Для коректної роботи цієї сторінки необхідно, аби ви дозволили JavaScript у своєму гортачі.
Фізичний
факультет
Новини
Контакти
Портал університету
Про нас
Вітальне слово
Адміністрація
Персонал
Кафедри
Лабораторії
Міжнародна співпраця
Історія
Випускники
Про нас говорять
Методична рада
Навчання
Бакалавр
Магістр
Освітні програми
Навчальні плани
Дисципліни вільного вибору
Аспірантура і докторантура
Практика
Програми державних іспитів
Вступнику
Абітурієнту
Правила прийому
Вступ в магістратуру
Твої перспективи
Подорож факультетом
Знайомство з кафедрами
Олімпіади, конкурси, ЗНО і школи
Доуніверситетська підготовка
Наука
Напрями досліджень
Національні програми
Міжнародні наукові проєкти
Відзнаки і нагороди
Конференції
Семінари
Захисти дисертацій
Видання
Новини фізики
Студенту
Розклад занять
Розклад заліків, іспитів та захистів
Студентське самоврядування
Студентське життя
Старости та порадники
Програма Erasmus+
Працевлаштування, вакансії
Бібліотеки та музеї
Новини
Контакти
Портал університету
About the Department of Theoretical Physics
Чобанюк Володимир Михайлович
Гальчак Володимир Петрович
Джоджик Ярослав Іванович
Про кафедру фізики твердого тіла
Комарницький Михайло Степанович
Стефанський Ігор Васильович
About the Department of Solid State Physics
Тибель Ігор Миколайович
Марголич Ірина Федорівна
Шпот Наталія Володимирівна
Макар Іван Іванович
Урочисте вручення дипломів (випуск літо 2019 року)
Бурак Павло Степанович
Бунь Ростислав Адамович
Дуцяк Іван Степанович
Гіллер Яків Леопольдович
Довгий Ярослав Остапович
Гундерук Оксана Любомирівна
Дубельт Степан Петрович
Канівець Олег Леонідович
Токарчук Михайло Васильович
Урочисте вручення дипломів (випуск 2012 року)
Секрети знайомих предметів
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2022)
Заяць Василь Михайлович
Дзіх Богдан Романович
Лабораторний практикум з курсу Молекулярна фізика
Кельбас Богдан Андрійович
Secrets of Familiar Subjects
Байцар Ганна Степанівна
Ceremonial Handing of Diplomas (2012)
Ковальчук Володимир Іванович
Prokhorenko Viktor Yakovych
Малицький Дмитро Васильович
Ярема Василина Леонтіївна
Наукове та навчальне обладнання кафедри фізики металів
Ключковський Юрій Богданович
Romanyuk Mykola Oleksiyovych
Ромака Володимир Афанасійович
Васьків Андрій Петрович
Пастирський Олег Ярославович
Трач Ігор Богданович
Маятник Фуко
Удала Микола Васильович
XXII Міжнародний семінар з Фізики та хімії твердих тіл (eISPCS’20)
Коренчук Микола Мусійович
Rudavskyi Yuriy Kyrylovych
Білий Олександр Іванович
Вознюк (Кучнір) Уляна Григорівна
Vakiv Mykola Mykhaylovych
Баумкетнер Андрій Богданович
Коліушко Ігор Борисович
XXII International Seminar on Physics and Chemistry of Solids (eISPCS’20)
Авдонін Костянтин Вікторович
Філь Василь Теодорович
Фіцич Олена Іванівна
VASHCHENYUK Mykola Mykolayovych
Красіцький Володимир Миколайович
Ceremonial Handing of Diplomas (summer 2019)
Vlokh Orest-Stepan Hryhorovych
Корчак Леся Володимирівна
Мотрюк Марія Ярославівна
Спірідонова Анастасія Геннадіївна
Красіцька Галина Михайлівна
Дубов Юрій Георгійович
Dovhyy Yaroslav Ostapovych
Грица Галина Йосипівна
Лаврик Олег Васильович
Микитюк Зіновій Матвійович
Кандиба Сергій Віталійович
Dutchak Yaroslav Yosypovych
Медведєв Віктор Павлович
Цибуляк Богдан Зіновійович
Lubchenko Andriy Fedorovych
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2020)
Середюк Богдан Олександрович
Жук Тарас Володимирович
Новосад Степан Степанович
Lutsiv Roman Vasylyovych
Монянчин Богдан Васильович
Мельник Микола Омелянович
ОП “Квантові комп’ютери та квантове програмування”
Mryglod Ihor Myronovych
Пиріг Юрій Степанович
Мельник Олександр Йосипович
Малинич Ігор Захарович
Кулай Тарас Стефанович
Nazarchuk Zinovij Teodorovych
Сватко Юрій Іванович
Морозевич Любов Михайлівна
Остапенко Наталя Анатоліївна
Барви світла
Pashkovskyy Marian Vladyslavovych
Петрів Василь Федорович
