюба Ніна Олександрівна
  37. Дідух Валерій Дмитрович (випуск 1969 р.)
  38. Дубов Юрій Георгійович
  39. Заклинська Богданна Йосипівна
  40. Залуцький Станіслав Володимирович
  41. Зелінська Галина Климівна
  42. Зубач Лев Дмитрович
  43. Ісаєва Вікторія Миколаївна
  44. Камінський Юрій Юлійович
  45. Кардаш Роман Іванович
  46. Клос Андріана Василівна
  47. Коваль Сазонт Павлович
  48. Козловський Михайло Іванович
  49. Койфман Наум Вольфович
  50. Коляндрук Володимир Йосипович
  51. Кондель Іван Лаврентійович
  52. Костецький Олексій Михайлович
  53. Креховецький Корнелій Михайлович
  54. Крижевський Борис Михайлович
  55. Кріль Анатолій Сергійович
  56. Крупка Любов Петрівна
  57. Кулиняк Катерина Федорівна
  58. Куштай Ярослав Васильович
  59. Ленів Марія Михайлівна
  60. Лісничий Віктор Петрович
  61. Літвінова Ольга Миколаївна
  62. Луцик Іван Іванович
  63. Маланчук Ірина Дмитрівна
  64. Мамаєва Галина Борисівна
  65. Марченко Людмила Олександрівна
  66. Митюков Олександр Кузьмич
  67. Москаленко Валерій Васильович
  68. Мошков Ігор Юрійович
  69. Палащук Євген Іванович
  70. Петрівська Марія Теофілівна
  71. Пилипишин Богдан Іванович
  72. Поберейко Михайло Петрович
  73. Полигач Зеновій Михайлович
  74. Посельський Микола Михайлович
  75. Пришляк Юрій Степанович
  76. Ривко Іван Ілліч
  77. Рудий Ігор Олександрович
  78. Сахневич Микола Леонтійович
  79. Семів Орест Андрійович
  80. Сенів Степан Миколайович
  81. Синицький Орест Миколайович
  82. Сідоров Олександр Павлович
  83. Скрипник Ігор Гаврилович
  84. Сородник Ольга Євстахівна
  85. Стефаник Юрій Васильович
  86. Тихоненко Людмила Василівна
  87. Федевич Юліан Ярославович
  88. Філоненко Борис Федорович
  89. Хомічак Ігор Григорович
  90. Царьова Валентина Олександрівна (випуск 1969 р.)
  91. Чирка Галина Федорівна
  92. Чирка Михайло Васильович
  93. Чугунов Сергій Іванович
  94. Чухліб Валерій Васильович (випуск 1969 р.)
  95. Шевченко Борис Іванович
  96. Яремчук Богдан Миколайович
  97. Яхимович Іван Адамович

ВЕЧІРНІЙ ВІДДІЛ

Кваліфікацію «Радіофізик» отримали:

  1. Бернард Наталія Миколаївна
  2. Борщак Наум Ілліч
  3. Воронцова Галина Михайлівна
  4. Гнатишин Ярослав Михайлович
  5. Драган Олег Петрович
  6. Заплатинська Ніна Марківна
  7. Каделяк Марія Теодорівна
  8. Каплан Олена Самуїлівна
  9. Кауфман Михайло Ісакович
  10. Ковтун Роман Миколайович
  11. Козак Михайло Михайлович
  12. Костецька Людмила Миколаївна
  13. Кульчицька Марія-Лідія Мирославівна
  14. Курова Лариса Василівна
  15. Кучер Ірина Мойсеївна
  16. Лихвар Володимир Іванович
  17. Любас Ярослава Юріївна
  18. Новаківська Зоя Володимирівна
  19. Перейма Зеновій Іванович
  20. Плитин Павло Іванович
  21. Уминський Вячеслав Олександрович
  22. Хабер Богдан Васильович
  23. Чорна Ірина Михайлівна
  24. Шахобалова Любов Павлівна
  25. Щепанюк Станіслава Євстахівна

Кваліфікацію «Фізик» отримали:

  1. Бучко Ярослав Юрійович
  2. Винницька Світлана Станіславівна
  3. Войтишин Марія Дмитрівна
  4. Дзюбек Станіслав Адамович
  5. Добрянський Олег Степанович
  6. Доротяк Мирон Миколайович
  7. Кархут Орися Іванівна
  8. Левада Галина Іванівна
  9. Любас Ольга Петрівна
  10. Любачівський Всеволод Іванович
  11. Мадеко Тамара Павлівна
  12. Паздрій Ігор Петрович
  13. Панкевич Мирослав Євстахович
  14. Поліщук Микола Олександрович
  15. Стецура Марія Михайлівна
  16. Токарівський Мирослав Васильович
  17. Федишин Ярослав Іванович
  18. Цибуляк Софія Василівна
  19. Яцик Богдан Миколайович
  20. Яцик Ольга Степанівна

Кваліфікацію «Фізик. Вчитель фізики середньої школи» отримали:

  1. Савчин Володимир Васильович – випуск 1968 р.