Середницький Андрій Степанович
Конкурс «Левеня»
Шопа Галина Михайлівна
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2018)
Ящинський Леонід Васильович
Урочисте вручення дипломів (випуск зима 2019 року)
Бовгира Ростислав Вікторович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2018-2019)
Кавич Йосиф Володимирович
Радковський Василь Степанович
Шопа Ярослав Іванович
Панасюк Мирон Романович
Вознюк Дмитро Леонтійович
Черватюк Роксана Володимирівна
Дрогомирецький Іван Михайлович
Foucault pendulum
Competition «Levenya»
Platform of Ideas – 2024
Стягар Орест Миколайович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2017-2018)
Перейма Зеновій Іванович
Білецький Богдан Федорович
Станіслав Лорія
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2016-2017)
Репетило Василь Іванович
Кужель Богдан Степанович
Клепуц Олег Миколайович
Клим Микола Михайлович
Гарасимів Роксоляна Всеволодівна
Рудко Микола Степанович
Кавецький Роман Степанович
Гавриш Богдан Пантелеймонович
Famous Graduates – in Physics
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2015-2016)
Дисертації захищені на кафедрі експериментальної фізики
Телефанко Олег Георгійович
Науковий семінар «Люмінесценція конденсованих систем»
Семерак Остап Михайлович
Екскурсія учнів Малої академії наук на фізичний факультет і астрономічну обсерваторію
Лабораторія росту кристалів
Говоруха Галина Михайлівна
Серкіз Роман Ярославович
Щепан Щеньовський
Відомі випускники – закордонні інституції
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2014-2015)
Трохимчук Петро Павлович
Excursion of pupils of Small Academy of Sciences to Physical Faculty and Astronomical Observatory
Павлишенко (Ратушняк) Олена Антонівна
Абба Глауберман
Savytskyi Volodymyr Hryhorovych
Усатенко Юрій Миколайович
Дончура Ігор Миколайович
Когут Олександр Миколайович
Войцех Рубінович
Svidzynsky Anatoliy Vadymovych
Насалик Ігор Степанович
Шевчук Петро Іванович
Дончура Надія Євгенівна
Максименко Микола Володимирович
Colours of Light
Венгльовська Софія Юріївна
Урочисте вручення дипломів (випуск 2017 року)
Яринич (Кізлик) Оксана Ярославівна
Фотомандрівка фізичним факультетом
Платформа Ідей – 2022
Михайло Сеньків
Корольчук Надія Зеновіївна
Молекули та фотони у фізичних експериментах
Історія кафедри фізики металів
Дисертації зехищені на кафедрі фізики твердого тіла
Леопольд Інфельд
Stasyuk Ihor Vasyliovych
Паздрій Ігор Петрович
“Фізика вдень і вночі: астрономічна обсерваторія” (Ніч у Брюховичах)
Мацюпа Василь Романович
Здирко Іванна Іванівна
Ceremonial Handing of Diplomas (winter 2019)
Соколовський Богдан Іванович
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2019-2020)
Лабораторія Х-променевої спектроскопії
Королишин Андрій Володимирович
Пазюк Микола Зіновійович
Чвач Валерій Ростиславович
Микола Романюк
Колосівська Мирослава Ярославівна
Підзирайло Микола Степанович
Yukhnovskyi Ihor Rafailovych
XIV Міжнародна конференція «Функціональні та наноструктуровані матеріали» (FNMA’2017) і VII Міжнародна конференція «Фізика невпорядкованих систем» (PDS’2017)
Алексейчук Володимир Іванович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2019-2020)
Яцишин Богдан Петрович
Василь Вишневський
Лазор Богдан Тадейович
Platform of Ideas – 2022
Баран Олександра Андріївна
Антоняк Юрій Тарасович
Урочисте вручення дипломів (випуск 2018 року)
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2018-2019)
Ceremonial Handing of Diplomas (2017)
Лазор Ольга Ярославівна
Урочисте вручення дипломів (випуск 2016 року)
Лабораторія модельних методів у фізиці металів
Плевачук Юрій Олександрович
Ананій Крочук
Бзовська Ірина Степанівна
Вірт Ігор Степанович
Процикевич Ігор Андрійович
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2022-2023)
Платформа Ідей – 2023
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2017-2018)
Ceremonial Handing of Diplomas (2018)
Франів Андрій Васильович
Гординський Віктор Михайлович
Глушак Степан Петрович
Марголич Ігор Іванович
Ceremonial Handing of Diplomas (2016)
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2016-2017)
Лев Іванків
Цікаве і Корисне
Functional and Nanonstructured Materials (FNMA’2017) and Physics of Disordered Systems (PDS’2017)
Сидор Юрій Богданович
Грицик Ігор Іванович
Науковий семінар «Люмінесценція конденсованих систем» присвячений 75-річчю від дня народження Миколи Степановича Підзирайла
Урочисте вручення дипломів (випуск зима 2021 року)
Кусьнеж Віктор Вацлавович
Павлишин Михайло Іванович
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2015-2016)
Лацик Оксана Михайлівна
Лабораторія фізики тонких плівок і наноструктур
Scientific Seminar dedicated to the 85th anniversary of Yaroslav Dovhi birthday will be held
Ceremonial Handing of Diplomas (winter 2021)
Партика Марія Василівна
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2014-2015)
Черноморець Юлія Ігорівна
Йосип Стахіра
Захар’яш Олександр Сергійович
Андрійчук Вікторія Петрівна
Керичинський Ярослав Олегович
Присяжнюк Віктор Іванович
Platform of Ideas – 2023
Заячук Тетяна Миколаївна
Scientific Seminar dedicated to the 300th anniversary of Yozef Lisganing birthday will be held
Загадковий світ молекул
Палчинський Володимир Миронович
Коваленко Костянтин Анатолійович
Ониськів Андрій Богданович
Клапків Михайло Дмитрович
Shpotyuk Oleh Iosypovych
Синюшко Василь Григорович
Презлята Роман Богданович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2018-2019)
Students’ practice at the Vihorlat Observatory (Slovakia)
Лабораторія Х-променевого аналізу
Димон Віра Сергіївна
Романів Гретта Ришардівна
Кость Степан Миколайович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2017-2018)
Поліщук Микола Олександрович
Стремецький Станіслав Францович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2016-2017)
Заремба Михайло Сергійович
Holovatch Yurij Vasylyovych
Чепіль Ігор Євстахович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2015-2016)
Семак Петро Михайлович
Процишак Леся Семенівна
Чепіль Марія Миколаївна
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2014-2015)
Наукові співробітники кафедри фізики металів
Могола Віталій Михайлович
Мудрий Степан Іванович
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Physics (2022-2023)
Григор’єва Оксана Володимирівна
Курта Анна Богданівна
Дзіковський Віктор Євгенович
Кітик Андрій Васильович
Василенко Тарас Ігорович
Допоміжний персонал кафедри фізики металів
Прохоренко Сергій Вікторович
Викладачі кафедри фізики металів
Платформа Ідей – 2024
Підгайна Галина Михайлівна
Барна Мирослава Петрівна
Викладацький розклад
Лазор Тарас Тадейович
Розклад на факультеті
Бурак Ярослав Володимирович
Урочисте вручення дипломів (випуск 2015 року)
Давидовський Іван Михайлович
Кулініч Юрій Анатолійович
Нецик Василь Іванович
Демчина Андрій Володимирович
Кочут Роман Степанович
Науковий семінар присвячений 300-й річниці від дня народження Йозефа Лісґаніґа (1719-1799)
Білінський Андрій Іванович
Науковий семінар з нагоди 85-річчя з дня народження Довгого Ярослава Остаповича
Урочисте вручення дипломів (випуск зима 2023 року)
Celebration of the 60th anniversary of the of Physics faculty
Travel to the Mysterious World of Molecules
Кріотехнології
Краснов Віктор Олександрович
Семотюк Остап Володимирович
Біленька Ольга Богданівна
Наукова конференція «Фізика невпорядкованих систем» (ФНС’2018)
Світ електрики. Кріо- та нанотехнології
Хороз Роман Ярославович
Molecules & Photons in Physical Experiments
Сиротюк Степан Васильович
Кос Євген Степанович
Падляк Богдан Володимирович
Головач Юрій Васильович
Сryotechnology
Дяків Юлія Михайлівна
The Electricity world. Cryo- and Nano-technologies
Архів Кафедри Експериментальної Фізики
Репозитарій магістерських робіт ОПП “Прикладна фізика та наноматеріали”
Кудибин Ігор Богданович
Випускники 1971-2002
Програма XXII Міжнародного семінару з Фізики та хімії твердих тіл
Рентгенівська і електронна спектроскопія (1981)
Чугуєць Анна Володимирівна
Дзюб Іван Петрович
Влох Ростислав Орестович
Сокирка Юрій Миронович
Випускники 2003-2023
Program of XXII International Seminar on Physics and Chemistry of Solids
Андрусик Андрій Ярославович
Дванадцята нарада з люмінесценції (1964)
Матвіїв Христина Ігорівна
Прохоров Дмитро Костянтинович
Торищак Іван Дмитрович
Scientific Day (22.04.2018)
Коломійчук Богдан Вікторович
Река Марія Степанівна
Склярчук Василь Михайлович
Святкування 50-ти ліття факультету
Науковий семінар «Фізика металів, розплавів та композитів»
Шпак Роман Андрійович
Physics at Night
Фізичні цікавинки
Адамів Володимир Теодорович
Панасюк Петро Васильович
Сергієнко Ольга Миколаївна
Волошин Тарас Ярославович
Дмитрук Андрій Ігорович
Дисертації зехищені на кафедрі фізики металів
День науки (22.04.2018)
Онісімчук Віталій Володимирович
Підкович Микола Євстахович
Павлів Ігор Андрійович
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2017)
Климів Іван Михайлович
Синенький Ярослав Петрович
Celebration of the 50th anniversary of the of Physics faculty
Scientific seminar «Physics of metals, melts and composites»
Боднар Мар’яна Степанівна
Physics of Disordered Systems (FNS’2018)
Хомишин Володимир Миколайович
Фізика навколо нас
Науковий семінар «Оптика та спектроскопія конденсованих систем»
Гульгун Оксана Сергіївна
Третяков Юрій Володимирович
Свириденко Ніна Михайлівна
Святкування 10 ліття факультету
Петранівський Богдан Петрович
Ксенофонтов Олександр Костянтинович
Колінько Микола Іванович
Physics around us
Венгльовськіа Софія Юріївна
Лісогорський Максим Альбертович
Рябіш Віталій Борисович
Корчинський Степан Осипович
Черватюк Володимир Арсенович
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2019)
Celebration of the 10th anniversary of the of Physics faculty
Семенчук Володимир Володимирович
Музика Орися Романівна
Красуляк Петро Михайлович
Приймак Михайло Григорович
Фізика мікро- та макросвіту. Віртуальна обсерваторія
Фізика навколо нас
Янчинський Роман Васильович
Швай Роксоляна-Марія Іванівна
Парасюк Остап Степанович
Стець Ігор Несторович
Interesting Physics
Федишин Ярослав Іванович
Бодьо Уляна Ігорівна
Романюк Роман Романович
Святкування 60-ти ліття факультету
ОП “Фізика та астрофізика”
Electricity
Сідлецький Амбросій Михайлович
Physics around us
Літвинська Уляна Юріївна
Brodyn Mykhailo Semenovych
ОП “Комп’ютерна фізика”
Ceremonial Handing of Diplomas (winter 2023)
Parasyuk Ostap Stepanovych
Бродин Михайло Семенович
Vakarchuk Ivan Olexandrovych
Ульчак Мар’яна Михайлівна
Викладачі та співробітники кафедри фізики металів на конференціях та семінарах
Паска Олег Володимирович
Френчко Володимир Степанович
Блажиєвський Орест Лаврентійович
ОП “Нанофізика та наноматеріали”
Крочук Ананій Савич
ОНП «Теоретична фізика та астрофізика»
Вакарчук Іван Олександрович
Білецький Руслан Юрійович
ОП “Комп’ютерні технології в прикладній фізиці”
Чернологов Олександр Іванович
Репозитарій магістерських робіт спеціальності 104 Фізика та астрономія
Мартинюк Борис Богданович
Physics of a Micro- and Macrocosm. The Virtual Observatory
Фізика навколо нас
Добрянська (Туркевич) Леся Орестівна
Ваків Микола Михайлович
Азаров Віталій Адольфович
Давидовська Марія Семенівна
Навчальний план
ОП “Середня освіта (Фізика та астрономія)”
Кіндій Андрій Ігорович
ОНП «Експериментальна фізика»
Ващенюк Микола Миколайович
Жиліна Ніна Іванівна
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2018-2019)
Physics around us
Практика у Вігорлатській обсерваторії
Лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки
Кіт Олександр Володимирович
Навчальний план – Фізика та астрономія (Термін навчання 1,4 р.)
ОНП “Квантові комп’ютери та квантове програмування”
Влох Орест-Степан Григорович
Навчальний план
Стояновський Тадей Мечиславович
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2017-2018)
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2019-2020)
Щерба Іван Дмитрович
25-ті Різдвяні дискусії
Рачій Іван Онуфрійович
Photo tour of the Physics Faculty
Довгий Ярослав Остапович
Олійник Роман Орестович
Кунинець Орест Михайлович
Чопей Галина Петрівна
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2016-2017)
Кулик Юрій Орестович
State Prize of Ukraine in the field of science and technology
Дутчак Ярослав Йосипович
Арцішевський Ярослав Ігорович
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2015-2016)
Stage III of the All-Ukrainian Olympiad in Astronomy (2019-2020)
25-th Christmas Discussions
Лубченко Андрій Федорович
Чернюшок Юрій Володимирович
Дудок Тарас Григорович
Апуневич Степан Євгенович
Більченко Іван Борисович
Чухрай Оксана Маріанівна
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2014-2015)
Луців Роман Васильович
Голубець Тарас Володимирович
Лущик Петро Михайлович
Мриглод Ігор Миронович
Григоренко Василь Юрійович
Відомі випускники – фізика
Відомі випускники – культура і мистецтво
Крупич Олег Миколайович
Нагірняк Андрій Ярославович
Мазур Любомир Миколайович
Якимович Андрій Стефанович
Назарчук Зіновій Теодорович
Качмар Андрій Романович
ОПП “Прикладна фізика та наноматеріали”
Пинянський Микола Зіновійович
Мартинюк-Лотоцька Ірина Юріївна
Футорський Любомир Дарійович
Антонюк Роман Андрійович
Сидор Андрій Петрович
Пашковський Маріан Владиславович
Кравчук Леся Михайлівна
Випускники 1953-1970
Оліхович Іван Миколайович
Вакарчук Святослав Іванович
Шопа Роман Ярославович
Салівонова Олена Миколаївна
Прохоренко Віктор Якович
Медюк Іван Михайлович
Урочисте вручення дипломів (випуск 2013 року)
Головчак Роман Ярославович
Волков Олег Володимирович
Артим Василь Теодорович
Адаменко Дмитро Ігорович
Настишин Юрій Адамович
Пелещак Роман Михайлович
Романюк Микола Олексійович
Козлов Павло Сергійович
Відомі випускники – політика
Скаб Ігор Петрович
Ceremonial Handing of Diplomas (2013)
Рудавський Юрій Кирилович
Про кафедру фізики металів
Свiтлини зустрiчей зi стейкхолдерами
Гапчин Богдан Матвійович
Осипенко Віталій Пантелеймонович
Савицький Володимир Григорович
Школяр Володимир Васильович
Пацаган Микола Іванович
Ковальський Андрій Павлович
Свідзинський Анатолій Вадимович
Шпотюк Олег Йосипович
Про кафедру астрофізики
Підбірський Володимир Васильович
Єфременко (Чорна) Людмила Олександрівна
Гула Олег Григорович
Відомі випускники – IT сфера
Стасюк Ігор Васильович
About the Department of Astrophysics
Методичні рекомендації з оптичного практикуму
Відомі випускники – бізнес
Дацко Григорій Семенович
Почапський Євген Петрович
Ковальчук Василь Васильович
Всеукраїнська Олімпіада з фізики для вступників на фізичний факультет (2021)
Навчальний план магістр (Фізика)
Миколайчук Олексій Гордійович
Рихлевич (Буберняк) Олена Михайлівна
About the Department of Metal Physics
Коломієць Олександр Вікторович
Світлий Анатолій Анатолійович
Юхновський Ігор Рафаїлович
Ненчук Тарас Миколайович
Сергієнко Олег Миколайович
Про кафедру експериментальної фізики
Вакарчук Світлана Олександрівна
Демків Лідія Степанівна
Попович Дмитро Іванович
About the Department of Experimental Physics
Невідомський Андрій Григорович
Семенюк Валерій Миколайович
Парандій Петро Петрович
Про кафедру загальної фізики
Собчук Антон Андрійович
Шопа Микола Ярославович
Кравець Мирон Володимирович
Чех Володимир Григорович
About the Department of General Physics
Струс Михайло Юрійович
Каюн Ігор Валерійович
Світ електрики
Степанишин Володимир Іванович
Вербич Юрій Григорович
Якібчук Петро Миколайович
Про кафедру теоретичної фізики
Пацій Володимир Михайлович
Франів Андрій Васильович
Шевчук Валерій Дмитрович
Головна
Research areas
Абітурієнту
For Entrants
Lessons Schedule
Вітальне слово
Бакалавр
Розклад занять
Напрями досліджень
Home
Dean’s Greeting
Bachelor
Applied Mathematics Curriculum
Навчальний план магістр (Астрономія)
Навчальний план (напрям – фізика)
Applied Mathematics Curriculum
Навчальний план магістр (Фізика конденсованого стану)
Informatics Curriculum
Національні програми
National programs
Exam Schedule
Про нас
Адміністрація
Магістр
Розклад заліків, іспитів та захистів
Правила прийому
About us
Administration
Informatics Curriculum
Master
Навчальний план (напрям – Прикладна фізика)
Apply for Admission
Вступ в магістратуру
Міжнародні наукові проєкти
Student Government
International Research Projects
Master’s Degree
Educational Programs
Персонал
Навчання
Освітні програми
Студентське самоврядування
Staff
Academics
System Analysis Curriculum
Навчальний план (напрям – астрономія)
Навчальний план (напрям – системний аналіз)
System Analysis Curriculum
Honors and Awards
Students Life
Disciplines of free Choice
Кафедри
Навчальні плани
Відзнаки і нагороди
Вступнику
Твої перспективи
Студентське життя
Departments
Дисципліни вільного вибору
Future Students
Your Prospects
Research
Conferences
Group Leaders and Mentors
Подорож факультетом
Travel by Faculty
Лабораторії
Наука
Конференції
Старости та порадники
Labs
International cooperation
University Visnyk
Current Students
Семінари
Seminars
Аспірантура і докторантура
Програма Erasmus+
Erasmus+
Знайомство з кафедрами
Міжнародна співпраця
Departments Review
Вісник університету
Дні науки
Студенту
PhD & Doctorate
Scientific Days
Job placement, Vacancies
Contacts
Захисти дисертацій
Thesis Defenses
Журнал фізичних досліджень
Journal of Physical Studies
Історія
Практика
Олімпіади, конкурси, ЗНО і школи
History
Працевлаштування, вакансії
Practice
Contests, Competitions, ZNO & Schools
Контакти
Видання
Publications
News
Випускники
Журнал “Світ фізики”
Journal “World of Physics”
Програми державних іспитів
Доуніверситетська підготовка
Our Alumni
Новини
Preuniversity Preparation
Libraries and Museums
Новини фізики
Physics News
Talk about Us
Про нас говорять
Бібліотеки та музеї
Карта сайту
Sitemap
Методична рада
Methodical Council
Про нас
Навчання
Вступнику
Наука
Студенту
Семінари кафедри астрофізики
Не знайдено жодного семінару.